Děkujeme, že kouříte (2005)

Je to fakt mazec! Dokonce jsem i na chvíli přestal kouřit. Ale jen co účinek filmu vyprchal, hned jsem si zase zapálil. K mojí smůle na autobusové zastávce, kde zrovna hlídkovali policajti, kteří zrovna neměli co na práci...

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Změna názvu moc nepomohla. Je to furt ta stejná sračka! Navíc všichni herci, kteří za něco stáli už jsou dávno v trapu a serál opustili.

Kruh 2 (2005)

Nevím čím to. Nakata zřejmě neumí pracovat s americkými herci. Nebo spíš je to tím debilním scénářem a to už žádný režisér moc nevyžehlí.

24 hodin (2001) (seriál)

První série ještě měla šťávu a nadhled, ale ty další už stojí za hovno.

Král Artuš (2004)

Historická blbost z emeriky! Jediný Hans Zimmer nezklamal.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Moc překombinované. Deppovi trapně vynucené scénky mě totálně nudili. Nová postava Davyho Jonese je fakt super až na to, že mu to pěkně kazí ten debilní Kraken. Navíc bývalého komodora možná scénáristé měli vyškrtnout a místo toho nechat kapitána Barbossu. Ale i tak se jedná o pěknou popcornovou zábavu. Jen nechápu distributora jak může vydat DVD totálně bez bonusů a chtít za to 450 Kč. To by se jeden posral!

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Jistě. Je to moc překombinované. Člověk se v tom pak začíná ztrácet, ale oproti Truhle mrtvého moře jsem se bavil podstatně více. Depp už nemusí vyvádět ty trapně nucené fórky, ale spíše to vždycky nějak vyplyne ze situace. Nové postavy Sao Fenga a otce Jacka se nadmíru povedly. Kapitán Barbossa je opět na scéně a naštěstí už zmizel ten protivný Kraken. Konec krásně sedí a navíc i Hans Zimmer si dal více záležet na kompozici hudby. Škoda jen té délky a zbytečnosti některých scén.