Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Z celé série asi nejzdařilejší díl. Sean Connery mě bavil neskutečně a Ford tradičně výborný. Závěr s Grálem sice trošku přepísknul, ale pořád to beru jako pohádku.

Ukradené Vánoce (1993)

Fajn, ale vzhledem k dokonalé Mrtvé nevěstě, která je o třídu výše, nemůžu dát plné hodnocení. Nic to ale nemění na tom, že je to prima zábava.

V pravé poledne (1952)

Pěkný film, ale ve srovnání s ostatními westerny nemůžu dát víc než čtyři hvězdy

Anglické jahody (2008)

Chcete celé dvě hodiny nevěřícně zírat? JDĚTE na Anglické jahody. Chcete mít pocit, že každá scéna končí cca 5 minut před koncem? JDĚTE na Anglické jahody. Chcete vidět herecké trápení Viktora Preisse a Niny Divíškové a afektované herectví snad všech (kromě Lebeděva) ostatních herců? JDĚTE na Anglické jahody. Chcete mít pocit, že pointa toho filmu vlastně žádná nebyla a že naprostá většina scén filmu neměla vyústění, nic jí nepředcházelo a nic nenásledovalo, JDĚTE na Anglické jahody. Bylo to tak neuvěřitelně špatné, že mě to na dlouho vyléčilo z českých filmů. Téma filmu je rozhodně zajímavé (pro mě) a zasloužilo by si POŘÁDNÝ film, ne tenhle nedodělaný zmetek. Copak nikomu z lidí kolem toho filmu nedocházela nelogičnost a absurdnost některých scén??

Batman začíná (2005)

Plné hodnocení dát nemůžu - a to přesto, že Batman začíná je hodně povedeným filmem. Chyběla mi tísnivá atmosféra z Temného rytíře i postava hlavního záporáka ve stylu Jokera. Jinak ale po všech stránkách hezká podívaná. 90%

Kočár do Vídně (1966)

Dokonalé, citlivé a naprosto výmluvné. Iva Janžurová by si za postavu Kristy zasloužila Oscara.

Určitě, možná (2008)

Milý filmeček, který mě potěšil nejen díky Rachel Weiszové, kterou platonicky miluju, ale také díky Abigail Breslin, která je prostě kouzelná :) Hezký film bez zbytečných klišé.

Roming (2007)

Nudne, nevtipne, nezajimave. Dve hvezdicky za hudbu, obcasne hezke zabery a Bolka Polivku.

Ať žije nebožtík (1935)

Moc hezká komedie, která ale koncem trošku ztrácí dech, jinak by to bylo za pět