Poslední klient (2022)

K psycholožce se objedná nový pacient ona neví co chce a co mu chybí tak ho nechá vykecat. Pak zjistíme, že je to chlápek co vraždí těhotné ženské a navíc i její syn. kterého dala k adopci on to pak zjistil zfalšoval svoji smrt  a šel ji vyhledat s tím, že pokud se mu k tomu přizná nechá ji žít v opačné případě ji zabije. Většina filmu je konverzačka proč to udělala co on mezitím dělal a tak a zhruba v poslední 30 minutovce ona utíká. Na severské thrillery lepší průměr 60 procent

Matka (2023)

Lopezka je v nějakém utajeném úkrytu fbi a vypovídá tam proti obchodníkům se zbraněmi jeden z nich sedí druhý ne  a ten druhý tam vběhne a všechny policajty tam vystřílí Lopezka je těhotná tak ji on chce zabít , ale nepovede se mu to naopak ona chce zabít ho , ale nepovede se jí to. Oba přežijou jí domluví dítě k adopci , aby po ní nešel tak žije někde v lese. Po 12 letech se jí ozvou , že chytly 7 jeho kumpánů a ti mají informace o její adoptované dceři ona si zjistí kdo to je a kde je (tohle možná ještě pochopit lze) a dojde tam přesně ve chvíli kdy ji unesou (jaká náhoda). Tak si zjistí, že jsou v Kubě unese a zabije 2 chlápky a zjistí, že jsou s ní v nějaké pevnosti s jedním chlapem to tam vystřílí a zachrání ji. Jedou zpátky, ale ten záporák jich nabourá a chce tu dceru unést znova ona tam odpálí benzín a odjede s tou dcerou pryč mezitím ten polda zemře (proč jich všechny nesejmula film nevysvětlí). Pak máme chvilku sbližování  kdy učí tu dceru řídit auto střílet z odstřelovačky a zabíjet zajíce a na konec   si pro ni přijde ten záporák. Ta stopáž je smrtící klidně se to dalo zkrátit na 90 minut a o nic by se nepřišlo. Scénář k tomuhle filmu psaly 3 lidi a stejně za nic nestojí  40 procent

Family Dinner (2022) odpad!

Že csfd upadá už vím delší dobu , ale, že takové sračky se dostávají do modrých čísel to teda čumím jak vyoraná myš.  Tlustoprdka jde k tetě týden před Velikonocema zchudnout akorát jí to nechce říct  teta je totiž nějaká výživová poradkyně co napsala jednu knihu a druhou píše.  V rodině je chlap magor co rád šikanuje vlastního syna syn co je magor a myslí si, že ho chtějí zabít a matka co je magor ono upřímně ani ta holka normální není tudíž není komu fandit. Přes hodinu sledujeme jak ta matka uspává toho syna , chce po otci, aby toho syna vzal na lov syn je připosranec a neumí ani dorazit zajíce   holka pak nějak řekne té tetě , že chce zchudnout matka jí zakáže jídlo pak ona jíst chce taky jí to teta zakáže a nic se neděje pak ten syn uteče do Vídně holka chce odejít a pak si to rozmyslí. Na konci zjistíme že toho  syna zabili a dali si ho k jídlu ona to zjistí a zabije je.  0 procent

Mezi živly (2023)

Většině Pixarovek jsem dal 3 hvězdy jelikož mě tam chyběla nějaká přidaná hodnota a přišlo mě to jako průměrné filmy tady naopak tu přidanou hodnotu vidím a  tu 4 tomu mile rád dám . Ohnivá Jiskra žije se svou rodinou kdesi na ohnivém místě jednou k nim  přivítá vodní Vlhouš co dělá inspektora kontrolovat jestli někde neprotéká  voda jelikož ji tam najde jde to nahlásit ona po něm chce, aby to nedělal jelikož to místo má zdědit po otci a mezitím se do něho zamiluje. Do toho řeší , že spolu nemůžou být , že ona to místo nechce a chce jít svou cestou, ale otci to nemůže/nechce říct  a i tu protékající vodu.   Příběh je průměrný , ale speciálně na ni se dobře dívá ta scéna kdy jdou na to rande do toho kina je hodně podařená a má vše přemýšlel jsem i o 5 hvězdě , ale nedám ji kvůli těm Vlhoušovým rodičům co pořád brečely to mě přišlo trapné. Jinak 3d zbytečné nic tam není. 80 procent

