Le_Chuck

58 mm

homepage

1 2 3 4 5 15 29 43 57
    • 4.7.2016  09:49

Oscilácia medzi dokonalou filmárčinou a momentami kedy by som si najradšej chrstol vriacu kávu do očí. A to vizuálne, príbehovo aj počtom WTF momentov. Záver nie že tlačí na pilu, ale bere motorovku z Dooma a reže jak besný (a stihne pri tom ešte jeden twistík). A človek reve. Nemá na výber. Ak keď to tak podľa hodnotenie nevyzerá, tak toto je všetko len nie priemerný film. Asi v rámci filmovej očisty odporúčam každému. 70%

• 3.7.2016  10:33

Vždu keď Sutter vytiahol ploskačku, tak som dostal chuť mu zaparkovať päsťou medzi očami. Aimee oproti tomu úplne úžasná a absolútne im to spolu nefungovalo. Keď je ti násť a jebú s tebou hormóny, tak robíš chujoviny, ale nevoláš sa James Ponsoldt a netočíš zmätené romantiky. 50%

• 5.6.2016  10:21

Guilty pleasure mode activated. Hláškujúci Butler sa hodinu a pol presekáva teroristami v zbombovanom Londýne. A to je všetko vážení. Žiadne naťahovačky, guľky miesto kecov, vražedné tempo. "I am thirsty as fuck!" 80%

• 1.6.2016  09:41

Stopáž zabíja dynamiku, vizuál atmosféru. Proste drsná špinavá vojnová dráma nemôže vyzerať, ako farbičková oslava nového roka, kde sa púštajú prskavky z miletičky. Fakt som čakal odkial vyskočí Optimus Prime a rozseká arabášov mečom. Méty Ryana, či Black Hawka v nedohlaďne. Ale porovnávať sa z najlepšími ale nie je hanba, rovnako ako táto Bayovina. Rusofili budu posratí z amerických vlajok, ženy roztopené z fúzatých crossfiterov a nás ostatných poteší R-kový bodycount. Nakoniec fajn. 70%

• 29.5.2016  23:22
    Triple 9 (2016)

Všetko v čom sa sklamal Sicario, vynahradil Tripple 9. Vzhľadom na hodnotenie som prekvapený. Milo. Výtka akurát k záveru, ktorý by si ešte zaslúžil trochu lásky. 85%

• 2.3.2016  09:49

Snaha bola, ale Kon-Tiki Howarda a spol válcuje úplne na všetkých frontoch. Vizuál je vyslovene špatný, toto muselo gradovať nejaké šeroslepé decko. Na druhú stranu slušné tempo a herci tie dve hodinky celkom spláchnu, takže prúser sa nekoná. Každopade lowcostovy bullseye ala Rush sa žiaľ nekona. Škoda. 65%

• 13.2.2016  23:47
    Creed (2015)

Najlepší Rocky a to celkom z prehľadom. Kto ale nevidel minulé časti bude celkom zívať. 90%

• 24.1.2016  19:21
    Zlatý Glóbus 2015 (TV pořad) (2015)

Hviezda pre Tinu Fey a hviezda pre Amy Poehler, za to že si to dvojnásobne odtrpeli. Proste Ricky je len jeden.

• 23.1.2016  23:45
    Spectre (2015)

Bond kruto potrebuje reštart. Na režisérskej stoličke jednoznačne, lebo to čo Mendes vyvádza je na facku (karta nešla ani Hoytemu). Šeď, šeď, rutina, stádo kecov, záporák čajový a memorable moments=0. Skyfall je oproti tomu úplná pecka. Tam aspoň tú emo vatu vypĺňal špičkový vizuál. 50%

• 12.1.2016  11:29

Celý čas francúzka pohodička, ktorá ma na konci úplne emočne rozsekala. Spolu s Intouchables a Hasta la Vista nednoznačne najlepšie príspevky na tému hendikep. Európsky "nekorektný" nadhľad tomuto subžánru strašne svedčí. 95%

• 12.1.2016  11:22

Nedokážem ísť po 5 hviezd aj keď ma to do dialógu Warrena s generálom uspávalo (doslovne). Potom to je "už len klasický" Tarantino rozumej "Quentin v top forme" a do úplného konca je ten film strašná mrda. Čaro pointy asi na podruhý krát nebude fungoať, ale fuck it. Nadšenie stále trvá. 90%

• 30.11.2015  22:32
    Kokuhaku (2010)

Mindblowing, aneb všetko čo mám na filmoch rád pod jednou strechou. Aj na tretí krát ma to neskutčne baví. 100%

• 7.11.2015  13:14
    Doupě (2014)

Banlieue 13 je moje guilty pleasure a aj keď táto doslovná kopírka (ahoj David) nerobí hanbu, tak metál zbytočnosti zaslúži úplne oprávnene. Fakt to odporúčam len tým, ktorí si chcú naposledy pozreť na plátne Paula Walkera. Inač smer Francúzko rok 2004. 50%

• 7.11.2015  13:06

Katastrofa? Nope. Waste of time. Dokonalý. Na Elizabeth a jej krivky sa dobre pozerá, ale tým to hasne. 30%

• 31.10.2015  09:32

Tony Jaa zase stratil slona a s ním aj zdravú mieru. A to mám jedničku veľmi rád. 40%

