Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022)

Scorpion Revenge byl nejlepší díl Battle Of Realms byl spíše lepší průměr a tohle taky spíše lepší průměr. Kano chodí po pustině  a nabízí vesničanům, že buď ho uznají jako krále nebo je zabije jednou jeho nohsledi objeví neobjevenou vesnici a chtějí ji obsadit pro sebe tam je Kenshi co je zmlátí oni to řeknou Kanovi a ten jde po něm. Do toho se tam objeví Shang Tsung , Sub Zero, Škorpion překvapivě i Ferra/Torr a další. Opět chválím brutalitu s dějem je to slabší zhruba v půlce se to zastaví a tak 20 minut se tam nic zajímavého neděje ty hodiny od Kroniky jsou taky píčovina  jelikož kdyby je měl vidí i budoucnost pokud jsem to pochopil dobře navíc Kano je zde až moc op .   P.s. popis je mimo žádnou hrozbu Kenshi nezastavuje chrání v podstatě jednu vesnici  60 procent

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Spoilery Více jak 3 ani omylem dokonce mě přijde, že ani ten odkaz Chadwicka tam není dobře uchopen , když si vezmete jak byl uchopen odkaz Iron Mana tak tohle je těžká slabota. Hned na začátku jsme hozeni do děje  tím že Black Panther umírá nevíme vůbec na co a celý film na to ani neodpoví celkově je divné, že vyspělý stát co dokáže udělat vibraniovou paži nebo vytáhnout kámen nekonečna nedokáže něco vyléčit a chápu , že s ním asi neměly nic natočeného (proto se pořád opakují scény z Black Panthera jedničky) a nikdo nečekal, že zemře , ale vypadá to divně. Tady si myslím, že by bylo lepší natočit  něco ve stylu, že byl třeba zraněný v Avengers Endgame a později na to zemřel nemusely to ani ukazovat jen tam mohl být na začátku text T´Challa zemřel   než to co je tam. Pak máme v podstatě zápletku, že T´Challa za života řekl nějak Namorovi o vibraniu nějak se to dozvěděly ostatní a útočily na jeho zemi a Namor chtěl vědkyni co vynalezla jakýsi přístroj , který detekoval vibranium ve vodě pak tam zase řekne, že oni nejde , ale chce světovou válku  . V půlce filmu je to vyvráceno  ve stylu, že Namorova matka jaksi to vibranium našla a vypila stal se z ní vodní člověk  díky tomu porodila Namora a z něho se stalo mutantí dítě tudiž celý předchozí děj nedává smysl. Z M´baka udělaly úplného idiota , který hned v prvním souboji dostane na prdel a v druhém taky prohraje celkově některé charaktery postav jsou divné například Shuri by nikdy neřekla , že si celý svět zaslouží zničit Ross je zde úplně zbytečný kdyby zde nebyl nic by se nestalo a nikomu by nechyběl a ta z Dora Milage je snad ještě více zbytečnější. I konec je strašně uspěchaný  kdy z ničeho nic se objeví Black Panther a hned se bojuje ani ta porážka Namora není dobrá místo, aby ho porazila silou a inteligencí porazí ho výbuchem, který klidně mohla udělat ze začátku navíc zde přežije probodnutí oštěpem a nic se jí nestane.    Ten oblek je divný v podstatě je to spíše yellow/black panther to, že ženská z Wakandy dokáže z ničeho nic vystopovat Namorovu říši ani neřeším radši to je úplná píčovina. Jinak potitulkovka je nejhorší z celé 4 fáze ne není tam opravdu ten co tam měl být místo toho se dozvíte, že měl někdo děcko pokud nemusíte ani na ni nečekejte jen budete nasraní , že jste čekali na takovou píčovinu.   60 procent

Jaula (2022)

Vždyť ten film nedává ani smysl přemýšlel u toho někdo něco a mělo to vůbec scénář neskutečná souhra náhod? Spoilery někdo unese v Německu ženské děcko (ženskou zabije a vydává za to děcko, aby ho nikdo nehledal jak zfalšoval pitevní zprávu nevím)  převeze si ho do Španělska  a vysadí ho kdesi u silnice s tím, že má jít k nějakému náhodnému autu co zde projíždí (proč to vůbec udělal?). V tom autě je ženská co nemůže/nechce mít děcka (jaká náhoda?)  a její manžel tak si ho vezmou a vezou do nemocnice tam zjistí, že má problémy a doktoři po nich chtějí , aby si to děcko vzaly k sobě jelikož s nima jaksi komunikuje tak si ho vezmou.   Mezitím jim někdo dává do jídla střepy a to děcko zmizí pak se najde a pak zmizí zase a hledá se až do konce filmu kde máme odhalení kdo za tím stál a proč.  Průměrný thriller horor ani omylem a mysteriózní tam není taky nic přijde mě, že nálepka mysteriózní se dává snad už na každý film automaticky nebo nevím. Mínusy za brutalitu žádná tam není  a navíc zde nikdo ani neumře. 40 procent za pointu a škrcení novou verzí garoty jinak není co chválit.

