• Krátkometrážní

Partička (2011) (pořad)

Jelikož jsem milovník přesně takovéto zábavy, a i když tady spousta lidí naoko takovouto "pokleslou" zábavu nenávidí, věřím, že je to jen přetvářka. Že chtějí vypadat jako strašně moc chytří a na výši, šašci. Suchánek s Genzerem nejlepší český baviči!!

Red 2 (2013)

Je to tu! Už jsem ani nedoufal, že se dočkám pokračování tak geniální akční jízdy jako byl první díl RED. Potom, co si hlavní hrdinové dali road trip po USA se vydali do Evropy, kterou si projeli teda docela důkladně. Willis pořád ještě neztratil nic ze svýho umu a dovedností, Malkovich je pořád neskutečně vtipnej mimoň, kterej hází suchý hlášky, jako by to snad bylo to, pro co byl stvořen, Helen Mirren je stále elegantní, i když zrovna zabíjí partu prvotřídně vycvičenejch agentů, z Mary-Louise Parker se po jejím neakčním výkonu v prvním díle stává plnohodnotná členka týmu a nově příchozí Anthony Hopkins jako vědátor, kterej pár let bručel je taky moc dobrej, avšak třeba taková Catherina Zeta-Jones tam byla snad úplně zbytečně navíc, jediný k čemu byla, bylo jen další zkomplikování. Sice se pokračování veze na mírně vážnější vlně, přesto však nabízí více než dost vtipných scén a opravdu nečekaných zvratů. Musím se přiznat, ale až doteď jsem absolutně netušil, že jde někoho zabít jen pomocí správně složeného papíru, právě i díky tomu je RED 2 navíc i mírně zvráceným receptářem neuskutečnitelných, ale zajímavých nápadů a dobrodružství. Lehkost jedničky se však objevuje jen velmi sporadicky, proto prozatím na první shlédnutí těsně pod vrcholem. Na závěr bych jen chtěl poradit. Nemusíte se bát, protože to co se stane v Kremlu, taky v Kremlu zůstane.

Mr. GS (2008) (pořad)

Jak známo, ptát se jednoho člověka ve dvou je šílenost. Až mě překvapilo jak dlouho to na Nově trvalo, než to pochopili. Upřímně, jak Genzera, tak Suchánka mám docela rád, jenže ačkoliv se hodně snaží, tak Ríša stejně nezamaskuje to, že je úplně vymletej.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Nenenenenene sebevětší manifest toho, jak moc je cool žít prostě na venkově místo města na mě nepůsobí ani v nejmenším. Já bych svoje město za zaplivanej ranč nikdy v životě nevyměnil! Alespoň je to ale podáno s roztomilou naivitou, díky které je Ranč U zelené sedmy (idiotskej název) docela koukatelnej seroš.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Ale proč ne, docela pěkná kriminálka v českém prostředí na docela dobré úrovni. Já si prakticky nemám na co stěžovat, všichni herci hrají velmi obstojně, jednotlivé případy jsou rozumně napsané a vyřešené a nehraje se na to, aby bylo dílů co nejvíc, ale aby jich bylo méně, za to kvalitních.

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994)

Ano, rozhodně by se dalo polemizovat o nejslabším dílu série, o tom nepochybuju, jenže si opravdu nemyslím, že by šlo až o tak špatný film, že by se rovnou musel objevit mezi 300 nejhoršími na ČSFD. Přesto, že vše působí tak trochu kýčovitě a tak, stejnak se člověk díky rozumné stopáži nenudí a to považuji za hlavní.

Policejní akademie 6: Město v obležení (1989)

Ano jistě, je to průšvih ve srovnání třeba s předchozím pátým dílem, ale rozhodně není Město v obklíčení nejhorší. Zejména závěr to zachraňuje, i když se celý děj příliš neliší a ničím moc nevybočuje, přesto se dá stále sem tam zabavit dá.

Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach (1988)

Náčelník Lassard vs. Mafiáni, žádná Miami Beach. Náčelník Eric Lassard dostal konečně více prostoru a využil ho tak famózním způsobem, jak to máloko čekal, jeho naivita, ale i smysl pro kreativitu a vtip zde výborně kooperuje s naprosto neschopnými a hloupými mafiány. Dokonce není ani tolik vidět absence Mahoneyho, zřejmě proto, že ho zastoupí Lassard Jr., který se sice Mahoneymu nevyrovná, ale sympaticky se o to alespoň snaží. Spolu s jedničkou a trojkou nejlepší díly série, vtipů je dost a akční scény bodujou.

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

V době vzniku jednoznačně nejslabší díl, dokonce ani závěr to moc nevylepšuje. Čtyřka Policejní akademie pokulhává hlavně v nových postavách, které jsou jednoduše řečeno špatné, vždyť koho by bavil morbidně obézní černoch, debilní babka a spousta nevýraznejch a takřka zbytečnejch nováčků? Alespoň si Zed prožil lovestory a já se zasmál u scény s Badulou a jeho mrtvym bráchou.

Hannah Montana (2009) odpad!

To horší z už tak špatného seriálu převedeno do filmu, pro představu doufám bohatě stačí. Nekoukatelná a kýčovitá obludnost, která zničí každého soudného diváka, bez výjimky.