Cesta do Tvojzemí (2022)

Strašná píčovina nejen, že to nedává smysl , ale je to strašný maglajz. Nějaký usmrkaný spratek (jedno z nejhorších a nejvíce nesympatických  děcek v animákoch co můžete vidět)  se stěhuje s matkou někam do prdele. Ve vedlejší bytovce pořád něco svítí tak se to vydá prozkoumat tam uvidí nějaká ptákotvory nebo nevím co to je jak bojují o kámen tak si ho vezme a dostane se nějak do jiné země tam ho naloží na robota holka co je prezidentova dcera a její opice a on zjistí, že hledají ten kámen.  Mezitím po nich jde nějaký jiný  robot co to chce pro sebe a chce vládnout jelikož ten prezident  ho měl dříve rád , ale poté co mu zemřel syn ho rád neměl. Tohle nedává ani smysl jelikož pokud by tam nedal ten kámen  ta země by zanikla tudíž je vše vyloženě na náhodu , že to přenesl na Zemi (proč tam se nevysvětlí) našel náhodného kluka a vše fungovalo.  Působí to levně až odpudivě a chválit  tam není co. 20 procent za závěrečnou píseň od Celeste Buckingham.

Flash (2023)

Od Justice League od Snydera asi nejlepší Dc bohužel k dokonalosti tomu něco chybí. Flash cestuje do minulosti, aby zachránil svou matku před smrtí (tady mě mrzí, že se neřešilo kdo ji zabil a proč)  a svého otce je v nějaké ose a tam ho někdo vykolejí a on se dostane do dob než se druhý Flash stal superhrdinou. Tak ho potká žádný efekt motýlích křídel se nedostaví (tohle nedává smysl, ale jebat asi) udělá z něho Flashe a mezitím na Zem útočí Zodd co chce Supermana , ale tady je místo něho Supergirl tak ji hledá s Keatonem jako Batmanem. Začátek až na ty mimina je dobrý (to je velký úlet i na Dc to kdo schválil měl by letět na hodinu) objeví se tam i Wonder Woman a Affleck pak se to přesune do minulosti a je to lepší .  Bohužel konec nedává smysl nyní budou spoilery  Zodd zabije Supergirl a vezme si z ní nějakou životní sílu a vybuduje nový Krypton zabíjí i  supermana jako mimino zemře tam i Batman Keaton a Flash (ta verze před tímhle) tudíž v tom vesmíru nejsou žádní superhrdinové aktuálně. Hlavní Flash odcestuje zpátky a  pak zjistíme, že je v univerzu George Clooneyho jako Batmana (kde vzal na něho číslo?) Tohle mě přijde , že tam dali jen kvůli tomu, aby lidi vyloženě nasraly a pokud to nebude mít druhý díl tak to udělá strašný bordel. 80 procent

The Artifice Girl (2022)

Příběh 1  Chlápek dojde na nějaké oddělení asi policejní stanice tak si chvilku vykecávají a pak zjistíme, že si postavil počítačovou ´´holku,,   dal jí tvář a píše si s ní pedofily tím je vylákává a udává policii ta jich pak zatýká.  Policie mu nabídne , že to od něho koupí a pozvedne to na vyšší úroveň ho to neláká a pak si promluví s tou ´´holkou,,  ta řekne, že si myslí, že je  to dobrý nápad tak to on odklepne. Příběh 2 ti 3 policajti to navrhnou radě , aby se to schválilo a neprojde to o hlas tak jelikož jedna ženská může odvolávat lidi chce zjistit  kdo to byl, aby ho odvolala zjistí, že to je jeden z nich pak zjistí, že ta počítačová ´´holka,, ze sebe dělala blbou a ani to nechce dělat. Příběh 3  Ten co nejvíce tu ´´holku,, podporoval si ji převede do robota a žije s ní kde ji má napojenou na nějakém kabelu. V podstatě zbytečný film co Vám nic nedá těch 40 procent je za 1 příběh.

