Riddick: Kronika temna (2004)

Po fantastickej jednotke, obrat o 180 stupňov, Ridick sem tam utrúsi nejakú hlášku ale inak nič moc. Príbeh ako z béčka, akcie pramálo, celkové pocity také nijaké z tých lacných trikov.

Černočerná tma (2000)

Vin Diesel, Temný, akčný a sem tam aj hláškujúci Drsnák. Jedna z jeho najlepších rolí. A hlavne originálny príbeh!

2012 (2009)

Dojímavé lúčenia, megalomanské ničenie Zeme, bezcitné rozhodnutia kto prežije a kto nie. Skvelý film, nebyť niektorých zbytočných scén ktoré boli pre príbeh absolútne nepodstatné tak by to bolo na päť hviezd. Oliver Platt sa do tej role dokonale hodil, všetko mu človek uverí. Nerozumiem hodnoteniu na csfd prečo je také nízke.

Grave Encounters (2011)

Škoda, po vydarenom trailery som sa dočkal niečoho strašidelného po 30 minutách filmu(film 92min), nasledovalo 20 minút behania s kamerou a kecovvvvvvvvvvvvvvv, v 59 minúte prvá dobra scéna vo filme. Keby to ma lepšieho režiséra dalo stoho vytrieskať viac, oveľa oviac.

Insidious (2010)

Klady: originálny námet, vydarené vtípky, fajn lakačky a prekvapivý koniec, Zápory: 15-20 minútové hluché miesto, prakticky hneď po vtipe ide scéna, ktorá mala byť strašidelná, Maska na plyn.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak tu už nešlo o autá!!! Toto miestami pripomínalo že pán Justin Lin sa zahral na mr. Baya:D Akciou nabití snímok, neskutočné a keď vravím neskutočné tak vážne nereálne skoky, tahanie trezora.... Ale neruší to, je to aj zábava.

Rychle a zběsile (2001)

V tomto filme ešte šlo o autá:D Je to dobrý akčný snímok, milovníci áut si prídu na svoje.

Chicago (2002)

Myslím si že aj ten najväčší odporca muzikálov sa pri sledovaní tohto muzikálu prinajmenšom užiť špičkový strih, a hlavne zvuk a napínavý príbeh. Kráľ medzi muzikálami. Gere sa hodí perfektne na úlohu obhajcu v štýle 20 rokov, a dokonca je schopný spevák a tanečník!. Vrchol diela je scéna vo väzení, keď pôjde vyrozprávať každá väzenka svoj príbeh, neuveriteľná pieseň! Čo môže niekoho prekvapiť je to, že film poukazuje na korupciu a špinavé ťahy v súdnictve.

Sinister (2012)

Tak toto bolo ale milé prekvapenie!. Po trailery som očakával, že budem mať dočinenia s priemernou duchařinou. Tento film naberá na kvalite každou minútou , zaujímavý príbeh a vydarené lakačky. Je to hlavne nekompromisný horor, neberie si servítku. Stojí za pozretie.

Hatchet III (2013)

Tak do tretice béčko, nechápem aký zmysel majú takéto filmy, veď to nieje ani film na sobotu...za brutalitu jedna hviezda.