• Romantický

Blafuj jako Beckham (2002)

Co k tomuhle filmu napsat? Možná tohle. Byl to takový méně obvyklý snímek, kdy ona hrála fotbal a zamilovala se do svého trenéra, já jsem od toho filmu čekala víc, ne jenom snímek na zabití času. První polovina byla docela dobrá, ale ta druhá mohla být lehce lepší, tomuhle filmu chyběla ta jiskra, to co by jej mělo dělat pro lidi zajímavějším. Byl to celkem rozumně napsaný film, ale něco mu chybělo, tenhle film stačí vidět jednou a i když nepředvídáte, stejně víte, o čem bude, proto spíše nedoporučuji, snad jen pro ty, kteří jsou velkými fandy dívčího fotbalu.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Za jedno odpoledne jsem se podívala na oba díly a musím říct, že dvojka byla daleko lepší, nejvíce se mi líbilo to nadšení a odhodlání vyhrát, i když se jim to nepodařilo, vyhráli jinak, například Shane a Matchie, jsou oba spolu a co jeho brácha a dcera majitele camp staru. Nemám co vytknout, tento film sice nepatřil mezi ty nejlepší, ale musím se na něj podívat znovu, moc mne překvapil. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zahnat dlouhou chvíli a trošku se i pobavit.

Camp Rock (2008) (TV film)

Docela obyčejný průměrný film, nemusím se na něj dívat znovu, ale docela se mi líbil, moc se nedal předvídat, dokonce bych mu ani nic nevytkla, byl takový, jak by se dalo předpokládat. Doporučuji těm, kteří chtějí zaplnit volnou chvilku, ale na nic jiného se moc nehodí.

Šťastná nehoda (2012)

Výborná rodinná komedie, dívala jsem se od začátku až do konce, není nic, co bych vytkla, smála jsem se od začátku až do konce a ten konec, když jela na letiště v traktoru a ten se pokazil, potom ta kolona a závěrečná scéna, když ji žádal o ruku a ona odmítala. Proto vřele doporučuji všem, kteří se chtějí skvěle pobavit a uvolnit se u skvělé romantické komedie se spoustou zápletek a zádrhelů.

Rosamunde Pilcher - První nebo druhá (2014) (epizoda)

Další ze série romantických filmů. Tentokrát o architektovi který potká nebo pozná lásku až když ji ztratí. K tomuto filmu není co víc napsat snad jen že se hodí k těm kteří mají rádi šťastné konce.

V zemi Jane Austenové (2013)

Austenland - místo, kde se zdá všechno velmi jednoduché. Od tohohle filmu jsem čekala rozuzlení již od začátku, opak se ovšem stal pravdou právě ve chvíli, kdy se Jane dozví, kdo vlastně stájník je a to jí zkomplikuje její pohled uvažování. Na tomhle filmu se mi nejvíc líbil ten konec, nikdy bych jej nepředvídala takový, jaký byl. Taky bych se chtěla podívat na takové místo, kde je láska přímá a nekonečná. Na tomhle filmu se našly i slabé okamžiky, jako například ten hodně rychlý konec, kdy se najednou objeví the End a film najednou končí. Tomuto filmu bych nic víc nevytkla, snad jen ta promyšlenost mohla být lepší. Tento film bych doporučila všem, kteří chtějí prožít něco neobvyklého a ocitnout se v Austanlandu, na místě, kde se zdá být vše úplně jednoduchým. A i když nepatří mezi nejlepší filmy, které jsem viděla, mohu napsat, že byl dobrý, hodně dobrý, nepředvídatelný a jednoduchý a to se mi líbí.

A zase jedna Popelka (2008)

A zase jedna popelka, zase o něco jiné ztvárnění oblíbené pohádky, tento film bych zařadila k těm průměrným, nedalo se od něho čekat něco závratného, ani to nebyl až tak úplný propadák, jde o pohled na věc, tenhle film by se mohl srovnat s tanečními komediemi, ale jen velmi okrajově, není nic, co by se mi na této komedii nelíbilo, lépe lze vyjádřit, že nebyla úplně obvyklá, zase se režisér podíval na pohádku jiným úhlem, takže jako závěrečné zhodnocení bych napsala, že se to rovnalo ostatním průměrným komediím, doporučila bych ho lidem, kteří chtějí jen něčím vyplnit čas, u tohoto filmu jednoduše smíchali moderní styl a klasiku.

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

Tak co napsat, nevím, tahle verze byla jiná než všechny ostatní, není věc, která se mi nelíbila, spíš ta, která nebyla úplně očekávaná, sice na Moderní popelku s Hillary Duff nic nemá, ale tahle verze docela šla, tenhle film bych doporučila těm, kteří mají rádi zpěv a očekávají tak trochu jinou verzi popelky, pokud nevíte, jestli se na tento film podívat, je průměrný, o zlé maceše a její nevlastní dceři.

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

Tak co k tomuto filmu napsat? Já nevím, byl takový lehce nadprůměrný, nic moc jsem od něj neočekávala, viděla jsem jej až po třetím dílu, který dávali v televizi, jednoduchý děj, který lze jednoduše odhadnout, tak to bylo asi první místo, které se mi až tak nelíbilo. Potom asi ten okamžik, kdy se ta snoubenka jejich otce snaží vyšachovat chůvu. Jako plus bych dala děj, který, i když, nebyl nejlepší. Tenhle film bych doporučila těm, kteří od něj nic nečekají, jen chtějí zahnat dlouhou chvíli.

Super náhradník (2006)

Tak co napsat k tomuto filmu? Já nevím, jednoduše nemám slov. Výborně jsem se pobavila, zasmála jsem se a Amanda Bynes byla jako vždy výborná. Tento film byl sice stejného scénáře, jako ostatní tohoto typu, který lze předvídat, ale na co? Proč jej budu předvídat, když jsem se dokonale bavila každou minutu. Asi nejvíce se mi líbil ten okamžik, když měla jít do kanceláře ředitele na nové škole, kam přestoupila, aby prorazila společně s dívčím fotbalem, když si myslela, že se o ní ví, málem se prozradila, když se podívám na příběh, tak, v jednoduchosti je síla, myslím si, že filmy s jednoduchým dějem a přitom vtipné, tak ty prorazí nejlépe. Tenhle film bych doporučila na zkrácení dlouhé chvíle nebo třeba na zlepšení nálady, protože opravdu dokáže rozesmát.