Šťastný smolař (2012) (TV film)

Ač je příběh dost průhledný, tak se mi pohádka líbila, možná to bylo díky Ivanu Trojanovim, jehož postava film dost zvedla, ale i jako celek to vypadá dobře a nepůsobí hloupě

Rocky V (1990)

Úplně zbytečnej film! Se sportem to nemá nic společného a s existenciálním dramatem už tuplem nic. Je to jenom a pouze trapnej pokus vydělat peníze na něčem co kdysi fungovalo

Anděl Páně 2 (2016)

Moc pěkné, vůbec jsem nečekal, že se to takhle moc povede! Je to sice pohádka, ale děti si ji rozhodně neužijou tak jako dospělí, kvůli množství super hlášek, které dětem nejspíše nic neřeknou. Moc se mi líbila postava Bolka Polívky, tohle by klidně mohl být etalon zaměstnavatele. Ale není to jen Polívka, je to celej film, který působí jednolitě jako celek, bez hloupých odboček a nesmyslů v ději! A navíc to je asi jedinej film, kde Vica zůstane celej film oblečená!

Hra na schovávanou (2005)

Ať si každej říká co chce, tenhle film se mi prostě moc líbí, má výbornou dobře gradující atmosféru a taky pointa mi přijde skvěle vymyšlená. Prostě mě nenapadá nic co bych tomuhle filmu vytknul

Přežít Vánoce (2004)

Dost švihlá komedie, která je tak blbá, že už skoro ani není vtipná, ale zas má v sobě jednu velikánskou pravdu, že bejt malej a zažívat Vánoce tak jak jsme se zažívali jako děti je to po čem asi nejeden z náš touží!

Edith Piaf (2007)

Skvělý herecký výkon! Jak dalece se film drží skutečnosti to nedokážu posoudit, ale ten výkon byl super! Jen mi vadilo, že tvůrci zřejmě chěli orientování se v jejím nesnadném životě dost znesnadnit a proto film "okořenili" nepopsatelným zmatkem retrospektiv.....

Sedmero krkavců (2015)

Místama až hororová podívaná, ale jinak je to prostě zas jen pohádka i když tahle má možná něco navíc, líbila se mi výprava a vůbec celé vizuelní zpracování

Cizinec (2010)

Za ten finální zvrat , kdy se dovíme že Depp je skutečně nakonec tím kým se celou dobu nezdál být dávám jednu hvězdičku navíc, jinak ale slabota, snad kdyby tam hrála nějaká hezká herečka tak by to bylo o něco lepším ale takhle ten film nemá co táhnout, protože děj to rozhodně není!

Rocky IV (1985)

Standarndě klišoidní film ze sportovního prostředí stavící na amerických a švédských svalech. Lehce okořeněno trapnými rádoby politickými kecy…