Perníkový táta (2008) (seriál)

Pilot je výborný.... dúfam, že to takto pojde dalej!!!

Eurotrip (2004)

Určite jedna z tých lepších a oveľa zábavnejších komédií od roku 2000 :D. Obsahuje veľa podarených scénok, skoro celý film je zasadený do europských krajín (napr. Anglicko, Taliansko, Nemecko, ale bohužial aj Slovensko - ktoré ukázali vo veľmi zlom svetle, aspoň tú diskotéku zabili). Ale i tak dobrá komédia. 70%!

Bez soucitu (2010)

Ako akčný film je to nadpriemerné dielo, ale určite tomu niečo chýba. Obsadenie je podarené, dvaja úplne iný ľudia, Travolta je fakt podarený zabijak, k tomu ešte zopár vtipov, ako sa patrí. Scénar a efekty celkom ušli, hoci mi tam niečo chýbalo, okrem podarených scénok. 70%!

Misery nechce zemřít (1990)

Od Stephena Kinga som si síce neprečítal žiadnu knihu, ale filmy podľa jeho knihy sú úžasné. Stačí spomenúť trhák z vezenského prostredia (Zelená míľa), alebo menej úspešný film, kde ten, čo prežije, vyhráva (Muž na úteku). Tento je z nich hádam najlepší triller. Najlepšie je na tom to, že sa to mohlo hocikedy stať, čiže nečakajte žiadne sci-fi.85%!!!

Tohle je Sparta! (2008)

Super film, určite najlepšia paródia. Má šmrnc, super paródie, väčšinu paródií som uhádol. Sean Maguire mi je sympatický, Carmen Electra je sexica a to mužstvo s tri...nástimi vojakmi je super vtipné. Najzábavnejšie scénky u mňa jednoznačne vyhráva stretnutie s čierným poslom, stretnutie s Paris Hilton a samozrejme záverečná bitka spolu so spomalenými zábermi. No proste super :D. 80%!

Šéfové na zabití (2011)

Vtipné, chytré, výstižné. Pointu to malo, veľmi dobre spravený film, človek sa môže vcítiť do nejakej z hlavných postáv ( samozrejme asi zamestnancov) a komédia má svoju úroveň narozdiel od iných komédií (najtrápnejšia komédia - ocenenie preberá film DISASTER MOVIE). Výborná, nie najlepšia, ale i tak 75%!!!

Halloween (1978)

Neviem ako toto môže byť klasika žánru, tak dlhý a nudný film som už dávno nevidel. Plno negatív od atmosféry, cez scénar až po hlavné postavy, nechápem ako niekto môže dať tomu filmu 5 hviezd. Obrovské sklamanie, tešil som sa na poriadny horor, ale toto ... oveľa väčšie sklamanie ako Mlčanie jahniat. Pár dobrých scén na konci, ale to je akurát všetko. 25%!!!

Věc: Počátek (2011)

10.6.2014 - Nedávno pred 5. hodinou večer som dopozeral tento film. Mal som také tušenie, že to bude o ničom film, ale mýlil som sa, a to poriadne. Hoci prvých pár minút zadrhával a myslel som si, že ide iba o remake z 1951 (prinajhoršom z 1982). Veľmi má prekvapil nielen nadpriemerný scénar, skvelá hudba a sympatický herci, ale aj to ako na konci skvele a priamo naväzuje na film z osemdesiateho druhého (alebo 1951 - neviem to isto lebo som ho nevidel). Dávam 85% a odporúčam aby si tento film pozreli všetci fanúšikovia hororov!!!

Red (2010)

Čo ja viem, nie je to zlý film, ale u mňa to kolíše niekde na 3 až 4 hviezd. Bruce Willis je fajn, aj atmosféra ale ostatné u mňa nič moc. Stredne akčné, slabšie vtipné ale inak ujde. Schwentkovi sa tento film v celku podaril a aj preto že tam hrá môj obľúbenec, dávam 4 hviezdy. 65%!!!

Agent WC 40 (1996)

Niečo medzi dobrým filmom a priemerným filmom. Niektoré scénky sú naozaj vtipné, niektoré nie. Osobne sa mi oveľa viac páči trilógia Bláznivých striel, no ale, že si to ty Leslie Nielsen :D. Nato že je Rick Friedberg prakticky nováčik a amatér , tento film nebol na zahodenie. 50%!