It's All Gone Pete Tong (2004)

Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%

Bournův mýtus (2004)

Jak hodnotit stejný film jako Agent bez minulosti? Přece stejně, protože jsou oba stejně dobré. Možbá jednen lepší než druhý:-) takže jsem se opět skvěle bavil a těším se na díl 3. 85%

Agent bez minulosti (2002)

Vynikající thriller, je až s podivem, že mě nějak minul a vidím ho poprvé až nyní. Možná i proto dávám za 4*, protože na mě působí trošku starším dojmem a když se podívám, jak kvalitně natočené filmy v roce 2002 vycházely, tak si myslím, že se na tom mohlo trochu zapracovat. Ale to je jen maliná vada na jinak vynikajícím a napínavém filmu. A dokonce i Matt Damon se na tu roli fakt hodil.80%

Od kolébky do hrobu (2003)

Nebyl to nejhorší bojový akční film, ale taky nemůžu říci, že by byl nejlepší. Jet Li podává v jiných podobných snímcích lepší výkony a též někteří herci ve vedlejších rolích mohli trochu máknout. Ale vcelku rychle to uběhlo a pohádky byl konec. Malé plus za závěrečný souboj, ale fakt malé+:-)55%

Utržený ze řetězu (2005)

Nevím, čím to, ale zdá se mi, že Jet Li zde odvedl velice dobrý herecký výkon. Nemyslím nejen bitky, ale i tu "omáčku" okolo. Hodně se mi líbilo skloubení jeho psí řvavosti s hrou na piano a jeho psychické proměny. Samozřejmě svou roli si sehrál i Morgan Freeman a ani ten mě nezklamal. Slušně natočeno, DTSem podpořeno, takže suma sumárum-bavil jsem se fakt dobře.85%

Malá Miss Sunshine (2006)

Myslím si, že tato komedie je hodně přehodnocená. Za celý film jsem se zasmál asi jen 2x a to ještě na samotném konci. Ale kupodivu jsem se zas až tak moc nenudil jako u jiných podobných komedií. Prostě čistý průměr.50%

Zodiak (2005)

Mně se to líbilo. Sice zde nebylo mnoho hrůzostrašných scén a záběrů, možná ani o Zodiakovi se toho moc nedozvíme, ale film dokáže udržet v napětí a očekávání, jak ho vlastně chytnou.(ale oni ho nechytnou a natočí o něm film, hhmm:-))70%

Polibek draka (2001)

Těšil sem se na pořádný bojový film a Jet Liho v akci. A musím říct, že některé kousky byly fakt supr. Není to sice ten nejnašlapanější kung-fu film, ale stojí za to se na něj podívat. Minimálně už jen kvůli dobrému scénáři.Ok75%

Válka termitů (2006)

Hodnotit dokumentární film? Ale ano, je zajímavý počin, velice pěkně natočený, doprovázený skvělou hudbou. Fakt by mě hodně zajímalo, jak se některé záběry natáčely:-)70%