Sestry (2006) odpad!

Ještě asi 15 minut před koncem jsem si říkal, že dám * za Chloë, že to za víc to nestálo. Ale posledních pár minut mě utvrdilo v tom, že to nestálo ani za tu jednu. Ten konec je opravdu kokotskej, jako přísně vzato vlastně celá pointa.

Planina v ohni (2008)

Nějak nerozumím tomu, proč takovéhle maglajzy mají tak vysoké hodnocení. Jako vyznat se v tom, to chce návod k použití.

Kolo zázraků (2017)

Woody, Woody, další nudná ukecaná pitomost, která mě začala prudce nebavit zhruba někde za třetinou.

Barbie (2023) odpad!

Já Margot celkem můžu.Ale až se na ni budu chtít příště podívat, zkusím třeba Tonyu. Protože tohle je tak strašná píčovina, že to fakt nejde. Megalitická rrrrrůžová sračka. Nevím, co bylo horší, jestli obsah nebo forma, protože peroxidovej Ryan Gosling, to bylo taky docela peklíčko. A Will Ferrell to tak nějak korunuje.

Watcher (2022)

Velmi nudná  a velmi dlouhá hodina a půl s dost pošahaným koncem, se kterým by patrně zásadně nesouhlasil kdejaký student už (doufám teda že UŽ) prvního semestru medicíny. Jedna * za Maiku.

Podnikavá Joy (2015) odpad!

Tak aspoň že tenhle mopový telešoping na pozadí jedné poněkud netypické rodinky není v červených číslech. A co si dáme příště? Dvouhodinovou ságu o vynálezci pytlíků na psí hovna s integrovanou lopatičkou z tvrdého papíru??

Grand Canyon (1991)

Proč jsem to stáhnul?? Kvůli názvu?? To jsem si vážně od něj něco sliboval a čekal dvě hodiny a deset minut v podstatě prázdného nic na ten první (a vlastně poslední) záběr do největší díry na Zemi?? Tak takhle se mnou s názvem filmu asi naposled vyjebal Clint s Gran Torinem...

Karel, já a ty (2019)

Jedna hvězdička za Jenovéfu, na zbytek se budu snažit rychle zapomenout, což zase nebude tak těžký.

Expendables: Postradatelní 3 (2014) odpad!

Haha. Už jsem na to přišel. Ronda Rousey. To je ten důvod, proč jsem před časem stáhnul tuhle trojku a když jsem zjistil, že to je třetí pokračování, doplnil jsem první dva díly. No byla to naprostá ztráta času ve všech třech případech. Fakt nepochopím, koho tohle baví financovat. Stejně jako nechápu, že to ta parta steroidových, kdysi možná slavných akčních hrdinů, ale dnes už pouze dědků nevidí, jak je to stupidní. V jednom z komentářů tady zazněla zajímavá myšlenka: co se asi honí hlavou těm, co podepisují smlouvy na takováto veledíla, když odhlédneme od stránky finanční?? Koukám, že to má ještě jedno pokračování, které ... si velkoryse odpustím, takovej masochista zase nejsu.