The Lair (2022)

Je mě úplně jedno koho píchá Neil Marshall a kolikati chlapom ta ženská roztáhla kdy nohy hodnotím film ne jednu postavu co je nejspíše promiskuitní.  Rozhodně to není tak špatné jak to podle hodnocení vypadá je to sice béčkové, ale účel to splňuje. Je potřeba nalít si čerstvého vína další Descent ani nic tak kvalitního nejspíše už Marshall nikdy nenatočí jelikož na to už nemá  , ale zase sračky vyloženě taky netočí fanoušky si to určitě najde.  Alernativa Příšera (TV film) (2004) 60 procent

Náměsíčníci (2021)

Animovaná slátanina podobně nudná jako Wendel a Wild. Brouk žije s brouky v bříze jednou jich napadne jakýsi chlápek a oni se mu postaví jelikož jsou slabí tak to nedají  a ten brouk povolá Noční vílu co pošle ten strom , useknutou ruku toho brouka , jeho starou  a toho chlápka  na měsíc s tím, že tam zůstanou dokud je nějaké  odvážné děcko nezachrání. Posuneme se dále a ten brouk najde holku s bohatou představivostí a jejího bratra tu holku vezme na měsíc kde ji unese ten chlápek a její brácha se jí snaží zachránit. Na pomoc má toho brouka a sandmana. 1 hvězda za tu medvědici a vtip s ní a jedna za ty létavice. Do kina na to jít jsou vyhozené prachy 40 procent. Pokud chcete měsíční animák pusťe si radši tohle Až na Měsíc (2020)

Deadstream (2022)

Nejlepší found footage za minimálně 3 roky ne li více proti tomuhle je Host a Dashcam nulový.  Youtuber točí videa kde čelí výzvám jednou přestane vydělávat tak zkusí jeden den přespat v strašidelném baráku a dat to na youtube samozřejmě se to podělá. Hlavní herec je v pohodě klidně bych si ho dovedl představit i v nějaké hororové parodii typu Scary Movie  film v pohodě odsýpá jump scary  jsou parádní triky jsou solidní a tak dvakrát jsem se i zasmál co taky oceňuji. Potěšil i konec 80 procent

Pod obvazy 2 (2022) (TV film)

Tenhle díl vznikl jen proto, aby si homosexuální  menšina řekla, že má i vlastní film kde figurují dva chlápci co se mají rádi  jelikož ta tlačenka je neskutečná. Zhruba každou půl hodinu přijde narážka na to, že se její táta vdává/žení s jiným chlapem (lidi nejsou debilní oni to pochopí na poprvé  nemusíme to do nich hustit pořád). Na konci , aby to režisér ještě vysvětlil řekne tam věty ve stylu v dřívějších dobách by nám svatbu nikdo nepovolil dříve  by láska mezi dvěma muži byla tabu. nyní můžeme mít svatbu kde  chceme. Ohledně filmu je to velmi špatné kdesi z prdele  vyhrabaly mumii , která šla po Haroldově ženě tak se vrací , aby ji získala zpět  děcka mezitím ten připosraný z jedničky točí strašidelné videa ta holka mu to stříhá a ten třetí je tam do počtu a sere ho to. Ačkoliv ho to sere 3/4 filmu nedělá nic , aby je zaujal a jen tam stojí nebo sedí a čumí až na konci řekne, že ho to sere a naráz se vše v dobré obrátí. Scénář a nějakou logiku to ani nemá já  vím , že rodinné filmy jsou blbé, ale tohle je taková souhra náhod až to pěkně není. Děcka dojdou  do muzea řeknou, že tam něco vezou hlídač řekne , že o ničem neví přesto je pustí kamery tam nikde nejsou tak oživí dvě mumie nahradí je maketami, které by od skutečných mumií poznal snad i úplný idiot (přesto jich dva idioti později nepoznají) a pohodička. Z druhého muzea mezitím zmizí jedna mumie a chlápek co tam dělal jí pomáhá a nikomu to nepřijde divné. V době sociálních sítě kde každý dává na internet kdejakou sračku chodí normálně mezi lidi a nikomu to nepřijde divné (tohle bylo i v jedničce, ale tady je to až absurdní). Ta holka později vymyslí takovou blbost, že nechá ty dvě mumie  dělat na svatbě kde jsou tisíce lidí ty dvě mumie popcorn a vatu  místo, aby je někde schovala tak Haroldovi unesou ženu on místo, aby se ji vydal hledat je jeden den úplně v klidu a neřeší to a radši se zde řeší rodinné pouta. Těch 20 procent dávám jen za ten taneční souboj a ten kostým čarodějky co měla ta holka a ty šaty co měla na konci .  Snad nevznikne i trojka.

