VFW (2019)

Staří veteráni z Vietnamu likvidují bandu feťáků a bandu dealerů. Začíná to 12minutovýma titulkama, pak čtvrt hodiny zbytečných keců, pak střídavě drsné mlátičky a kecání. Prostředí komorní, připomíná to divadelní hru. Film postrádá cokoli, co by diváka vtáhlo, takže co tam kdo říká a co si myslí je jen nezajímavé a zbytečné. Prostě se pomlátí a padla. (22%)

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Western, takový sociální, pomalejší, dobrý, slabší. (40%)

Díra (2019)

Velice zajímavý námět a sociální experiment. Komorní, přesto nevšední a v pohodě dívatelné bez přetáčení. Jen škoda, že to tvůrci nedotáhli ještě o kousek dál. 1 minuta navíc by stačila. (64%)

The Standoff at Sparrow Creek (2018)

Film pojednává o několika mužích, kteří jsou potmě ve skladu a po celou dobu filmu zjišťují, kdo z nich je vrah. Není to úplně nezajímavé, ale brutálně nudné a ukecané, též vcelku nesmyslné a nesrozumitelné. Též je to skoro celé natočené potmě, tak je prdlačky vidět. (12%)

Pork Pie (2017) odpad!

Zamilovaný trouba a spol. jedou Mini Cooperem a kecají. Pak jedou i s Mini Cooperem vlakem a kecají. A pak už zase jedou Mini Cooperem a kecají. A pak už jede jen on sám Mini Cooperem a nemá s kým kecat. Je to vlastně taková naivní romantická pohádka s nepřetržitou reklamou na Mini Cooper a že se do něj vejdou i 3 lidi. (0%)

Nit z přízraků (2017) odpad!

Absolutní nuda. S přetáčením jsem vydržel skoro 15 minut. (0%)

Postal (2007)

Hrozná volovina, přesto tam bylo pár dobrých a docela zábavných nápadů. Na odreagování dobré. (32%)

Neviditelný (2020)

Celé 2 hodiny se můžete koukat na odpudivě hnusnou herečku v hlavní roli. Kdo na to má nervy, může sledovat i první hodinu a půl filmu, která je ůplně o hovně, nudná a pomalá jak prase. Poslední půlhodinka zaujme aspoň z menší části, nadále převládá extrěmní nuda, dlouhé nijaké záběry., ojediněle okamžiky akce. Opravdu jen okamžiky. Otřesný film. (11%)

Párty Hárd (2019) odpad!

Marně hledám, co na tom pochválit... Nic mě nenapadlo. (0%)