Neúplatní (1987)

Ačkoliv moc nemusím gangsterské filmy ani Kevina Costnera, obojí se mi v této kombinaci líbilo a obojí skvěle doplnil Sean Connery.70%

Akce nemluvně (2006)

4*, ale s odřenýma ušima. Nevadila mi ani tak délka filmu, jako to, že když je to Jackie Chan, je tu málo akce a ty co tu jsou, jsou spíše průměrné. Ale i tak jsem se nasmál(hlavně při honičce v Jackieho bytě) a o to šlo autorům asi více. Souhlasím s více lidma, že se jedná o Jackieho průměr.70%

Transformers (2007)

Chcete vidět možná nejnašlapanější akční film vůbec? Pak se zajděte podívat na Transformers. Odměnou Vám bude brutální zážitek nejen z triků, efektů ať už vizuálních a zvukových, skvělé hudby a vynikajících hereckých výkonů, ale i ze Skládaček:-) Ale nejen to, dokonce by se dalo říct, že po Simpsonech jsou TF též filmem nejvtipnějším. Nevím, co víc napsat o jasně nejlepším filmu tohoto roku a nejen tohoto. Hodnocení je EXCELENTNÍ 100% PS pro "odpůrce" TF: Tento film byl stvořen kvůli efektům, kvůli akčnímu pojetí a né kvůli tomu, aby měl hlubší myšlenku(kterou myslím má, ale né tak hlubokou) nebo bůhví jakou pointu:-/ To si můžete radši zajít třeba na Edith Piaf:-) PS2: opět zhlédnuto a myslím, že to nemá chybu. Navíc, na obrazovce to není zdaleka tak zmatené, jak se povídá, právě naopak všechny ty přestřelky a bitky pěkně vyniknou....je to škoda nevidět a neslyšet na domácím kině:-)

Noční můra (2006)

Ikdyž Noční můra(nevím proč je takový český název???) není jediný film svého žánru, má něco do sebe. Nebýt trochu pokulhávající první poloviny, bylo by to na víc. Vcelku slušný scénář a pár lekavých momentů, nic víc nic míň.60%

Jako pavouk (2001)

Jeden z mnoha filmů s námětem výkupného a poté postupné odhalení toho pravého padoucha. V tomto případě bylo dobře, že se hlavní role zhostil Morgan Freeman, díky kterému má cenu tento film vidět. 70%

Obchodník se smrtí (2005)

Tento Obchodník bude určitě patřit mezi Cageovy nejlepší filmy. Není to sice na plný počet, ale vzhledem k tomu, že se jedná spíše o stvárnění postavy překupníka se zbraněmi než o akční nářez, jde o velice povedené dílko.80%

Puls (2006)

Už se nemusíme bát starých novinových plátků ani zmeškaných hovorů. Od teď nás bude děsit pokrytí 99% území České republiky mobilním signálem:-), dokonce i psát toto hodnocení by nemuselo být dvakrát bezpečné.:-) Mně se tento horůrek líbil velice a především bych vyzdvihl zvukovou kulisu filmu.80%

Přepadení 13. okrsku (2005)

V celku příjemné překvapení, nečekal jsem nic převratného a byl jsem odměněn svižnou akcí a napínavým příběhem. Sice se 13. okrsek nezařadí mezi nejnadupanější akčí trháky, ale nezklamal.70%

Stigmata (1999)

Tento horůrek řadím mezi ty povedenější. Není sice nejstrašidelnější, ale je velice dobře natočený a doplněný skvělou hudbou. Možná nevyvolá tolik strachu, jako spíše napětí a sžití se s hlavní hrdinkou.70%

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Zařadím se mezi "tříhvězdičkáře", 3* za pár dobrých triků, ale jinak je to Potterovská břečka(první 4 díly byly supr), která z pohádkového příběhu vyústila v paskvil nazvaný Fénixův řád. Hodina a půl keců o ničem mě natolik nudila, že jsem se poprvé v kině těšil, až bude konec. Z letošních pokračování se tak tento díl zařazuje po boku Shreka 3., jakožto pro mě né moc povedené filmy.60%