Divý kraj (2016) odpad!

Nic o ničem. Hrozné. (1%)

Unhuman (2022) odpad!

Tahle debilní věc má jen jeden krátký okamžik, kdy je zajímavá. To se stane někdy kolem 55. minuty a člověk si pomyslí, že je to dobrý nápad, dobrý twist. Bohužel to, jak s tím vším tvůrci naložili, byla nehorázná a nedívatelná sračka. (4%)

Ďáblova hodina (2022) (seriál) odpad!

Drama o ženě, co má divné děcko a bordel v hlavě. Viděl jsem díl 1, kousek 2. a malý kousek dílu posledního, na zbytek jsem neměl nervy. Nudné, otravné, zdlouhavé a o ničem. (6%)

Significant Other (2022) odpad!

Dva nounejmi chodí po lese, blábolí hovadiny a nic se neděje. Prvních 40 minut lze rovnou přeskočit. Zbylých 40 minut lze taky přeskočit, jen přijdete o to, že chodí po lese, blábolí hovadiny, ale jednomu z nich trčí z prstu občas nožík jako Střihorukému Edwardovi. Jen je to ještě větší zhovadilost než ta první půlka. Celkově trapárna a navíc s romantickým zápachem. (6%)

Pekelná díra (2022) odpad!

Polsko mám spojené s tím, že i z krávy umřelé na nemoc či věkem se dá udělat salám pro export, že posypová sůl je stejně slaná jako kuchyňská a že kdo nechodí do kostela je nepřítel národa. Tento film jsem sledoval necelých 10 minut a už jsem byl na čase 1:10 h. Pak jsem to vypnul. Jediné, čím mě to inspirovalo bylo, že v tom salámu nemusí být jen krávy. Jinak na pánbíčkáře s tou či jinou odchylkou nejsem vůbec zvědavý. (2%)

Ztracená kulka 2 (2022)

Film, ve kterém to odsejpá a moc se nenudíte. Teda do chvíle, než vás to monotónní honění se v autech a střílení nezačne nudit. Mě to setrvalé ničení Renaultů a šílené střílení, při kterém stejně nic netrefí, ačkoli kluk prakem a kamenem by jistě trefil, bavilo asi 40 minut. Sem tam je tam taky nějaká mlátička. To je asi to jediné a dobře udělané syrové zpestření jinak nezajímavého samoúčelného děje. (45%)

Pluk mizerů (2022) (seriál)

V několika prvních dílech se prakticky nic nedělo, ke konci se to zlepšilo. V těch mnoha postavách jsem se trochu ztrácel, hodně vaty a moc a moc zbytečného kecání o kokotinách, sem tam aspoň ta trocha akce. Mohlo to být celé jeden dobrý průměrný celovečerák na 90 minut, bohatě by bylo kde stříhat. (31%)

Tajemná řeka (2003)

Velmi zdlouhavé sociální drama, okrajově detektivka. (25%)

Černé brýle (2022)

Jakýsi maník nemá k smrti rád prostitutky a tak tu a tam nějakou zprovodí ze světa. Bohužel film se tím skoro vůbec nezabývá. Vyšetřování je také jen okrajovou záležitostí. Naprostá většina stopáže je drámíčko o životě jakési osleplé prostitutky, která s sebou navíc tahá malého asijského chlapečka. No fest nezajímavá nuda. Do odpadu neposílám jen díky tomu slepeckému psovi. (11%)