• Krátkometrážní

Darkman II: Durantův návrat (1995)

Obsahuje spoilery: "Dejte mi prst tý holky a všech deset Westlakea!" Durant se vrátil, což přineslo zase tu pomstu. Místo Liama Neesona přišel Arnold Vosloo, který se tu připravoval na svou největší filmovou roli - oživlá mumie. Je to víceméně kopie jedničky. - 50%.

Námořní vyšetřovací služba - Shalom (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: Ziva je svědkem exploze a poté obviněna z vraždy iránského vězně a dvou agentů FBI. Jakýkoliv kontakt agentů NCIS se Zivou je protizákonný. Ziva se tedy obrátí na Gibbse, protože už u NCIS nepracuje. - 99,9%.

Námořní vyšetřovací služba - Ztráta paměti, část 2. (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: Gibbsova ztráta paměti pokrývá celých předchozích patnáct let, pro něho se právě píše rok 1990 a je v Kuvajtu. Vůbec netuší, že je agentem NCIS a nepoznává lidi ze svého týmu. - 99,9%.

Darkman (1990)

Obsahuje spoilery: "Jsem kdokoliv... Jsem nikdo... Všude... A nikde... Říkejte mi... Darkman!" Popálený a téměř mrtvý Liam Neeson s kloboukem a černým pláštěm, v opuštěné zašpiněné továrně plánuje zabít gaunery, kteří mu znetvoření způsobili. Pár obvazů a zuby nezakryté rty nám vyrobili strašáka. Film má chmurné prostředí, uchazejicí efekty a výborného Liama Neesona jako muže, který se díky své zohyzděné tváři přestává cítit člověkem. Scény s helikoptérou a finále na staveništi bylo asi jediné, co se mi nelíbilo. - 70%.

Predátoři (2010)

Obsahuje spoilery: "Chcípni, ty vesmírná buzno!" Nebylo to až tak špatné, ale ani to nijak extrémně neoslnilo. Adrian Brody s metr a půl dlouhou automatickou brokovnici, v džungli " neznámo kde " jako lovec predátorů. "Jsme predátoři v našem světě proto jsme tu..." Černoch se samopalem, asiat se samurajským mečem, ženská s odstřelovací puškou tady chodí, střílí, chodí, střílí a pro změnu běží. Je to kopie původní jedničky, která se jí ale nemůže v ničem vyrovnat. Oceňují ponechaný hudební motiv z původního filmu. - 60%.

Námořní vyšetřovací služba - Ohrožení (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: Agentce Davidové zemře při převozu k výslechu ve výtahu překupník drog. Bratr oběti unese ředitelku Shephardovou a žádá o navrácení bratra spolu se zabaveným heroinem. - 99,9%.

Hercules (2014)

Obsahuje spoilery: "Jaký název našeho dalšího dobrodružství bude nepřátele děsit víc? Herkules – Zachránce Thráků nebo Herkules – Zrození legendy?" - "Obojí zní děsivě nudně." Hercules s Dwaynem Johnsonem obrací celý mýtus naruby. Herkules s kůži lva na hlavě, je tu víc než Diův syn námezdním žoldákem, který se svou věrnou družinou dá do služeb thráckého krále. Skvělé herecké obsazení, slušná režie a slušně napsaný scénář. - 80%.

Námořní vyšetřovací služba - Krvavá lázeň (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: U motelu blízko námořní základny je objeven pokoj plný krve a cárů lidské kůže. Následně dojde v laboratoři k útoku pomocí kyanidu a vypadá to, že oba případy spolu souvisejí. - 99,9%.