Escobar (2017)

Kto videl seriál Narcos musí byť pre neho tento film len malý a nie príliš zaujímavý výcuc, ktorý držá nad vodou herec J. Bardem a stále sexi, šarmantná Penelope.

Lady Bird (2017)

Radšej hodnotím bez emócii inak by to bol čistý odpad takto aspon jedna hviezdička. Film od začiatku do konca o ničom a to doslova, nezaujímavý dej (ak sa to dá povedať vobec, že film nejaký dej aj mal), hlavná herečka totálne nesympatická, ostatní herci vo filme detto, veľa veľa klišé vo filme, jediné plus zopár scén pri ktorých sa človek pousmeje inak cele zle. Doporučujem vyhnúť sa tomuto filmu je to iba totálna strata času. PS: Dnes stačí, aby bol film nominovaný na Oscara obsadiť do hlavnej úlohy nie zrovna príliš dobre vyzerajúcu herečku a nechať ju masturbovať vo vani či natočiť film o nežnom citlivom gayovi. Zbohom zdravý rozum...

Tiché místo (2018)

Film ťaží najmä zo skvelej myšlienky, že hrdinovia vo filme musia byt ticho a dávať si pozor na každý kročik. Napätie teda funguje už len koli tomuto po celý čas filmu skvele a postavy ktoré boli do filmu obsadené do neho pasujú od malého astronauta až po otca roka minimálne rovnako dobre. Vznikol nám z toho pre mňa prekvapivo dobrý filmík, kde funguje všetko ako má len tá kategória horor mi tam akosi nesedí.

Deadpool 2 (2018)

Bohužial na jednotku sa to pre mna jednoducho nechyta, vedel som čo možem od filmu už čakať a to som aj dostal aj keď humor sa mi v jednotke páčil o kúsok viac. Dvojka teda ničím neprekvapí sú tam scény na ktorých sa dá perfektne zabaviť, takisto Deadpoolove hlášky stoja niektoré zato, no dvojka nepriniesla skratka nič extra pre mna z čoho by som bol paf ako po jednotke. Aj keď scénka zoskoku "superhrdinov" stála fakt zato.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

V dnešnej dobe by feministky tento film nenávideli a silno pochybujem že by vobec vznikol, za celý čas sa tam len mihne brazílska domorodkyňa, inak film absolútne bez žien a veru vobec nechybaju. Film baví teda diváka aj bez žien, avšak finále na ktoré som sa tešil ma docela sklamalo, snímok patrí k tým lepším a to najmä vďaka šťastnému Jackovi.

Avengers: Infinity War (2018)

5 hviezdičiek za záver ktorý sme tu dlho nemali, inak by to boli "len" štyri ako vyšité. Uvidíme klasických kvalitných Avangers len s novými postavami, to znamená akcia 11/10 a ostatné troška lepší priemer na tento druh filmov. V každom prípade sa veľmi teším na pokračovanie a odporúčam pozrieť tento film v IMAX pre plný zážitok.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Ťažko porovnávať s jednotkou keďže jednotku som videl ešte veelmi velmi dávno, ale film ničím neoslnil, no ani som sa pri ňom nenudil a zopár scénok bolo fakt vtipných.

Liga spravedlnosti (2017)

Velka slabota od efektov, akciu až po pribeh. Jedine čo to trošku oživuje je Blesk a Wonder Woman v podaní Gal Gadot, nemôžem si pomôcť ale v tých šatičkách je proste kosť.

Moonlight (2016)

Trend momentálne je, že oscarov vyhrávajú filmy ktoré nie sú bežnému divákovi príliš známe, ale toto je čisto politický oscar a boli tam lepšie filmy z nominovaných ktoré si ho zaslúžili viacej.

Osvícení (1980)

Kubrick nekubrick pre mňa jediné čo za niečo stálo bol výkon J. Nicholsona je to pán herec, inak som tomu "horroru" neprišiel na chuť.