Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Charlize je podle mě dobrá herečka a řekla bych, že své role se zhostila se ctí. Abych řekla pravdu, tak je to snad první "hrdinka", co při svých mnohačetných a mnohdy hooodně ošklivých rvačkách utrží nějakou tu modřinu a to si mě jako fááákt dost získalo. Není jen super tajná agentka (několikanásobná), umí se rvát a taky krvácí a má modřinky a různé další bolístky - juchůůůů. Jo a taky je to sexy ženská.

Wonder Woman (2017)

O tom jak se blbá vesnická nána stala superhrdinkou....efekty fajn, Chris Pine je pěknej chlap a hezky se na něj čučelo, příběh...jooo ušel. Jako celkově nic moc, ale zasmála jsem se a to dost, takže do popisu žánru bych s klidem přidala "komedie", protože mě to hezky pobavilo :)

Bezva ženská na krku (2016)

Takový nenáročný filmík. Zvládla jsem si při něm uvařit a sníst večeři, nalakovat nehty a upravit obočí a přitom mi vůůůůbec nic neuteklo. Děj je dosti předvídavý a konec uhodnete cca po pěti minutách, komedii tenhle počin viděl zřejmě jen z rychlíku a o romanťárně se jaksi také mluvit nedá. Cožpak o to....pokusy tu byly, ale...jaksi na ně nikdo nedal důraz, nikdo je nedotáhl do konce a nechal je totálně vyšumět. Madam Hřebíčková má zřejmě jen dva (víc jsem jich opravdu nenapočítala) výrazy obličeje a můj oblíbený Vetchý to taky nezachránil. Tak nějak zase zahodili dobrý námět na film, totálně to odflákli a vzniklo z toho tohle - další ze série filmů, který si ženská může pustit k žehlení, nebo jiným činnostem a když náhodou od filmu odejde a vrátí se za dvacet minut, tak jí stejně nic neuteče. Jako hooooooooooooodně slabá trojka - a to jen kvůli Ondráškovi, jinak bych dala jen jednu hvězdu. Ach jo...a tak pěknej film to mohl být...no nic, tak budeme doufat, že snad přiště....

Dcera čarodějky (2015)

Tak nějak nevím, co k tomu mám napsat....na jednu stranu musím uznat snahu vytvořit něco jiného...na stranu druhou....mno...čekala jsem víc. Zajímavě to vystihl flanker.27, ale podle mě si tohle dílko nezaslouží tak vysoké hodnocení. Ano - mohlo tam být víc toho a toho, ale nebylo to tam. Takže mi přijde nesmyslné dávat dobré hodnocení za něco, co tam nebylo, proto moje hodnocení je nízké. Jsem zklamaná a dávám 20%.

Maximum Ride - Experimentální děti (2016)

uhmmm....to mělo být jako co??? Přirovnala bych to k těm filmům, které se dají sledovat jedině u žehlení - nic se tam neděje, nic se nedozvím, příběh možná nějaký smysl má, ale rozhodně se neukáže v ději (pokud to vůbec aspoň nějaký náznak děje má), ale obrázky se mění, hraje k tomu nějaká hudba v pozadí, občas tam někdo něco i řekne a po skončení vlastně ani vůbec nevadí, že jsme ten film spíš nesledovali a běžel jen jako kulisa. Protože upřímně - kdybych se tomu snažila věnovat pozornost, tak bych brzo usnula - až tak moc nudný to bylo. Naprosto zbytečné scény, tam kde se mohlo začít něco dít, jsou nevysvětlitelně idiotsky šoupnutý dlooooouhý nesmyslný "vzpomínky" nebo zbytečně zdlouhavé záběry na krajinu, lidi, na to jak někdo někam běží a jenom běží a jinak nic apod. Zklamání je značné, protože nebyl využit ani malilinkatý kousíček potenciálu, který to mělo, nebo aspoň mohlo mít (to nemluvím o efektech, ale čistě o příběhu). Takže hodnocení? Nula, nula nic. :(

Sebevražedný oddíl (2016)

Zajímavý kousek. Ještě si to musím nechat projít hlavou a asi se na to podívat znovu, ale už jen to, že mi tenhle filmík sále vrtá v hlavě a musím se na něj opět podívat je dobrá zpráva, protože to se mi stává jen u filmů, které mě zaujmou a líbí se mi. Zatím průměr, ale nevylučuji, že hodnocení zvednu....vlastně je to velmi pravděpodobné :)

Božská Florence (2016)

Meryl je prostě úžasná, Hugh si zkusil něco jiného a vystrčil růžky ze škatulky, do které se tak nějak během let dostal a Simon mne mile překvapil a jeho role mu sedla jako ušitá. Toliko k hereckým výkonům. Co se týče filmu......dlouho mi trvalo, než jsem pochopila o co tzv. "go". Kdyby zařadili i něco z Florencina mládí a trošku víc vysvětlili, co jí v životě potkalo, pak by to přidalo dramatické stránce filmu. Ano, přiznám se, že na konci filmu jsem plakala, protože mi došlo, co všechno Florence potkalo...lásku k hudbě měla a sama, ač si to přála z celého srdce, neuměla zpívat, lásku milovaného muže měla, ale nikdy s ním jako žena nemohla být....a stále byla plná elánu a optimismu a chuti do života a to vyžaduje notnou dávku odvahy. Škoda, že se na tohle nezaměřili víc, pak by možná měl film větší úspěšnost, protože by pak každý pochopil o čem opravdu je. Takhle hlavní myšlenku a smysl tohoto příběhu museli horko těžko dohánět úžasní herci. Jsem dost citlivý člověk a podle vlastních zkušeností vím, že život není vůbec lehký a tak děkuji za tento krásný film, který připomíná, že naděje, láska, podpora, odhodlání a odvaha je to nejdůležitější na čem záleží. Jen je mi opravdu líto, že tomuto příběhu nevěnovali tolik, kolik by si zasloužil. 8/10

Avengers Grimm (2015) odpad!

No ty kráááááso :D :D :D Tak tohle je teda totální úlet, větší chujovinu jsem neviděla :D :D :D Ženský jako hrdinky-fajn, dva rozdílné světy-budiž, ale totálně neschopný hrdinky, stupidní příběh a ještě stupidnější efekty??? Jen doufám, že je to nestálo moc prachů, protože abych byla upřímná, tak takovej škvár bych dokázala natočit i já, ve sklepě s maňáskama bez ručiček a nožiček, a rozhodně by to mělo lepší šťávu, než tohle.

Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)

Hele je mi úplně putna, co kdo říká a jak moc tohle dílko pomlouvá. Mě na tom sere jen malý počet dílů. Jinak povedený séroš, rozhodně lepší než ta nesmyslná spousta Pokemonů, Digimonů a dalších jiných stupidních monů, kde nejen že to celý nemá žádný příběh, ale taky to postrádá logiku a člověk si při tom říká, proč to vůbec někdo vytvořil, když je to totální nesmyslná pí*ovina. Tohle má příběh, zápletky sice laciné....ale vždyť je to kurňa pro děti!!! A co je lepšího, než ne-příliš násilnická pohádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem? Když už jsou z módy pohádky, na které jsem se jako malá dívala já, tak tohle je prostě dokonalá moderní náhrada. Takže pindejte si co chcete, moje děti to žerou a já ostatně taky :)