• Romantický

Pan Dokonalý (2009)

Tenhle film vypadal naprosto jasně, tedy až do chvíle, kdy se všechno změnilo, a i když se konec vyplnil podle mých představ, došlo k němu takovým tím zvláštním způsobem, kdy ona zjistí, že on pro ni nebyl tím pravým, protože to nebyl on, kdo byl s ní. V tomhle filmu začínáme současností a vracíme se zpět, tedy o šest týdnů zpět a myslím, že film byl přesně takový, jaký měl být, rozhodně mi nezbývá nic jiného, než ho pochválit a i když měl několik slabých okamžiků, nebo nedomyšlených míst, musím jej doporučit, protože on za to podívání stojí.

Smím prosit? (2004)

Tenhle film je takový jednotvárný, bez jakéhokoli výraznějšího děje, kdy člověk vnímá jenom ten tanec a tančit chce, ale na druhou stranu, je takový, já nevím, unavený, hodně moc se táhne a ty předvídatelné situace, rozhodně se mi nelíbí ten konec, který bych nenazvala jako vrchol filmu, ten je zhruba v polovině. Tenhle film nemá cenu doporučovat, prostě se na něj podívejte, někomu bude připadat slabší, jinému zase velmi dobrý, takže to nechám na vás.

Láska a tanec (2009)

Taková průměrná komedie, kdy se všechno točí jenom okolo tance, ději jako takovému nelze nic moc vytknout, ale do filmu bych zařadila více neparketních scén, jinak film působí docela lehkým, nenáročným a poklidným dojmem, lze předpovídat některé situace a líbí se mi hlavně to, že vyjdou jako vítězové, ale zcela v něčem jiném, než je tanec. Tenhle film bych doporučila lidem, kteří mají rádi šťastné konce, tanec a chtějí příjemně zaplnit volnou chvilku.

Lotta a šťastná budoucnost (2013) (TV film)

Tak co k tomuhle filmu napsat, stejně tak jako Lotta a vysněná cesta a Lotta a nečekaná změna, byl jednoduchý, ale pro zkrácení volného času dobrý. Pokud bych měla napsat klady, tak by jich bylo docela dost, ale jako zápor bych mohla považovat sporný konec, kdy film není jednoznačný. Nemůžu doporučit nebo naopak shodit, podívejte se sami a udělejte si obrázek sami.

Lotta a nečekaná změna (2012) (TV film)

Musím napsat, že tenhle film byl horší než jeho první díl /Lotta a vysněná cesta/, ale i přesto si vyslouží mé čtyři hvězdičky, v některých situacích jsem se zasmála, v jiných jsem se zarazila, mi však tento film připadal, jako příjemná oddechovka, u které nemusíš moc přemýšlet a kterou doporučuji na zkrácení dlouhé chvíle.

Muž na hraně (2012)

Musím napsat, že tenhle film neměl jedinou chybu, je to film, kdy pozorný divák pořád přemýšlí, kdy uvažujete, jestli skočí nebo ne. Nebo proč vlastně ten diamant kradou, tenhle film rozhodně není vhodný pro ty, kteří si plánují odpočinout a na chvíli na nic moc nemyslet, během tohoto filmu totiž uvažujete nad nejrůznějšími scénáři a mnohé nakonec konec překvapí, takže mi nezbývá nic jiného než doporučit, ale jen ve chvíli, kdy jste si jistí, že budete uvažovat, protože ten, kdo neuvažuje nad dějem jej nemůže nikdy správně pochopit.

Lotta a vysněná cesta (2010) (TV film)

Tenhle film byl až překvapivě dobrý, měl jak se říká hlavu a patu a musím napsat, že jsem u něj strávila příjemný čas. Pokud bych měla najít chyby, nevím, co bych k nim napsala, takový lehce nadprůměrný film, od kterého nelze nic moc očekávat a je to taková ta oddechovka. Pokud ho mám doporučit tak určitě, protože film příjemně překvapí a v některých situacích rozesměje a až uchvátí nepředvídatelností. Na začátku filmu jsem si myslela, že to nedopadne, že práci v domově důchodců vzdá, opak se však stal pravdou a tento film jasně dokazuje, že paradoxy existují.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Musím napsat, že tenhle film byl o trošku lepší než jednička, ale obojí bylo na ''jedno brdo'', takže několik chyb, několik naopak hodně povedených scén, kdy se mi hodně líbilo to, jak držely při sobě, takže se podívejte a udělejte si obrázek sami, sama za sebe tento film doporučuji více než jedničku, protože byl lépe udělaný.

Charlieho andílci (2000)

Nic víc než průměr to nebylo, některé okamžiky byly světlejší, jiné tmavší, ale myslím, že si každý udělá názor sám, protože někomu se tento styl filmů líbí, jinému ne, proto doporučuji se na tento film podívat a zhodnotit film sám za sebe.

Taková normální holka (1999)

Tenhle film nebyl nejhorší, takový průměr, některé momenty se mi líbily více, jiné méně, ale celkový dojem nebyl špatný, pokud bychom se podívali na děj, ten taky obstál, takže bych tento film doporučila jako komedii ze střední školy, která zpříjemní nějaké nudné odpoledne nebo jen volnou chvíli, takže se podívejte a možná se vám zalíbí možná ne, každopádně si udělejte obrázek sami.