California Man (1992)

Ako komédia je tento film v celku dobrou voľbou. Pobaví, to vám môžem ručiť. Brendan Fraser je sympatický herec, film sa dá pozrieť aj doma aj v kine. Dal by som tomu filmu aj 4 hviezdy, ale niečo tomu chýba. Ale OK, scenár dobrý, námet skvelý ale aj tak niečo v strede rebríčka.65%!!!

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Je to veľmi zaujímavý film. Tí ktorý Carreyho humor neznášajú, tí nech film nepozerajú. Ale my, ostatní, si to pozrime... :D Scenár veľmi jednoduchý (ale dobrý), príbeh je založený na schizofrenickom policajtovi ktorý sa zaľúbil do svojej chránenkyne. Tento film je veľmi podarená komédia, ale niektoré vtipy a veci pochopia iba dospelí, alebo mládež :). Dabing je výborný aj český aj slovenský, takže odporúčam pozrieť s kamarátmi, alebo tak. 80%!!!

Avatar (2009)

Neviem prečo, ale mňa tento film vôbec nenadchol. Je to síce zaujímavý film, ale ja by som mu nedal 5 hviezd. Niektorý hodnotia a ani nevideli film, však načo keď ma dobré hodnotenia. Modré ,,bytosti´´ bojujúce na strane prírody proti človekom = dobrý námet, ale aj tak,niečo mi tam chýbalo. 65%!!!

Pád Bílého domu (2013)

Od tohto filmu som čakal čosi viac. Butler chráni prezidenta pred nepriateľmi, nič nové pod slnkom. Ale nakoniec som dal 4 hviezdy za: dobré efekty, priemerný scénar a za celkový dojem. Prospelo by tomu filmu aj niečo nové a viac prepracovaný príbeh, ale vždy lepšie ako nejaké iné filmy. O.K., hoci nič svetoborné. 70%!!!

Iron Man (2008)

Čo sa týka Iron Mana, druhá časť bola podľa mňa o dosť lepšia, a to nielen vďaka trikom a úžasnému Starkovi, ale predsa sa mi druhá časť zdala lepšia. Aby som neodbočil od témy, tento film je v celku kvalitný, Downey jr. si tak ľudia zaškatulkujú ako Iron Mana, samozrejme nesmeli chýbať špičkové technologie a zároveň spolu s dvojkou naväzujú na Avengers. Takže, slabšie než dvojka, ale 3 hviezdy sú podľa mňa málo.80%!!!

Žhavé výstřely 2 (1993)

Podľa mňa veľmi dobrá komédia, plná kvalitného humoru. Charlie Sheen nesmie chýbať, teraz ale v podobe Ramba. Jim Abrahams režírujé skvelé filmy, tentoraz som bol milo prekvapený. Film je skvelá parodia na Ramba, ale nie len na neho. Hlášky len dej zlepšili. No proste, skvelý film na pozeranie s frajerkou alebo kamošmi :D. 95%!!!

Moje superbejvalka (2006)

Nebolo to bohviečo, ale dalo sa pri tom zabaviť ked ste zhúlený alebo dosť opitý. Ale narozdiel od iných komédií, nešli vtipy do trápnosti, skôr na pousmiatie. Ale najviac som sa zabavil pri tých posteľných scénach a pri tom otvorení chladničky : ,, Mám spôsob ako ju zneutralizovať(otvoril chladničku, kde je kameň a šunka)´´ ,, Ten kameň´´ ,, Nie, ta šunka.´´ Ale ak v TV nejde nič, alebo sa chcete aspoň trochu zabaviť, odporúčam.60%!!!

MasterChef (2012) (pořad)

Táto relácia má dve základné protipóly - jeden veľmi zlý a druhý veľmi kladný. Nepáči sa mi ako sa tam nakladá s jedlom, ako ho vyhadzujú do koša, ani neochutnali. Som síce kresťan a takto by sa s jedlom nemalo zachádzať, ale podľa mňa to poburilo väčšinu divákov tejto šou. Porotcovia do jedného debili, čo nevedia zo sebou a majú komplex menejcennosti, ktorý si vybíjajú na súťažiacich. Veľmi pozitívna vec je ale ako súťažiaci robia tie jedlá - s elánom, v pohodičke a dovolím si tvrdiť, že boli určiťe dobré. Program bežiaci v Austrálii alebo v USA somk nevidel, takže nechcem veľa porovnávať, ale tieto ´´CELEBRITY,, v podobe katov v tejto súťaži mohli pozmeniť. Inak fajn tomu, ktorý si rád niečo navarí a už mu zbiehajú sliny.

Captain America: První Avenger (2011)

Marvel hviezdy nielen v oblasti komiksov, ale teraz aj vdaka filmom, sériou Avengers = Hulka, Iron Mana, Black Widow, Thora, Hawkeya a už spominaného Captaina America (dúfam, že dobre skloňujem :P). Ako tu už viacerí spomínali, kto miluje komiksy a filmy na ich námet, ten si to musí pozrieť, kedže to dosť naväzuje na Avengers. 65%!!!

Iron Man 2 (2010)

Jon Favreau si už vyskúšal režírovanie filmov podľa komiksov, napr. taký Batman navždy alebo Daredevil. Tentokrát sa vybral po dráhe Iron Mana, ktorého veľmi dobré zvláda. Po úspešnej prvej časti prichádza takisto populárna druhá, nadväzujúca na Avengers. Tony Stark je ako vždy namyslený, bezcitný a arogantný miliardár, no predsa ho dav miluje. Skvelý zážitok, myslím si že o trošku lepšia časť ako jednotka. 85%!!!