Rocky (1976)

Dost možná nejlepší sportovní film, jaký kdy byl natočen. Skvělý scénář, velmi dobře zahráno a sestříháno. Oscary jsou zcela na místě.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Zucker už tehdy uměl skvělé parodie a tímto filmem, beroucím si na paškál katastrofické filmy, to jen potvrzuje.

Příliš vzdálený most (1977)

Vynikající film o jedné z posledních bitev druhé světové války. Jeden z nejlepších válečných, které kdy byly natočeny.

Přeber si to (1999)

Vynikající konverzační komedie. Crystal je skvělý a především on táhne tenhle film. Doporučuji!!

Pyšná princezna (1952)

Jedna z nejlepších filmových pohádek, ale na Werichovu Byl jednou jeden král nemá. Takže za 4.

Ptáci (1963)

Slabší kousek od Hitchocka. Na druhou stranu je téma docela originální. Nikdy jsem se ale skutečně o hlavní postavy nebál.

Psycho (1960)

Stále to je jeden z nejlepších filmů žánru. A scéna vraždy ve sprše, to je kategorie sama pro sebe. Škoda pomalého rozjezdu.

Potíže s Harrym (1955)

Hitchock a komedie pasuje k sobě velmi dobře(možná překvapivě). Za zmínku stojí, že v tomto filmu měla premiéru Shirley MacLaineová. Nakonec z toho vychází překvapivě příjemný film.

Západní křídlo (1999) (seriál)

Ne zcela realistický, ale přesto vynikající seriál z prostředí Bílého domu. A navíc poznáte, jak to chodí ve vrcholné politice, takže je dobré to občas sledovat. Faye má pravdu, Allison Janney je opravdu skvělá jako tisková mluvčí.