• Krátkometrážní

Tichá msta (2017)

"Očekávat, že špatní muži nebudou dělat špatně, je šílenství!" - 70%.

Narozen 4. července (1989)

"Kdysi jsem svou zemi miloval. A dívejte, co jsem za to dostal. Purpurové srdce, bronzová hvězda, samý pamětní medaile. Jsou mi k ničemu! Nasrat!" - 70%.

Na dosah (2014)

Takový film, který je v podstatě o ničem. ;) - 20%.

Železná srdce (2014)

Obsahuje spoilery: "Jestli chceš mluvit mexicky, najdi si Mexickej tank!" Tank s přezdívkou Fury křižuje válečnou Evropu pod vedením zkušeného seržanta Brada Pitta. Syrový válečný film s uvěřitelnými a charismatickými postavami. Čistá žánrovka čerpající z klasických válečných filmů. Snad je z psaní dostatečně znát, že Železná srdce jsou spíš záležitostí pro pány, a pokud na ně zabloudí nějaká křehká dívka, která se rozhodne je vidět na základě plakátu s Bradem Pittem, tak se bude asi hodně divit. Bojové scény s divokým manévrováním tanků jsou zajímavé a přemrštěné finále je super. ;) Vysoké hodnocení taky za atmosféru a pravdivost zobrazení skutečné války. - 100%.

Fotbal za mřížemi (2001)

Obsahuje spoilery: "Kdybych byl rozumnej, seděl bys teď ve svejch chcankách a přemejšlel, jak vstát s rozbitejma kolenama." To samé, co Trestná lavice s Adamem Sandlerem. V porovnání s filmem, kde hraje Adam Sandler je pro mě tato verze horší proto, že mi tady mi chyběla chyběla zábava. Tady nebýt Jason Statham coby brankář Mnich, stálo by to za starou belu. Ten kdykoliv tam byl nemělo to chybu. ;) - 40%.

12 opic (1995)

Obsahuje spoilery: "Psychiatrie je nové náboženství. Říkáme lidem, co je normální a co není. Ztrácím svou víru." V roce 1997 zemře pět miliard lidí na nákazu smrtelným virem. Ti, kteří přežijí, se ukryjí pod zemským povrchem. Svět znovu ovládnou zvířata. Vězeň Bruce Willis je roku 2025 vysílán do minulosti prostřednictvím stroje času, aby spasit svět a odvrátit neštěstí. Film má jiskru a dokáže zaujmout! Plus má dobré herecké obsazení. Takový Brad Pitt, jenž má image mužného sexidolu, se dokázal převtělit do slizkého a duševně vyšinutého blázna s každým okem jiným fantasticky. - 80%.

1917 (2019)

Obsahuje spoilery: "Pokud selžete, budou to jatka." Dva mladí britští vojáci mají doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na 1 600 vojáků v zákopech na Hindenburgské linii dne 6. dubna 1917. Jde tady jen o přesun z bodu A do bodu B při zdolání několika překážek, v jednom dlouhém záběru. Film je díky kameře a scénografie prostoru po technické stránce revolučním filmem. Příběh vás zcela pohltí, cítíte se, jako byste byli opravdu přítomní každému okamžiku. Díky tomu zpracování. Procházíte nekonečně dlouhými zákopy, vidíte desítky mrtvých těl a cestujete dobovými dopravními prostředky. Na to, že vlastně filmem s hlavními hrdiny jen putujete, tak vše příjemně ubíhá. Je to skvělý film. - 100%.

Sexy 40 (2009)

Obsahuje spoilery: "Co si myslíš o dětech?" - "Neustále myslím na to, jak je dělám!" Běžná romantická komedie, která je okořeněna věkovým rozdílem patnácti let. Catherine Zeta-Jones je dospělá čtyřicetiletá žena a Justin Bartha mladíček, který se do sexy čtyřicítky zamiluje. Neurazí, ani nenadchne. Rozhodně vám film nezůstane dlouho v paměti. - 40%.

Ona, jedině ona (1996)

"Dělej jen to, co tě naplní pocitem štěstí." - 40%.

Velká svatba (2013)

"Raději promluvím teď, než abych navěky mlčel." - 50%.