Osudový dotek (2004)

Velice chytře udělaný filmeček.. Musím říct, že od určité části to byla opravdu jízda a psycho. Nápadu snad není co vytknout.

Avengers (2012)

Perfektní efekty.. no, co si budeme povídat - je to marvalácký velikán, na těch se nešetří. Velice vtipné momenty, řekl bych, že se jedná i o vcelku docela inteligentní humor. Když jsem byl na premiéře, téměř pořád se lidé v sálu smáli. Pokud jste neviděli některé z předchozích marveláckých snímků jako jsou Iron Man, Hulk, Thor či Captain America, doporučil bych zvážit priority.

Já, robot (2004)

Velice povedená adaptace stejnojmenného díla Isaaca Asimova. Nešel jsem do toho s velkým očekáváním, ale byl jsem příjemně překvapen. Chytře a efektně velice povedený snímek, do kterého Will Smith krásně zapadá. Zasmál jsem se u jeho sarkastických reakcí na proslovy ředitele ,,továrny na roboty".

Sedm (1995)

Geniální filmeček s elitním hereckým obsazením pojednávající o sedmi vraždách s motivy jednotlivých hříchů. Depresivní průběh, perfektní konec. Jednoznačně jeden z nejlepších děl vůbec.

Všemocný (2011)

Pro mě zatím nejlepším mezi snímky podobného nádechu, jako jsou Pí, či Fenomén. zatím mi vždy chyběla nějaká akce. Řekněme, že hlavním protagonistou je supergénius, ovšem rádi bychom se dozvěděli, jaký by byl život jednoho takového člověka. V tomto ohledu mě Limitless rozhodně nezklamal. Droga, která umožní využívat mozek na 100%, to tu ještě nebylo. Eddie si užije svou zábavu, ovšem neutají pravdu na dlouho a objeví se další zájemci o tuto umělou genialitu. Přesně tak, jak bychom to mohli v běžném životě čekat.

Top Gear (2016) (pořad)

Na nedoporučení jsem přeskočil 23. sérii. Budu tedy hodnotit od 24. dál. 24. série: (3*) Koukatelné a po několika epizodách jsem úplně přestal vnímat fakt, že show uvádí noví moderátoři. Ovšem je vidět, že v tom nejsou ještě zaběhlí, nejsou naprosto sehraní a mnoho pokusů o vtipy moc nefunguje. 25-28. série: (4*) Začíná to nabírat na kvalitě a moderátoři jsou znatelně více ve svém živlu. Jejich uvádění už působí víc uvolněně a tím pádem i humorněji.

Cizinec ve vlaku (2018)

Liam Neeson in... just another Liam Neeson action movie!

Očista: Volební rok (2016)

Jak často se stane, že třetí film je nejlepší? Tentokrát se to stalo. Nebyli jsme zaseknutí na jedom místě jako v jedničce a bylo to o něco nabouchanější než dvojka. Dokonce se to i dá místy nazvat hororem, ale jen takovým, co plně spoléhá na lekačky. Tu první jsem rozhodně nečekal.

Popstar: Vše pro slávu (2016)

The Lonely Island sleduji již od dob, kdy „I'm on a boat“ byla jejich novinka. Strašně se mi na nich líbí, že celou dobu dělají jen blbiny, ale v kvalitě naprosto rovné populárním skladbám a klipům. Díky tomu dokázali do tohohle filmu dosadit koncerty, které vypadaly tak dobře, že by to v reálu určitě fungovalo. Komedie mi přišla super nejspíš hlavně kvůli mému nadšení k této skupině, jejichž humor mě pokaždé dostane.

Supergirl (2015) (seriál)

Tento komentář píšu po shlédnutí 17 epizod. Původně jsem tu měl rozmluvu o chaotickém příběhu, levných efektech a nějakých drobných klišé. K mému překvapení ale tento seriál začínal nabírat na kvalitě. Už nikde nevidím naprosto vehementní fyziku jako v prvním díle. Dialogy už nejsou úplně zbytečné, i když sem se nějaká ta rozmluva o smyslu existence objeví. Shrnuto a podtrženo, seriál Supergirl trpí především nepřívětivým startem a to také mělo za důsledek tolik špatných hodnocení po prvních pár epizodách od lidí, co tomu už dál nedali šanci. Jestli se dostanete tak daleko jak já, možná tomu nějakou tu hvězdu přidáte.