• Romantický

Divergence (2014)

Amazing! Jedině tohle slovo tenhle film vystihuje, ani jsem se nestačila nadechnout a už film končil, sice mne mrzelo, že přišla o rodiče, ale našla sama sebe, svůj život a lásku. Hodně se mi líbilo, že dokázala riskovat, jen aby zachránila Tobiase a svého bratra, samozřejmě i sebe. Já nemůžu jinak než ohodnotit tento film kladně, nezměnila bych na něm vůbec nic, líbil se mi takový, jak byl, ta pointa, kterou měl, rozhodně si ho pustím znovu a vřele doporučuju, myslím, že by si měl udělat každý svůj názor.

Chceš mě, chci tě (2009)

Nemám co říct, jsem naprosto ohromena. Tenhle film je jeden z nejlepších, jaké jsem kdy viděla, splňuje všechno, co se od romantické komedie dá očekávat, ten vtip na každém kroku, to nadšení, navíc se mi líbilo i to, jak si s ním na začátku povídala v živém přenosu, od tohohle filmu nevíte, co očekávat, jde o to, že netušíte, jaký okamžik bude následovat, navíc ta hudba se k tomu náramně hodila, k tomuhle filmu jsem přišla náhodou před několika lety a hned obsadil první příčku tabulky oblíbených filmů, tenhle film vlastně pojednává o vztahu muže a ženy, tak nějak jiným způsobem, nakonec si divák vlastně uvědomí, že se stal svědkem velmi neobyčejného filmu, k tomuhle bych jenom napsala - perfektní, sice na můj vkus až moc otevřené, ale vynikající, vřele doporučuji všem, kteří nechtějí jen obyčejný film na zaplnění volné chvilky, ale kteří od něj očekávají malinko víc, otevřenost, pestrost, ostrost, pokud jste to vy, tak neváhejte, pokud tohle podle vás film splňovat nemá, tak neztrácejte čas a normálně to přejděte.

Zimní příběh (2014)

Na pobrečení ideální, opravdu. Nevím co k tomu říct, lépe napsat, tenhle film byl dobře udělaný, dokonce ne ani tak nesmyslný, jak tady někteří píšou, pro člověka, který se nad ním zamyslí má větší význam, jde o procítěnost, kterou přenáší tenhle snímek na diváka, normálně se na takové filmy nedívám, dnes jsem udělala vyjímku a shlédla tento velmi povedený kousek, který na člověka působí, napsala bych až moc depresivně, ale ani to není to správné slovo, má pro něj hluboký význam, první části jsem zpočátku moc nerozuměla, jde o to, pozorně se na ten film podívat, vcítit se do něj a on najednou dává smysl, ta druhá část byla horší, já bych lehce pozměnila konec, ale za provedení dávám vysoké hodnocení.

Maturita duchů (2012)

Musím uznat, že mne tento film velmi příjemně překvapil, tento film byl vtipný, místy nekonečný, ale i poučný, říká nám, že jedině pravé přátelství a důvěra, tím myslím pravou důvěru, nám může pomoci v důležité životní situaci, tak jako u nich, oni chtěli jít pryč, ale museli si říct opravdu všechno, ne před sebou něco skrývat, to pak k ničemu nepovede. Děj byl úplně nečekaný, nikdo nemohl vědět, že když složí maturitu, příběh neskončí, tady nešlo předvídat, co se stane a právě to se mi líbilo. Většinou se na film dívám jen když mne zaujme obsah, ale popravdě tady jsem si myslela, že se ani nedodívám do konce, jednoduše, ten děj byl fantastický, ani proti konci bych neměla žádné výtky. Nebo ten předseda, ten projev, tak to nemělo chybu. Nemůžu jinak než dát takový výsledek, jaký dávám, zase to byl jiný film než je obvyklé, ani ne tak romantický, jako komedie, ale ráda jsem se na něj podívala, příjemně jsem vyplnila čas po zkoušce a myslím si, že člověka uklidní, když je nervozní, jak zkouška dopadne, proto vřele doporučuji těm, kteří mají rádi komedie, nepohrdnou komedií ze školního prostředí, kdy si všichni myslí, že jejich učitel je blázen, kterého už vyhodili z x škol a rádi si odpočinou nebo se jen chtějí uvolnit a na chvíli zapomenout na starosti všedního dne.

