Malí géniové (1999)

Typická průměrná pohádka která nemá nic navrch. 3* ale víc se dívat nebudu.

Ulice (2005) (seriál)

Typický nekonečný seriál, s mnoha postavami ,zápletkami, romantikou, vtipem,vším .)) .. Obdivuji každodenní natáčení a proto dávám 4* i když občas jsou příběhy nudné.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Proboha ne, opravdu jsem nějak nepochopila smysl téhle "hry" .. No řekněte, jak si může nějaký člověk stěžovat na nudu v hotelu Paradise? .. OMG víc ne.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Další pokračování ságy..Prvně jsem si říkala,že už se na další ani dívat nebudu,nakonec jsem se překonala a mrkla.Dávám 3* průměr nic nového tam nebylo , ani jsem nic nečekala, od tohodle to opravdu nejde..V podstatě byl celý film o ničem až na ten konec a tam vlastně taky nic nebylo .. Tudíž mi to přišlo uplně bez děje .. Jediný důvod proč se vždy dívám je Jackson Rathbone a ani ten z toho nevytáhl víc jak 3*. Nudné.Víc už ne.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Po dnešním shlédnutí měním hodnocení na 4* ze 3..Perfektní vtípky, příběh v 90% zábavný (typické on ji chce, ona ho ne, on ji nechce ona ho ano)..naprosto dokonalé zakončení s deníčkem, hudba perfektní..

Resident Evil (2002)

Update po nějakých těch pár letech :)) Milla Javovich otřesná, ale Michelle byla perfektní :) pěkný ale velice pomalý rozjezd , občas pěkně předvídatelné momenty.

Matrix Revolutions (2003)

Perfektní zakončení celé trilogie Matrixu.4* - Už jen efekty si to zaslouží.Dokonalé!! Keanu Reeves byl úžasný :))

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Opět skvělý díl , tentokrát se s humorem tedy předávali :)) .. Při prvních shlédnutích se mi díl nelíbil,ale časem jsem názor změnila :)) .. Zakončení na hřbitově dětem nedoporučuji :)) .. Moody, ples, famfrpál a mnoho dalšího bylo opravdu skvělé..Plný počet hvězd!! ..

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Dooost slabý díl Madagaskaru, ačkoliv jsem od něj nic moc nečekala,tak z toho šlo opravdu vytěžit více.

Madagaskar 3 (2012)

"Melmane, ty máš fleky spíš na mozku" film mi tentokrát přišel spíše postavený na známých písničkách a památkách než na ději, ten byl opravdu zase slabší. Zasmála jsem se, ale stále se držím toho , že je doba ledová mnohonásobně lepší :))

Časové pásmo bylo změněno