Herkules: Zrození legendy (2014)

1* jen za to, že jsem málem udusil smíchy a to bez legrace. Nic dalšího pozitivního, snad kromě krásy žen, se o tom prohlásit nedá.

Do Říma s láskou (2012)

Přeplácaná groteska, která však měla své světlé momenty.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Chyběly tomu lepší hlášky a nefungovalo mimoamerické prostředí. Akce solidní a helikoptéra komická.

Alpha House (2013) (seriál)

Povedené, komické, ironické a přitom postavy nejsou hloupé, ale jen lenivé a zkažené. Na rozdíl od Veep jsem se bavil pořád.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Akce je nějaká divná. Taková přehrávaná a zároveň poklidná. Celkově chybí to nervové vypětí předchozích dílů a chybí mi nějaká typická hudba. Pravda přibyl komičtější rozměr - stíhačka, výtahová šachta, i když to asi nebylo úmyslně komediální. Úroveň prostě klesá.

Smrtonosná past 3 (1995)

Pořád dobré. zvláště jak každý díl má dobrou identifikující hudbu - 1) Beethoven, 2) Finlandia a tomhle díle Johnny I Hardly Knew Ya.

Přežijí jen milenci (2013)

Opravdu podmanivé. Milé, jemné plynutí děje, citů, prostě všeho, nenásilný humor a ty lokace!

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Navzdory velmi volnému vztahu s historií to je koukatelná kombinace Cumberbatchova Sherlocka a Ezia z Assassin's Creed. 8 dílů bylo tak akorát, možná jen trošku víc, než téma nabízí (zvláště Vlad III působil jako z jiného seriálu). Druhé sérii nevěřím. Přesto příjemná kratochvíle. Druhá série s výletem do Eldorada se nedá dívat. Potvrdily se mi mé obavy.

Měsíc 44 (1990)

Kvalita s problémy, hlavně v ději - dlouhou dobu se jakoby nic neděje, a když to vypadá na rozjezd tak konec. Ale už zde je tušit budoucí kvalita Hvězdné brány a Dne nezávislosti. Graficky mi to hodně připomínalo Vetřelce.