Změna k lepšímu (2013) (TV film)

Co říct k tomuto filmu? Nevím, nemám slov, líbí se mi takové filmy, jsou vždycky takové jiné. Je lehce nadprměrný, jednoduchý a dá se předvídat, někdy jsem se opravdu zasmála, jindy jsem si nebyla až tak jistá, jestli se na to nemám vykašlat. Dodívala jsem se dokonce a jsem za to upřímně ráda, tento film bohatě stačí těm, kteří od něj moc nečekají a chtějí se jen tak na chvíli zastavit u jednoduché komedie s romantickým koncem.

The Sweeter Side of Life (2013) (TV film)

Jednoduše pro tento film nemám slov, výborná komedie, ale i romantický film, ukazuje, že najít sama sebe, tak na to není nikdy pozdě. Co se mi na tomto filmu líbilo nejvíce, tak asi to, když nepodepsala koncesi, aby mohla znovu žít v New Yorku, a nejméně? Tak to opravdu nevím, film nebyl předvídatelný, nevěděla jsem, co se stane, jednoduše se mi tenhle film hodně líbil. Nejprve jsem si myslela, že je v angličtině, byla jsem však příjemně překvapená, najednou se ozvala slovenština, takže dobrý. Tenhle film bych doporučila všem, kteří chtějí příjemně zaplnit čas nějakým opravdu dobrým filmem, kdy si ona uvědomí, že její předešlý život nebyl zrovna tím nejlepším.

Můj budoucí přítel (2011) (TV film)

Tento film bych nazvala průměrným, nelíbil se mi nedomyšlený konec, který nebyl zrovna nejlepší, když bych se podívala na jednoduchý děj, také průměr, jednoduše tento film pojednává o porozumění, žádné jiné slovo tento film nevystihuje. Na tomto filmu se mi nelíbil hlavně ten nedodělaný konec, jinak bych řekla, že byl dobrý, a co se mi líbilo nejvíce? Asi scéna, kdy dva muži z budoucnosti řídí naše auto, u této scény jsem se opravdu pobavila. Takže tento film doporučuji těm, kteří od něj moc nečekají a chtějí jen vyplnit čas

Povinně nezadaný (2010)

Po shlédnutí tohoto filmu musím konstatovat, že opravdu stojí za to se na něj podívat, nejdříve jsem si myslela, že to bude jedna z těch rádoby ''blbostí'', ale než jsem se nadála, už jsem se celý film smála a ještě teď mne bolí bránice. Když se podívám na obsah podobných filmů, tenhle se k nim dá zařadit, taky taková obdoba ostatních, ale jedno se mi na nich líbí, vlastně na něm, jde o to, že ona si uvědomí, že by mohla udělat chybu, kterou by musela snášet do konce života. Na tomhle filmu se mi líbí hlavně to, že Lila neví, dokonce ani netuší, kdo Chris ve skutečnosti je, a v tom je to kouzlo, v tom, že musí překonat spoustu překážek, jen proto, aby se k sobě dostali. Děj se moc nedal předvídat, mi stačilo, že jsem stíhala se v něm orientovat, za malé nedostatky, které, no vlastně tenhle film neměl nedostatky, ať vzpomínám, jak vzpomínám, nemůžu si na žádné vzpomenout. Proto vřele doporučuji všem, kteří chtějí příjemně vyplnit čas, trošku se pobavit a na chvíli se dostat do života rockové kapely.

Jedině ona (2010)

Výborný film, tak jedině tohle můžu napsat. Hrozně se mi líbilo to, když pochopil, že jedině ona je ta pravá, to, jak mu pomáhala i když nemusela, to, jak ho dostala zpátky. Těch vtipných momentů tam bylo docela hodně, i k romantické komedii se to dalo zařadit, ani jedno hluché místo, což velice oceňuji, možná ten moment, kdy, ne, žádný tam takový nebyl, upřímně jsem se celou hodinu a půl dobře, opravdu dobře, bavila, někdy si myslím, že filmy s "hnědými" herci jsou lepší než ty s "bílými". Velké sympatie chovám také k oběma představitelům hlavních rolí a děj se nedal předvídat, opravdu jsem u některých okamžiků byla příjemně překvapena. Tento film bych vřele doporučila tem, kteří se chtějí dobře bavit a rádi se podívají na opravdu dobrou romantickou komedii, i když ta romantika je tam spíše až na konec.

Zbouchnutá (2007)

Nápadně podobný film komedii Chceš mě, Chci tě, podobný, předvídatelný děj, z dvou hodin jsem udělala hodinu, na tomhle filmu bych vytkla asi všechno, celkově se mi tento film moc nelíbil, proto jej nikomu nedoporučuji. Dvě hvězdičky dávám jen díky několika světlým okamžikům a myslím si, že oficiální text distributora je tak nějak trošku přehnaný.