Ocelový muž (2008) odpad!

Tak, že popis filmu je trošku mimo tak ho upravíme jeden vědec udělá helmu a oblek a chce ho použít k dobru a druhý ho chce zase použít k zlu tak toho hodného zabije, ale ten předá tu přilbu a oblek tomu hodnému a nyní k filmu. Celý film sledujeme jednoho blbečka v plastovém brnění (vypadá to příšerně i 10 leté děcko kdyby si doma udělalo Iron Manův cosplay tak by to bylo lepší) jak se prochází po jakýchsi prostorech. Do toho ho pořád honí jeden plešatec,jeden Vladko Dobrovodský, jeden černoušek a dva nějací trapáci (na víc nebyl rozpočet). On musí ten oblek nabíjet pitím jakési zelené sračky a má tam ultimátní funkce může si změnit ksicht na 6 možností (využije jen 1 nabízí se otázka proč ho nezměnil od začátku a nepomstil se hned?) může ten oblek skrýt slovem skrýt (opravdu originální) a je neprůstřelný. Seznam wtf momentů je nekonečný, ale dáme si některé perly 1) hned na začátku , když zmlátí jednoho borce tak ten borec spadne a začne se smát přijde mě jako, že to bylo z nepovedených scén, ale režisérovi to přišlo cool a nechal to tam. 2) kluk si zde udělá počítačovou hru a trikově to vypadá hůře než Heroes 4 (ten vznikl v roce 2002) 3) jedna černoška zde umře a teče jí černá krev hlavní záporák k ní dojde a začne se ptát co je to černé tady :-) 4) scéna v restauraci nebo kde to bylo je úplný vrchol chlápek s ženskou tam jí dojdou tam jeho kumpáni a on tu ženskou pošle pryč, že musí s nima mluvit v soukromí ona odejde tak 500 metrů schová se za zeď a poslouchá. 5) K čemu je funkce úplně skrýt, když ho stejně vidí (prý masivní palba však ho trefilo tak 5 kulek )? 6) Ten konec nedává smysl oni daly sebedestrukci, ale ona stála vedle něho tak by ji to mělo taky zasáhnout ?

Cena života (2020)

Jako nechápu ten hate neříkám, že je to nejlepší , ale na prvotinu to vůbec není špatné, když vezmete v potaz , že si to režisér točil, produkoval, stál za kamerou a napsal k tomu scénář.4 roboti střílejí lidi v vietnamsko/kambodžské džungli do toho se namíchnou američtí lékaři jeden robot se podělá a vzpouří se a ještě tam bojuje proti těm robotům bývalý mariňák. Jediné mínusy jsou stopáž nevím , kterého inteligenta to napadlo, ale 131 minut je prostě moc a postava toho tlustoprda ten mě neskutečně iritoval (aspoň, že dostal co si zasloužil na druhou stranu mělo se mu to stát už tak zhruba v 10 minutě a až v cca 120+-). 80 procent

Zvrácenost strachu (2020)

Tenhle film klame obalem tak, že co tu vidíme vlka (řeknete si animal horor ) a 2 postavy realita je , ale jinde. Ženská s chlapem a Grétou (všimněte si té podoby úplná Gréta) žijí v lese. Jak už tu někdo píše , když nic neloví nejí a , že by ten les překypoval životem taky nevypadá. Cca 15 minut tam honí vlka (ve filmu se objeví tak na 2 minuty) , kterého kdysi viděli a asi se vrátil a zbytek máme home invasion. Proč tak malé hodnocení? odpověď je prostá jelikož stupeň debility je vysoký chlápek najde umučené mrtvoly a normálka neřeší to dokonce si mezi nima udělá pozorovací hnízdo a zůstane tam den možná i více (asi nesmrděli nebo mu to třeba vonělo těžko říct) ženská dojde na šerifovu stanici a začne si stěžovat, že viděla zlého vlka (asi si představovala , že se na ni bude usmívat, když ho chtěli zabít nebo já nevím) já Vám nevím toto kdyby mě někdo nahlásil tak si řeknu jestli je mentálně postižený a asi bych volal psychology a jdeme dále ženská najde zraněného chlápka a nechá si ho přes den doma (aj když nemohl chodit co mu třeba v tu chvíli zavolat doktora ne to bylo asi moc těžké na to je potřeba maturitu nebo selský rozum a to tady z 3 lidí neměl nikdo ) šerif jde najde mrtvoly co by normální člověk udělal volal policajty tady tenhle ne prochází se po místě činu . 40 procent a i ty to je moc 20 procent za Bambiho a 20 za toho zajíce jinak tam není co chválit největší herecký výkon předvedl ten pes co tam chcípl.

