• Krátkometrážní

Wild Wild West (1999)

Obsahuje spoilery: "Ty, Weste nepoužívej tu starou metodu našich předků. Nejdřív střílej a potom, až jsou všichni mrtví se teprve ptej." Komediální western s příměsí menšího sci-fi... Will Smith a Kevin Kline jako tajní agenti, kteří se nejprve nenávidí a pak spojí své síly proti ohromné parní tarantuli, kterou vlastní padouch bez nohou. "Tak jo, zapomeňte na vousy, kolomop a falešný kozy. Přestaňte už do mě šít, nebo vám taky jednu vyšiju." Určitě doporučuju každému, kdo se chce zasmát. - 70%. P.S: Bai Ling má pěknej zadek:D

Alita: Bojový Anděl (2019)

Obsahuje spoilery: "Nepatříme nikam, jen jeden vedle druhého." Sci-fi inspirované japonskou mangou o mladé holce, která je zčásti kyborg a zčásti člověk. Celý svět je jedno velké smetiště, ale všichni jsou pěkně umytí a vystylovaní. Lovci odměn, pravidla, motorball a Love Story, která na city zahraje jen puberťačkám. Člověk to bere, přemýšlí a čeká co z toho vyjde. Vylezla z toho animovaná pohádka pro děti. 1* Christoph Waltz v roli nevlastního tatíka. - 20%.

Predátor 2 (1990)

Obsahuje spoilery: "Ty seš ale hnusnej zmetek." Danny Glover bojuje se strachem z výšek a vesmírným lovcem. Scénář mi přijde smysluplný a dobře napsaný, někdy se i utrousí vtip. "Jsem od policie!" - "Myslím, že jemu je to jedno." Nechybí hororové prvky a predátora je tu více vidět. Má navíc lepší výbavu - vrhací kotouč, kopí či vrhací síť. Jinak loví ve městě mezi bandou policistů a drogovejma kartelama. Skvělé akce, která je pastva pro oči. "Život je svině!" - 80%.

Námořní vyšetřovací služba - Nedotknutelný (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: Ve svém bytě je nalezena mrtvá kryptografka Pentagonu, která kódovala šifry. Byla podezřelá ze špionáže a všechno nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu. Tým musí přijít na to, zda byla skutečnou špionkou, nebo je pachatelem někdo jiný. - 99,9%.

Stmívání (2008) odpad!

Obsahuje spoilery: "Bude do toho zapletená celá rodina, když to skončí špatně." - "Špatně... Jako že... se stanu jídlem?" Upíři kteří na slunci neshoří, ale pouze jim svítí kůže... Neuvěřitelný, že to má tolik pokračování. Robert Pattinson a Kristen Stewart a jejich budování vztahu Upír/Člověk. Ve chvíli kdy se tam vyřítilo auto jsem myslel, že to dokonce bude dobrý. Potom co jsem viděl to létání mi bylo jasné, že je to pohádka pro puberťačky. Záběry na zrychlený pohyby mi přivozovaly záchvaty smíchu. Tenhle film mi strašně zhnusil Roberta Pattinsona, že vypínám televizi hned, jak ho někde v něčem vidím. Kristen Stewart a její povzdechy, kývání a dívání se kamsi dolů na svoje otřesné boty, mě nepřinutí dát ani 1*. "Jamesi, nehraj si s jídlem!" Opravdu nudný a nezáživný film. - odpad!

Počátek (2010)

Obsahuje spoilery: "Přál bych si to, ale nedokážu si tě vysnít v celé tvé komplexnosti. Dokonalosti i nedokonalosti. Podívej se na sebe. Jsi jen stín mé skutečné ženy. Líp to nedokážu. Pořád ale nejsi dost dobrá." Leonardo DiCaprio s Tomem Hardym se noří do snů o snech... Blbost na entou, která má pěkný vizuál. 2* za střílečky na lyžích a sněžných skútrech + herecké obsazení. - 30%.

Rychlejší než smrt (1995)

Obsahuje spoilery: "Měl jsem krásnou ženu... Byla nevěrná." - "Kde je teď?" - "Říkal jsem ti, byla nevěrná." Sharon Stone a pistolnická soutěž, kdo tasí svůj kolt rychleji. Sharon ukáže cecky po sexu s Leonardem Di Capriem, kterému tady ještě teklo mlíko po bradě. Jinak průstřel hlavy a odrovnání Gena Hackmana bezva, ovšem jinak nic. Novodobý western napráskaný zvučnými hereckými jmény, který neoplývá ničím zajímavým. - 50%.

Námořní vyšetřovací služba - Léčka (2006) (epizoda)

Obsahuje spoilery: Mladý student střední školy v Quanticu drží své spolužáky v jedné z tříd jako rukojmí a hrozí, že odpálí bombu, pokud do západu slunce neuvidí svou matku, - 99,9%.