Hra o trůny - Přísežník (2014) (epizoda)

Linie kolem Brana mi přijde, jak v knize, tak v seriálu, nejméně nosná. Naopak u Jamieho Lannistera se divák nenudí téměř nikdy,

Bubu hledá chlapa (2010) (pořad) odpad!

Proč se tohohle proboha ucastnil Markovic?

Hra o trůny - Lev a růže (2014) (epizoda)

Ve Hře o trůny se divák nemůže spolehnout na to, že nepřijde o život některá ze sympatických nebo alespon neutrálních postav. Ale čas od času se může zaradovat, že sekyra dopadla na postavu čistě odpudivou. Potěšující konec epizody!

Hra o trůny - Zbaveni okovů (2014) (epizoda)

Ne vždy mě baví všechny dějové posuny, ale tahle epizoda byla velmi dobře vyvážená. Závěr osvědčeně ovládla Daenerys. Když mluví navíc valeriánštinou, jede o extra zážitek

Hra o trůny - Deště Kastameru (2013) (epizoda)

Velmi kruté, i na místní poměry. Martin má pravdu, je to ponuré, tak jak to v realitě někdy chodí. Od téhle chvíle - kdo může zemřít? Každý.

Hra o trůny - Druzí synové (2013) (epizoda)

Při tolika větvích příběhu je jasné, že některé z nich jsou ospalejší nebo méně emotivní. Daenerys to ovšem ve třetí serii nakopla do uhrančivých výšin (4. až 8 díl).

Hra o trůny - Cesta vzhůru (2013) (epizoda)

Vůbec mi nevadilo, že je tu děje pomálu. Hovory Tyron/Cersei, Malíček/Varys, Jon/Ygritte, Lannister/Bolton totiž ukazují z charakterů vždy o trochu víc, aby byly jasnější silné i slabé stránky.

Vybíjená (2004)

"Kdo se vyhne klíčí, ten se vyhne míči". Klasická pokleslá komedie s olezlým Stillerem a záměrně přihlouplým sportovním tématem. Ale jako vždy u Frat Pack, na tři zoufalé forky připadá jeden, který trefuje do černého. A kdo by vyžadoval víc..dostane cameo Chucka Norrise a trochu neptřičné Lance Armstronga,

Simpsonovi - První meta dobyta (2010) (epizoda)

V roce 2010 si Simpsonovi ještě z leckterými tematy uměli vyrovnat se ctí. Prudernost a žaloba kvůli polibku byla všem k smíchu, dne už si nejsem tak jist.