Twisted Pair (2018) odpad!

Shlédnuto v rychlosti v rámci videa od Maceho. Co to jako bylo ? 5 procent dávám tomu/té co vysvětlil/a o co tam šlo jelikož z toho jsem to teda nepochopil  a 5 procent za sošky těch koček. Odpad další důkaz o tom jak csfd.cz upadá filmy od Freda Olene Raye  a Wynorskeho jsou zde v černém a tahle sračka má 52 procent.

Wendell a Wild (2022)

Sellick se sice vrací po 13 letech, ale, že by to stálo za to se napsat nemá. V podstatě je to animák s  desítkami vedlejších linek. Holka přijde při nehodě o rodiče a jelikož nikoho nemá tak skončí v pasťáku tam dělá bordel a kohosi zabije tak ji dají do církevní školy. Tam jsou nějací podnikatelé co vše kupují místní farář jim to nechce prodat dokud mu nepostaví jeho školu tak ho zabijou mezitím ta holka získá ďáblovo znamení a povolá dva démony co oživí nechtěně toho faráře , který se pak dohodne s těmi podnikateli ti démoni oživí 6 členů rady co přehlasují ty co nechtějí, aby tam ti podnikatelé stavily. Mezitím kámoš té holky co byl mimochodem dříve holka (tohle je asi první transgerderový animák na světě ne, že by to bylo podstatné tahle postava tu má tak 10 minut ) oživí její rodiče, které chtěla původně ta holka oživit, ale ti démoni to nechtěly povolit tu holku kontaktuje další ženská co má ďáblovo znamení a lovec démonů a pro ty démony si dojde jejich šéf (tahle linka je úplně zbytečná je tam tak 5 minut a vyřeší se během minuty)  a všichni společně zastaví ty podnikatele. Jak píšu je to slátanina táhne se to jak sračky z lidí co byly 28 října na proruské demonstraci  a chválit zde není co. Nějakou logiku a scénář to ani nemá (na to, že to psali 4 lidi) jelikož se zde objevují desítky let mrtví lidi co jsou na hřbitově a mají prázdné hroby a všichni jsou s tím úplně v pohodě.  Jedna postava zde zemře oni ji pohřbí za 5 minut oživne a všichni úplně v pořádku tak žije. 40 procent

Terrifier 2 (2022)

Tak, že Art si na konci jedničky vystřelil mozek z hlavy (doslova) , aby ho nedostaly policajti objeví se na pitevně kde žije (jak nevíme nevysvětlí se to) a zabije patologa (tohle je konec jedničky v kostce)  pak si umyje oblečení a zabije chlápka co tam v prádelně spí a jde zabíjet dále.  Mezitím tam potká jakousi klaunskou holku (zhruba 7 let) co se tam střídavě objevuje a neobjevuje tak, že nevíme jestli je to jeho přelud nebo ne pak zde máme nějaké lore ve stylu, že přežila kdysi jeho vraždění a mrdlo jí z toho. Posuneme se dále sledujeme holku , která měla otce co mu hrabalo v palici a kreslil obrázky Arta taky jí jako malé navrhl kostým jakoby superženy s křídly co má nadpřirozené schopnosti uzdravovat mrtvé (zní to tak opravdu blbě jak to píšu) ta jde na halloweenskou party a Art jde po ní. Vraždy jsou hodně drsné, ale bohužel zde už jsou zavedené do absurdna třeba ženskou skalpuje pak zmasakruje nožem uřízne jí ruku a ona ještě pořád žije nebo ženské vystřelí mozek z hlavy otevře hrudník a ještě vezme bijící srdce a sní ho. Konec se taky nepodařil jelikož ta ženská přežije postupně zmlácení ,zmlácení důtkama, probudnutí mečem, pád do jakési katakomby, pád do kádě s vodou a utopení v kádi s vodou. Nebýt toho gore a té hudby 40 procent. P.s. ta potitulkovka je jako co , že přeživší jedničky porodí Artovi živou hlavu?