Kostlivec (2023)

Co se stane, když smícháte Zhasni a zemřeš (2016) (démon co se bojí světla) s Úsměv (2022) (úvodní scéna s psychiatrem kdy se pacient ´´zabije,, stejný konec s hořícím barákem)   ? Vznikne tohle i ten název je mimochodem divný  mělo to spíše být přeložené jako strašák než kostlivec si myslím jestli to teda King v té .povídce nemá pojmenované Kostlivec což nevím a zjišťovat nemíním.   Tak, že k psychiatrovi si dojde pokecat chlap co je asi obviněný ze smrtí svých 3 dětí (proč nesedí nevím a nikdo to nevysvětlí) psychiatrovi přijde divný tak zavolá policii chlápek odejde do jiné místnosti a ´´zabije se,, tím se nějaká entita nasaje na rodinu toho psychiatra a jde po jeho dcerách . Zbytek je klasické klišé otec jim nevěří pak uvěří první dcera  to vidí druhá dcera jí nevěří pak to vidí všichni  máme zde cáklou ženskou co si myslí, že co může zabít a střílí zde brokovnicí na počkání (tady je to asi nějaký jiný vesmír jelikož to policii nezajímá) a   máme konec. 2 hvězdy za vzhled kostlivce  a jedna navíc za film a tu malou holku. To hodnocení je úlet má to mít kolem 55 až 60 ne skoro 70.

Jezero (2022)

Těžce podprůměrný až průměrný monstr horor zhruba na úrovni tohohle Trol (2022). Chlápek najde vejce objeví se příšera sežere jiného chlapa a toho co ho objevil zraní pak  zase pro změnu asi jiné vejce objeví malá holka otec chce, aby si ho nechala ačkoliv je větší jak ona sama matka chce, aby ho vrátila holka si ho teda nechá přijde menší příšera a všechny až na ty 3 sejme pak ji policie a civilisté chytají. Chytnou ji a chtějí ji zabít, ale ona je nějak propojena s tím zraněným a pokud zabijí ji zabijou i ho mezitím si pro to vejce a to mládě jde i dospělá příšera. Na konci ten propojený ujede s tím mládětem kamsi do prdele a ta velká jde za ním on tam asi zemře. Pak zjistíme, že ta malá holka má vztah  s těma příšerama a oni žijou v jeskyni a armáda vše popře co na tom, že ti zranění a mrtví existují a ta velká zanechala stopy.   Nemá to čím zaujmout táhne se to jak smrad z Rajchlových voličů a ani ty příšery to nezachrání. Do toho si přičtěte stupidity jako to, že pokud Vás ta velká příšera co je zhruba větší jak barák zašlápne přežijete to (umřete až později) nebo, že ta příšera z ničeho nic spadne poté co zakopne o kabel a na konci si to hraje na Titanic kdy do prázdných autobusů půjdou první ženy a děti co na tom, že je to úplně jedno a vlezl by tam kdokoliv. P.s. paradoxní je, že kdyby tu příšeru co je propojená s tím zraněným chlápkem zabili ta velká by na ně nešla jelikož ji ta malá volala. 40 procent

Transformers: Probuzení monster (2023)

Neviděl jsem předchozí díl mám ho někde stáhnutý, ale zatím mě to nějak neláká tak, že pokud to má nějakou návaznost jde to mimo mě. Unicron požírá planety na začátku sežere planetu maximalů (to je ten orel, nosorožec, gepard a gorilák) oni, ale předtím utečou s nějakým klíčem do jiných vesmírů na Zemi. Pak se posuneme do roku 1994 a sleduje jak jedna černoška ten klíč najde te klíč chce i nějaký Španěl pro autoboty a jde po něm i Unicronův poskok Skurge a 2 roboti. Velké plus je , že Bumblebee je zde tak v první 20 minutovce pak ho jako, že sejmou a on se objeví až na konci . Tyhle jako, že smrti začínají být už trapné dělal to už Bay v Posledním Rytíři a tady v tom pokračují to samé platí  s tím sebeobětováním Optima i tohle už je trapné. Další plus je absence humoru kdy jediná trapná scéna je vyhrožování usmrkaného parchanta robotovi.   Velkým mínusem je to, že je to levné v celém filmu zemře jeden člověk a to ještě náhodný ochrankář a mimo záběr film nemá ani pořádné davové scény a konec je digibordel kde se berou odněkud z prdele záporáci a zahrajeme si na levnou verzi Iron mana 4. Na konci máme možné pokračování s G. I. Joe. Jinak Wheeljack vypadá a mluví jak teplá buzna. 60 procent