• Romantický

Mafiánovi (2013)

Tak, abych zhodnotila tento film. Když se podívám na herce, průměr, když na děj, průměr, když zhodnotím celkové natočení tohoto filmu, zase a opět průměr. A proč? Tento film mi nestál ani za to, abych jej shlédla celý, dívala jsem se na něj jen proto, že jej částečně zařadili do komedií, ze začátku se mi to líbilo, děj docela seděl, po asi čtvrtině filmu jsem se na to skoro nemohla dodívat, ale řekla jsem si, že to vydržím, po další čtvrtině jsem toho litovala, děj nebyl vůbec takový, jaký jsem očekávala a myslela jsem si, že na konci dojde k happyendu, ale ne, jak obvyklé, jen došlo ke shrnutí celku, jednoduše tento film vůbec nedoporučuji, a to ze všech jeho stránek.

Moderní Popelka (2004)

Co bych k tomuto filmu napsala, líbil se mi, hlavně jeho pojetí popelky, herečku Hilary Duff mám moc ráda, když jsem se na ten film dívala poprvé, připadalo mi to nesmírně zajímavé, protože podobný příběh se může stát v normálním životě mladé holky, k tomuto filmu nemám žádné výtky, můžu říct, že společně s málem filmů, této moderní doby, patří mezi špičku, ne každý má ovšem názor stejný, jako já, přesto bych chtěla říct, že je tenhle názor můj a nikdo mi ho nevezme, však se podívejte na tuto komedii a udělejte si svůj vlastní obrázek.

Slečna Drsňák (2000)

Tak k tomuto filmu mám několik pochval, ale i výtek, film je docela dobře natočený, jako první díl velmi zajímavý, ale na druhou stranu ne úplně dokončený, docela se mi líbil, jasně, dá se předvídat, co se stane, každý film má své pro i proti. Při prvním shlédnutí to bylo tak 80 procent, při druhém 60 a nyní se na něj s chutí podívám, tak jednou za rok, stačí mi to a naprosto přesně vím, co za film to je. Závěr: Naprosto obyčejný a průměrný film, který stojí za shlédnutí tak jednou ročně.

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Tak tenhle film mě opravdu dostal, způsob, jakým je natočený. Když se stážistka seznámí s Kenntehem, do téhle chvíle jsem si myslela, že je to blbost, ale potom začal ten pravý film, jak to popsat, líbí se mi přesný opak dnešních filmů, tenhle končí tam, kde ostatní začínají, jasně, několik špatných okamžiků zde je, hlavně ve scénách, kdy se nejedná o stážistku s Kennthem, ale bez nich by asi tento film nebyl. Myslím, že by mohli natočit další film, třeba o té jejich cestě, protože mi to opravdu chybí. Čtyři hvězdičky dávám, kvůli tmavým okamžikům a hluchým místům, ale i přesto tento film vřele doporučuji.