• 31.10.2015  09:31

Musím to zvopaknúť. Trank nie je zlý režisér (vie postavy, vie atmosféru). Kopance do gúl jemu, filmu a v neposlednom rade divákovi dávajú retardované dialógy (logika všeobecne) a hlavne totálna absencia korenia komixoviek - výživná akcia. Chcem pol hodinu vybuchujúcich civilistov navyše a to minimálne. Dosť mi to pripomína Angovho Hulka, nielen tým kamenným finále. P.S. Beltrami, Glass FTW ... po dlhej dobe som vnímal pri komixovke hudbu. 60%

• 28.10.2015  22:48

Z Bérénice Marlohe som bol úplne roztopený, úplne rovnaký šarm ako Monica Bellucci. 75%

• 28.10.2015  22:33

Antirevenge, ktorý sa rozbehne sólo na bránku, spraví oboch obrancov, ale 3 metre pred gólmanom, už je puk v rohu klziska a Eli sa poprdeli šúcha do prázdnej siete. A potom čo sa divák prestane smiať si uvedomí, že tak trochu prehral. 50%

• 15.10.2015  00:07

Výborná kamera, fungujúca atmósféra, zaujímavé postavy a velice atraktívne universum, ale pokryvkávajúca dramatugia s odfláknutým finále, ktoré z celého filmu spravilo triviálny pilot k neexistujúcému seriálu. "A to je všetko? Really?" Žial (bo som tomu strašne fandil), ale nestrhol ma Villeneuve a po divnom Enemy, začínam pochybovať či je Hollywood miesto kde dokáže byť tento talentovaný chalan štastný. Najväčším kráľom tejto dvojhodinovky ostáva famózne temný Jóhann Jóhannsson. 70%

• 4.10.2015  11:52

Dobrý blockbuster, otrasný Terminator. Z celého cítiť strašný kalkul a potrebu stihnúť ešte jeden diel kým Arnie nenosí barle. Aby vôbec mohlo vzniknúť pokračovanie, tak sa treba tváriť že žiadna dvojka neexistovala. Čo je pri jej kvalitách, tak trochu problém, tak trochu neprekonateľný. Čiže tu máme ďalši recyklát, sice kvalitne natočený, alé tupý jak tágo a z humorom pre 12-ročných youtuberov (rovnaké neduhy ako zbytočná trojka). Značka dostáva ďalši kopanec do gúl a ostáva len dúfať, že raz niekto naozaj šikovný opráši premárnené ale nádejné universum Salvationa a pozeranie na bojujúce T800-vky nebude utrpením. A netreba k tomu ani Arnolda. 50%

• 10.8.2015  15:02

Natočené na voľnobeh. Kvalitné remeslo ktorému, ale úplne chýba autorská vízia a poriadná dramaturgia. Postavy sa viacmenej túlajú hore dole, tvária sa kruto prísne a sem tam zadrolia nejaké to lorem ipsum. Čo je teda veľká škoda, bo herci, predloha, aj atmosféra, všetko tu bolo ... a ostalo kriminálne nevyužité. 50%

• 19.7.2015  15:04

Ubohosť, ak film musí behom pol hodiny sam seba zrecyklovať. 20%

• 10.7.2015  00:37

Velice tesne od fullky, snáď ten záver mohol byt epickejší. Každopádne úplne si ma ten fim podal, postavy som miloval aj nenávidel a scénka z reštaurácie s letákom v ruke asi jedna z najsilnejších za posledný rok. Reynolds zesiteľný, Kevin Durand top. 90%

• 19.6.2015  23:51

Parádička a nebyť spláchnutého záveru, tak by to bolo za plnku. Reálne film rozohrá príbehových línii, tak na 3 hodinový epos a to je škoda. Ináč drsnota drsná, žiadne teplé reči, len krv v slinách a väzenský p(r)ach pekne po anglicku. Zo zavretými očami som v Erikovom hlase počul Toma Hardyho. 85%

• 25.5.2015  10:18

Kto má rád Lego musí milovať tento film. Nečakane, ale úplná šupa. Ten film nemá sekundu navyše. 90%

• 25.5.2015  10:16

Tie reči naokolo o tom, ako je to pre teen cielovku sú... holá pravda. Všetko, ale úplne všetko čo stojí za pozornosť je v traileri. 35%

• 25.5.2015  10:10

Čo som dlhšie tušil sa definitívne potvrdzuje. Eastwood je ako rejža úplne overrated. 60%

• 25.5.2015  10:07

Prečítajte si premisu a skuste domyslieť ako to skončí. Jop, práve som Vám to celé vyspoileroval. Kto ale zvláda dve hodinky rodinných ťahaníc s mierným otieraním sa o tému rasizmu, bude spokojný. Lepší priemer, ale strašná šablóna. 65%

• 14.5.2015  22:56

Max Mad. Čakal som veľa a toľko som som aj dostal. Nemám slov... 95%

• 9.5.2015  21:00

Síce sa to malo volať skôr Slava, ale ukážkový príklad toho ako ma vyzerať športový dokument. Navyše sa veľmi dobre dopĺňa s výbornym švédskym CCCP Hockey. Pozdravujem unylého Messiho. 90%

1 2 3 4 5 15 29 43 57