Můžeme být hrdinové (2020) odpad!

Varování tenhle film zabíjí mozkové buňky (možná proto má na csfd 35 a na Imdb dokonce 45 procent ze 100). Jako já nemám problém s filmy pro děti líbil se mě třeba Spy Kids 1 a 2 od režiséra (dál jsem se nedostal ani nechci) , ale co je moc to je moc. To si takhle Rodriguez jednoho dne řekl hele Škola Superhrdinů https://www.csfd.cz/film/181033-skola-superhrdinu/komentare/ už je stará 15 roků co kdybych natočil i něco já narvu tam do toho svůj shit Žraločák a Lávovka (neviděl jsem a ani nechci) a vznikla tahle sračka. Tak tu máme rodiče superhrdinů s superschopnostma jako zpěv (cože) létání na dronu a boj s katanama (zní to tak debilně jak to píšu) pak jakousi zetkovou kopírku supermana, kreténa v latexovém oblečku žraloka, pipku co používá lávu (kde ji vůbec brala?) dalšího kreténa co umí létat na jet packu (to je superschopnost opravdu) a dál si nevzpomenu, které ´´unesou,, mimozemšťani a zachraňují je jejich děcka s superschopnostma jako zpěv, jezdění na fofrkáře (parodie na Charlese Xaviera z X Menů) , házení ksichtů (tenhle byl úplně zbytečný kdyby tam nebyl nic se nestane) vracení času dozadu, vracení času dopředu, natahování těla, jakéhosi malého spratka co umí cosi s vodou a háže přitom ksichty jak největší king na světě (zaručeně nejhorší postava) zpomaleného kreténa (nejtrapnější postava) , maníka co má všechny superschopnosti a na závěr holku bez superschopností, která na konci valí hovna o tom jak spolupracují přitom ona až na zhruba 5 minut jim pomože a ten s nejvíce superschopnostma jim pomůže taky zhruba 5 minut. Bojují proti chobotnicicím a malé holce co jich vede zní to debilně triky jsou příšerné (smutné, že i tohle mělo lepší triky https://www.csfd.cz/film/758494-the-mummy-rebirth/komentare/ ) a vtipné to není vůbec. Nejhorší film roku 2020 přístupnost tak 0 až 5 let proti tomuhle je seriál Thundermanovi na Nickelodeonu snad i oskarový a to je seriál. P.s. zdálo se to jen mě nebo tam hrál herec ze Spy Kids ? P.s. 2 doufám, že to časem spadne do černého už to, že je to v modrém je urážka všech filmů.

Inunaki Mura (2019)

Tomuhle filmu škodí stopáž 108 minut je prostě moc. Přitom začátek je dobrý ženská s chlapem točí reportáž o nejstrašidelnějších místech Japonska tak vlezou do kvílící tunelu a pak do kvílící vesnice kde ona něco uvidí a poznamená ji to. Pak se vrátí a jí začne hrabat a zabije se pak její sestra (nebo kdo to byl) se na to snaží přijít a zjistí, že tam v té vesnici měly rodové předky. Bohužel hororové scény jsou zde tak tři (jedna se sebevraždou a dvě na konci) a podařená lekačka tak jedna (a to ani lekačka zamýšleno není) navíc jsem nějak nepochopil proč měly upírské zuby . 40 procent

Elektra (2005)

Tenhle film si podkopává nohy pod sebou hned od začátku. Hned na začátku máme chlápka co říká , že po něm Elektra už šla a nechala ho žít a , že žádná ochranka mu nepomůže. Řeknete si bude mít nějakou větší ochranku ? omyl hlídají ho zhruba 3 chlápci . Následuje scéna jak Elektra po sobě umývá zem, aby tam nebyly otisky (aby zhruba o 20 minut později u chlápka večeřela a tam jí to nevadilo) a čeká na práci. Tak, že čeká ve svém baráku na zakázku mezitím se seznámí s chlápkem a jeho dcerou a jde k nim na večeři následně zjistí, že je má zabít a selže a začne je chránit (ta dcera mimochodem mlátí lidi řetízkem) . Následuje příchod céčkových x menů z nichž jeden je neprůstřelný a neprobodatelný, aby ho posléze zabil padající strom, který Elektra ve vzduchu ovládá (jak nevím) pak tu máme zrychleného týpka, který tu schopnost použije tak 3krát a ještě jako bonus umí naučit levitovat prostěradla pak chlápka s oživlými zvířecími tetovaními (orel, pavouk, atd) a na závěr ženskou co je jedovatá (něco na styl Poison Ivy). Nejlepší dialog Jsem nájemná vražedkyně vraždím lidi pro peníze a ta holka se jí optá co z toho máš? to je jak kdyby někdo řekl chodím do školy, abych se něco naučil a někdo se ho optal proč tam chodíš?.

