Taková moderní rodinka - Rozsudek (2015) (epizoda)

Výborná epizoda na všech frontách. Claire dostává cennou lekci, ovšem je možná až příliš tvrdá. Chvílemi mi jí bylo až líto. Philovi jsem věřil, avšak důkazy, s nimiž Luke přišel, byly přesvědčivé. Jay byl standardně výborný a Glorie v porotě neměla chybu.

Vzteklina - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

První epizodu jsem zmeškal, což je škoda, avšak divák v druhém pokračování snadno a brzy pochopí, oč to jde. Pochválit musím celkovou atmosféru, prostředí, samotný námět, ale také některé herecké výkony. Jsem zvědavý, jak se seriál dále vyvine. Potenciál má.

Taková moderní rodinka - Hodný polda, zlý pes (2011) (epizoda)

Aniž by to pořádně tušil, v této epizodě se Jay opravdu zamiloval. :) Stella je příjemným zpestřením seriálu a povedeným přírůstkem do Prichettovic rodiny.

Taková moderní rodinka - Život offline (2010) (epizoda)

"Utište toho čokla." - "...já celou dobu tiše trpím vašeho otravnýho papouška, co furt skřehotá!" - "Papouška? Ale jakýho?" :D => "Jay! Jay! Jay!" :D Jedna z nejlepších hlášek.

Taková moderní rodinka - Fizbo (2009) (epizoda)

Na scénu vstupuje Cameronův klaun Fizbo, jenž bude příjemným zpestřením i do budoucích epizod.

Taková moderní rodinka - Pilot (2009) (epizoda)

Pilotní díl nastartuje tento sitcom takovým způsobem, že jsem hned po zhlédnutí tušil, že by se mi seriál mohl líbit. Více postav zaručuje větší přínos humoru, vzájemné vztahy mezi rodinnými příslušníky přislibovalo to pravé koření a neokoukaný model vyprávění - dokumentárně laděného - předznamenávalo zábavu i z jiného úhlu pohledu. V úvodní části mě nejvíce bavil Jay a Manny.

Stopy spravedlnosti (2017)

Poprvé jsem o tomto filmu uslyšel, když Pierce Brosnan na svém facebookovém profilu uveřejnil plakát. Začal jsem se o chystaný počin zajímat a vzhledem k tomu, že na postu režiséra je Martin Campbell, jehož snímky jako Zlaté oko (opět spolupráce s Brosnanem) či Casino Royale jsou parádní, začal jsem i na základě traileru tušit, že by se mohlo jednat o zajímavou záležitost. K tomuto dojmu nahrával i fakt, že Jackie Chan tu ztvárnil serióznější roli (nic komediálního). Již od samého počátku mě The Foreigner bavil a s přibývajícími minutami se můj zájem stupňoval. Napětí, zdařilá akce, syrovost i střety jak z prvního Ramba, to vše mi neumožňuje jít s hodnocením pod plný počet.

Fenomén (1996)

Možná, že kdyby byl snímek o něco málo kratší, bylo by to i na 5*, neboť příběh je silný a zajímavý. Věřím, že použitý sci-fi prvek může zaujmout i diváky, co obecně tento žánr nemusí, protože jak se v příběhu ukáže, vše je tak trochu jinak.