Solo: Star Wars Story (2018)

No, čekal jsem to horší, to je pravda. Ale ajta krajta, to byly zase ústřely. Docela mě napadá, že všechny ty věci, kde to skoro bylo jako starwars jsou zbytky po předchozích režisérech. Naproti tomu jsme dostaly létací droidy co nedokázou strefit stodolu ve které stojí, feminist bota (ach jo a to bych tu věc měl docela rád, kdyby to nebyl tublr v převleku...), příběhy, které mě nezajímají. Proč třeba neukážou, jak sloužil na akademii? To by bylo super, vidět Sola (jo, jeho jméno vzniklo jen tak, hahaha) si nejdříve užívá výcvik na akademii, dělá co vždycky chtěl, létá, ale pak vidí co Impérium dělá (třeba právě zotročení wookijů) a rozhodne se útéct i se svým novým chlupatým přítelem. Ale to ne, to by bylo moc logické, a to my nemáme rádi. Fucking love stories... A prosím, když děláte prequel, je opravdu zbytečné vystavovat hrdiny o kterých víme, že nemůžou umřít smrtelnému nebezpečí každou druhou chvíli, vážně, zkuste na to myslet.

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Retrospektivně ke dvojce? Mrkněte na jedničku a pak, no volba je na vás.

Westworld - Dveře (2018) (série)

Pojďme si říct příběh, jak z naprosto najetého konceptu udělat velké nic. Především, vezmeme ten velký twist z první série, kdy jsme si mysleli, že příběh jde ruku v ruce a ejhle, ono to bylo úplně jinak. Tak a teď tenhle koncept vezmem a vynásobíme 10x, nevadí, že divák prakticky bude vždy na začátku dílu dumat, jaká je vlastně timeline, nevadí to, protože je to tak cool a fresh, subverting expectations, plotwists na každém kroku, kdo by nečekal zradu. Jo a osmej díl bude 90% filler, protože proč ne. Tak to máme, co dál? Ten koncept kdy AIs začnou budovat nový svět a Ford jim v tom tajně pomáhá? No, tak bacha, AIs jsou nyní free, nepotřebují pomoc nějakého nyhilisty co se nyní všude objevuje a trousí hlášky jak je lidstvo naprd. A vůbec co je free? No musíme ovšem nějak vyvážit naše charactery, protože když hrdiné AI začnou zabíjet na potkání, měli by mít nějaký counter, nějakého zlého člověka, nejlépe korporát, který se nezastaví před ničím. Co naplat, že "vůdkyně" AIs na svobodnou vůli totálně kašle a své soukmenovce posílá na sebevražedné mise. Nehledě na ten fakt, že lidi si tady opravdu zaslouží umřít. Myslel jsem, že ALL OUT CHARGE útok na pevnost nic netrumfne ale potom ty scény, kdy týpci s P90 jen stáli a nechali se střílet koltama jsou best. Starej dobrej skynet to aspoň ukončil rychle, ale tady to vypadá na pěkně dlouhý běh. Logiku? Tu nepotřebujem, v reálném světě očividně nikomu mrtví lidé nechybí, a ochranka a pracovníci a kdoví kdo ještě... To nejlepší naposled, měl jsem rád Maev, opravdu měl. Ale když ji "zastřelili" jásal jsem. Čeho je moc, toho je příliš, ale když ona jen pořád brečí, že chce své dítě (které není její dítě a ona to dobře ví), tak to člověka omrzí. Dobře, že jsme měli last samurai episody, to pokrylo weebo demografii. A nyní vážně.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Westworld 2 série je naprostý ústřel, s první serií to má společné jen postavy a čím pokračujete v příběhu dopředu, tím více skypujete dialogy, které jsou pořád stejné (realita je poison, lidstvo smrdí, i am gona kill them all). Ze zajímavého, kdy lidé se chtějí předělat do strojů a žít věčně (sythetics we stelaris např.) zbyla jen kostra filozofických a metafizických keců. Takhle ne hoši, takhle ne.

Pavouci z vesmíru (2010)

Takové, nemastné, neslané? Možná až ke konci to chytilo dech ale to bylo příliš pozdě.

Světová invaze (2011)

Tenhle flm má spoustu chyb, ale je solidně koukatelný a ano, když někdo může dát novému starwars 5 hvězd, tak já můžu tomuhle taky

Trailer Park Boys (2001) (seriál)

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Přiznám se, na to, jak je to retardované, jsem si film docela užil. KOKAINUM!

Rafťáci (2006)

Sorry boys, ale takhle to nepude.

Gympl (2007)

Koukatelné, hlavně díky support postavám.

Časové pásmo bylo změněno