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Spoilery Tohle je snad horší než Sputnik což je smutné. Tak, že v Kolském vrtu se objeví jakýsi organismus , který tam žil miliony let a chce na povrch díky tomu tam uvízne pár horníků a Rusko povolá epidemioložku, aby to vyšetřila. Do zhruba 30 minuty je to v pohodě pak už to jde do háje hned při začátku se tam chlápek odpálí granátem a všeci absolutně klidní (co na tom, že kdyby šel ještě kousek blíže k nim zabije je všechny) asi je to normální, že se odpalují granátem no name chlápci na počkání epidemioložka k němu přijde a žádné emoce asi už takových mrtvol viděla miliony a nevadí jí to začne tam tu mrtvolu ošahávat a normálně bez rukavic však on není nakažený nebo je?. Chlápek zná jediný přístupový kód co třeba ho pomučit a zjistit to z něho násilím ne necháme se vydírat to bude lepší (mimochodem všimněte si ten vzadu stejně tu zbraň nesklopil ). A nyní to začne následuje epizodka s ruskou superženou (oba díly Wonder Woman se můžou proti ní bodnout) tahle přežije nákazu (ačkoliv jiné ženské to zabíjí na počkání) a dokonce zvládne se procházet ve 200 nebo 2000 (už nevím kolik to říkaly) stupních celsia normálka. Jinak na to, že to monstrum je tak veliká hrozba pro svět jak se zde prezentuje tak vypadá pěkně uboze a plazí se pomaleji než šnek to nemluvím o tom, že vydává zvuky jako by si přitom dělalo dobře (možná i dělá jelikož je skoro vše ve tmě ví bůh) tohle než by se doplazilo do Běloruska třeba tak by Lukašenko zemřel stářím. Jo a jinak na to, že to byla epidemioložka tak nebyla vůbec připravená roušky tam má jakési podomácku vyrobené a nosí je pouze přes pusu a nějaké zkumavky a vzorky nemá radši vůbec. 40 procent

The Barge People (2018)

Prolog je dobrý kdesi v kanálu v Anglii se ztratilo za rok 140 lidí pak se přesuneme dále. 2 páry jedou na výlet lodí kde na nich někdo zaútočí a to je zhruba celý film. Masky jsou tragicky amatérské , ale to je asi jediná výtka. Režisér sám tvrdí, že se inspiroval filmy Hory Mají Oči a Pach Krve kvalitně je to úrovni Pachu Krve 2 a výše určitě je to lepší než poslední díl Pachu Krve (to je snad každý horor s tímto tématem tak, že žádná výhra). 60 procent

Novoroční projev předsedy vlády (2021) (pořad) odpad!

Stejně jako v případě Zemanova projevu jiné hodnocení než odpad nepřichází v úvahu. Nevím jak dlouho máme jako ještě vydržet, aby si ten člověk nakradl ještě více a , aby omezoval jiné (snad se to v září změní lidi konečně vystřízliví a nebudou ho volit) . Je sice pěkné že si omluvil lidem , ale za to si člověk nic nekoupí a ani nic z toho nemá navíc od něho to není ani upřímné.

Duše (2020)

Tak za mě teda taky ne asi pro mě ty Pixarovky fakt nebudou. Části v tom přednebí (hned ta první scéna jak se baví s těma dušema je boží bohužel bude jedna z mála na kterou si vzpomenu) nebo jak se to jmenovalo jsou parádní naopak části na lidském světě mě nechytly. Kdyby to bylo většinou času v tom fiktivním světě byl bych spokojený , ale přijde mě to nevyužité v lidském světě mě bavila ta kočka ta mohla být klidně hlavní postavou místo toho černocha jelikož na rozdíl od něho je vtipná naopak scény kdy se člověk ztrapňuje si můžou podat ruku klidně s Kameňáky (na druhou stranu to chápu i malé děti se musí někde pobavit tak Pixar myslel i na ně). Ke konci už tomu dojde dech a je to v podstatě obrácená verze V Hlavě ve stylu co by se stalo kdyby Riley zachránila Bing Bonga navíc mě docela mrzí, že jsem nepochopil životní úděl 22 zajímalo mě jak to tam funguje, ale spoiler oni tam jen skočí a objeví se na Zemi tohle je animák kde by navíc smutný konec vyloženě pasoval, byl by aspoň dojemný a bylo by to něco jiného bohužel pak cukly a změnily to. 60 procent zítra už si na to nevzpomenu.