Marie Antoinetta (2006)

Totálne zbytočný a hlavne veľmi nudný film. Nuda, nuda, nuda a zasa raz nuda až na pár svetlých zábleskov, po ktorých však opäť nastane len nuda, nás bude sprevádzať takmer počas celého filmu. Aj ten záver na ktorý som sa toľko tešil že prinesie aspoň troška vzruchu skončil v znamení v akom sa niesla väčšina filmu a teda .... presne tak...

Tenkrát v Americe (1984)

Tomuto filmu nie je čo vytknúť a dnes si nedokážem predstaviť žeby niekto čosi podobné natočil. Fakt skvelý film a už pri pozeraní prvej polovičky sa zaradil medzi moje TOP filmy, ešte raz skvelé filmové veldielo ktoré trvalo skoro 4 hodiny no počas tohto času ma ani na sekundu nenudilo a kludne mohlo trvať ďalšie štyri.

Perfektní den (2015)

Taký domotkaný film od začiatku až po koniec v ktorom Olga Kurylenko konečne nehrala prostitutku. PS: scéna kde T. Robbins prehovára Del Tora aby O. Kurylenko napísala na nich dobré hodnotenie stojí vážne zato a pobavil som sa ako dlho nie !

Vražda v Orient expresu (2017)

Dobre napísaná detektívka ktorá však nebola až tak dobre zrežírovaná nakoľko človek sa pri tom filme vážne miestami nudí a je tam veľmi málo scén ktoré to oživia. Herci to takisto nezahrali zle, ale chýba tomu napätie skrátka nejaké korenie.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Po veelmi dlhej dobe som sa dostal k tomuto snímku a videl ho konečne celý od začiatku do konca a aj od začiatku do konca ma rovnako bavil. Filmu nemám nič extra čoby som vytkol realistické a miestami až drsné zobrazenie americkej občianskej vojny poprepletané s troškou romantiky v hlavnej úlohe s nežne krásnou Nicole Kidmanovou. Jediné menšie mínusko za trošku presladený koniec, ale všetky hviezdy a 90 %.

Jeptišky (2017)

Nie celkom typická komédia pri ktorej som sa však zrovna moc nenasmial, ale vyslovene bez humoru to nebolo a dalo sa sem tam pobaviť. Najväčší mínus však bol, že od samého samučičkého začiatku mi to prišlo až mooc amatersky natočené začo dávam hviezdičku dolu.

Wind River (2017)

Docela smutný depresívny film na depresívny november, J. Renner to zahral skvele a jeho výkon a film bude isto nominovaný na Oskara. Avšak na plný počet to u mňa nestačí keďže podobných "oscarových" filmov tu už za posledný rok dva bolo dosť a chcelo by to niečo nové.

Thor: Ragnarok (2017)

Nadupaná Marvellovka ako sa patrí, posledný Thor vôbec nesklamal a bola to jazda od začiatku až do konca. Akcia, namakané efekty, humor, hudba všetko TOP, pre mňa najlepšia časť z trilógie.

Pěkně blbě (2017)

Priznám sa zo začiatku, keď som uvidel Kumaila som si pomyslel či to nie je nejaký film z bolywoodu a ohrňal som nos. Vznikla z toho však kvalitná komédia bez stupidných úchylnych vtipkov taktiež s trošku originálnejšej romantiky na akú sme zvyknutý v podobných filmoch.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

A taký pekný film z toho miestami mohol byť, no bohužial zapadne len do priemeru aj keď myšlienka filmu zlá nebola.