Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Romantický
  • Animovaný
  • Akční

Poslední recenze (311)

plakát

Příběh Popelky (2021) odpad!

Tak tohle snad ani za ten čas nestojí. Snad nejhorší popelka, kterou jsem kdy viděla. Naprosto nepřirozené, divné a uřvané. Tohle za mě ani nebyl zpěv nebo to k němu mělo až nepřiměřeně daleko. Popelka vždycky měla určitou úroveň, ale tady ale opravdu přešlápli. Tentokrát souhlasím s davem. Na film se nedalo koukat a vlasy mi div nevstávaly hrůzou na hlavě. Za mě katastrofa!!! Ani nechci vědět, který "inteligentní" člověk to vymyslel.

plakát

Takový normální kluk (2021) odpad!

Tak tohle byla tedy pořádná katastrofa!!! Popisek filmu mne už na první pohled zaujal, a když už ten Netflix mám, tak proč se nepodívat... Jenže tohle jsem fakt nečekala. Tento filmařský počin nemá hlavu ani patu, všechno se to točí kolem nějakého torza příběhu a kromě dobrého nápadu nemá opravdu nic dobrého, co bych na něm našla. Jasně, každému se líbí něco jiného, a i tentokrát možná půjdu proti davu, jenže tohle bylo i na mě moc. Hrdinové mi připadali jako prázdné schránky, ten film prostě neměl jiskru, nezaujal a ani herci mi nebyli sympatičtí. Scény jako by poskládali náhodně za sebe, aby tvořily nějakou časovou osu. Přeci jenom jsem však jedno velké pozitivum našla. Divák při sebevětším přeskakování o nic nepřijde. Minimálně za mě je původní dílo mnohem lepší a tento film za tu hodinu a půl času rozhodně nestojí. To však může být jen můj názor, ten svůj si udělejte sami.

plakát

Na lovu (2021) (pořad) 

Od tohoto počinu TV Nova jsem popravdě nic moc neočekávala. Za mě se v televizi objevila jenom další soutěž z plejády propadáků. Přesto jsem si záznam našla a na oněch asi čtyřicet minut se podívala. A popravdě, ani toho nelituju. Tenhle pořad je v současné době asi to nejlepší, co v televizi v tomto čase vysílají. Je celkem vtipný, divák se z něho něco dozví a nedává soutěžícím nic zadarmo. Vlastně se ani nedivím, že "lovci" zatím žádná skupina soutěžících, alespoň z toho, co jsem viděla, neunikla a ty peníze si soutěžící nerozdělili mezi sebe. Jedinou výhrou pro ně je možná to, že si s nimi moderátor potřese rukou. Za mě je tohle rozhodně menší ztráta času než například Prostřeno, které se, alespoň dle mého názoru, za těch více než deset vysílacích let stalo poměrně ohranou záležitostí a divím se, že se na něj ještě někdo dívá. Až budu mít zase chvilku, kdy nebudu mít co na práci, což se neděje moc často, ráda se na tento pořad podívám, jestli ho tedy v té době budou ještě vysílat. Za mě plný počet hvězdiček proto, že je lepší než ostatní, rozhodně ne proto, že by byl tak skvělý a oněch pět hvězdiček si zasloužil. O tom, jestli za ten čas a zhlédnutí stojí si musí udělat obrázek každý z diváků sám, já jsem jeden z těch, kterým pár dílů stačilo a nemusím u něj sedět každý všední večer.

Poslední hodnocení (1 523)

Můj splněný sen (2016) (TV film)

13.03.2022

Kouzelný náramek (2020) (TV film)

13.03.2022

Vánoce na ledě (2020) (TV film)

13.03.2022

Šaty pro princeznu (2017) (TV film)

13.03.2022

Láska v Texasu (2020) (TV film)

22.01.2022

Příběh Popelky (2021)

odpad! 03.09.2021

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

30.08.2021

Takový normální kluk (2021)

odpad! 27.08.2021

Na lovu (2021) (pořad)

24.08.2021

Reklama

Poslední deníček (31)

Greenhouse Academy

Přestože nepatřím do cílové skupiny, nebo se za ni přinejmenším sama nepovažuji, Greenhouse Academy mě dokázala pohltit během pár minut. Neuvěřitelné příběhy, které jsem prostě musela sledovat dál, mě nenechaly na pokoji. 

Za mě byla nejlepší první řada, po jejíž konci jsem prostě nemohla spát. Ale ani ty další nebyly špatné. Greenhouse si udržel schopnost napínat diváka a to je podle mě to nejdůležitější. 

Osudy téměř všech postav se mísily takovým způsobem, že jsem si kolikrát říkala, co to jako je? A nevěřila přitom svým vlastním očím a uším. Přestože někdy dokázali hrdinové lézt divákovi pěkně na nervy, zájem o ně a jejich osudy byl silnější. Všichni herci mi přitom byli hodně sympatičtí a hráli své role opravdu důvěryhodně.

Celou dobu jsem "fandila" některým párům, aby se na konci dali dohromady. A té pomyslné třešničky na dortu se mi povětšinou dostalo. Je pravda, že například Jackie Sanders, kterou hrála Jessica Amlee, mi v příběhu chyběla a měla jsem ji hodně ráda, naopak Aspen Fairchild, kterou hrála Reina Hardesty, mi nechyběla vůbec a po celou dobu, co v příběhu byla, jsem ji nemohla vystát. O něco méně příjemná pro mě byla obměna hereček, které hrály Brook Osmond a Emmu Geller, ale s tím se musí při takto dlouhém seriálu počítat.

Za mě tedy rozhodně stojí zato se na tuto sérii podívat, její díly jsou až překvapivě krátké, scénář nepostrádá děj a jiskru, hrdinové mají v příběhu své místo a divák se nenudí. Minimálně pro mě byl úspěch zaručen.

Ovládací panel
11 bodů

Reklama

Reklama