Lichožrouti (2016)

Podle krátkého článku v novinách jsem se rozhodl jít na film do kina. Tam jsem se zkraje dost bavil, animované reálie Prahy, vcelku zajímavé postavičky, bavil jsem se. Pár hlášek taky přišlo. Pak jsem ale usnul. A nedivím se. Bohužel, celý film je nepochopitelně postaven postavami tak, že lichožrouti jsou ponožky, kdežto bych čekal, že ponožky nejsou jedeny dalšími ponožkami. Čekal jsem nějaká jiná monstra. Film ukazuje, že tihle kanibalové jsou dobří a zlí. Tak, jak je tomu v běžném životě. To je sice klad. Ale během celého filmu, kam přišlo se mnou cca 20-25 dětí, se jenom dvě z nich lehce pousmála, a to každé jenom jednou během filmu. Bohužel. Tenhle film nebaví. Nudí. Animace bych ani tak nevytýkal. Ale vymyšlené postavy, hlasy postav, nepřítomnost hlášek nebo vtipu.....Nuda. Téměř odpad!

Major Payne (1995)

Spousta hlášek a pokusů o vtip. Bohužel to všechno opravdu chápu jenom jako pokus. Tak prvoplánově už žádnej film dlouho nevypadal. Možná, že to bylo dabingem, možná, že ne. Ale tyhle filmy si s titulkama fakt nedávám... Herci: ***; Hudba: **; Scénář: ***; Režie: *; Trapnosti: ****

Gambler (2008)

Peknej pribeh, teda aspon pro fanouska nebo hrace pokeru. Jen bohuzel to zpracovani a herci, to je velky zklamani! Rezie***,Scenar****,Herci*,Hudba**

Červený drak (2002)

Pro mě nejlepší díl Hannibala. Má to všechno, teda téměř. Celkový scénář lehce pokulhává, ale styl natočení to odčinilo. Hudba má u mě taky 100%, jen kolikrát předjímá dění. Ale co, neva!

Hannibal (2001)

Dlouhou dobu kde nic, tu nic..napeti zcela jineho razu nez v Jehnatkach. Ale pak prisel zaver. A to stalo za to. Uz chapu, co na tehle serii filmu lidi vidi...

Mlčení jehňátek (1991)

Skvela hudba, dobry pribeh. Jodie Foster uveritelna, Anthony Hopkins az da se rici neuveritelny :-) Ale abych rekl pravdu, hlussich mist tam je dost.. Scenar***Rezie***Hudba*****Herci***

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Tak strasne rad jsem koukal na honicky v autech se stejnou kamerou jako pouzival A. Hitchcock. Tak rad jsem si zavzpominal na GTA, Need for speed, ale pak jsem prestal verit vlastnim ocim. Jack zacal delat blbosti hodne podobnych filmu. No ale co, i tak jsem se lehce nadprumerne bavil a to jsem vlastne chtel :-) hudba****scenar***herci****rezie****kamera***

Kocour v botách (2011)

Nemám rád animáky komplet. Ale tenhle zase jednou jde. Celkový příběh není špatný. Už ono připodobnění k Zorrovi a Batmanovi trochu chytne a delší dobu jsem čekal, kam až se tvůrci uchýlí a kam až sáhnou do původních filmů a příběhů..

Malý Rambo (2007)

Podle hodnocení ostatních jsem očekával něco hodně velkého. Bohužel to nepřišlo. Každý máme své sny, každý jsme měli v dětství problémy. A taky své hrdiny. Ač táta kolikrát chyběl. Ale tenhle film si bohužel už příště nepustím. Nemám k tomu důvod.

Píseň za chudého chlapce (2003)

Konečně zase snímek, který stojí za to. Stojí za ty minuty, které člověk sedí u média zvaného televize. Sakra mě to chytlo. A to nejen jako filmovéhofandu, ale i jako člověka. Jak se říká "za srdce". Kdo může být tak brutální k druhému? A natož pak k dítěti? No hnus. Dokonalé uvěřitelně ztvárněné, herci super, hudba neviditelná (což je taky super, protože nemám rád, když mě vytrhne z děje a říká mi "koukej, mě máš poslouchat a ne koukat na film"), scénář dokonalý, ikdyž bolestný. Ono už to, že to píše sám život je dost hrozné. A nikdo mi to nemusí pořád v jednom kuse připomínat. Jednička s hvězdičkou. Nejedná se o film, který bych si chtěl pustit ve chvíli, kdy jsem sám doma po těžkém dni v práci. Ale film, který si znovu rád pustím, pokud budu opravdu chtět vidět něco zajímavého. WOW.