Zabiják & bodyguard (2017)

Dal bych dvě, ale ty dvě jména u hrají hned na začátku to vytáhla na 3. Ech, parkrát jsem se nasmál to jo, ale chvilkama jsem myslel, že umřu. Jo, bylo nice se vrátit do Amsterdamu, hezké město. Auta co vybuchují když chceme, jak mám chápat, že do auta s naším milovaným nigou našijou 1000 kulek a jede si pořád dál. Naproti tomu na začátku auto vybuchlo po: pár střelách do zadů, po JEDNÉ střele z vybuchující munice (ta musela být asi dělostřelecká). Nu zkrátka, na realismus si zde rozhodně nehrajou. Je to vtipné, ale člověk to vážně nemůže brát vážně. Lidi se objevují, kde je zrovna jich třeba a nakonec vlastně zjistíme, že ten týpek co zabijí lidi pro peníze je citlivka, co po nocích skládá haiku, musím říct, slzička ukápla. Ovšem, má opravdu dobrý potenciál na chlastací hru. Vždycky když Samuel L. Jackson řekne slovo "motherfucker" musíš si dát panáka, podle mě člověk vydrží tak do poloviny : )

Sebevražedný oddíl (2016)

Jn, vážně to není nic moc, škoda kapitána lana a týpka co odpálil tu bombu. To byl pravej hero! never forget!

Logan: Wolverine (2017)

Dobrý syrový náhled na tématiku superhrdinů!

Baby Driver (2017)

Nu, dal bych 4 nebýt té neat věci, kdy ve chvíli kdy neměl sluchátka bylo pořád slyšet to pískání. Určitě to nebyl film roku a Doc musel být mafián pitomec, když najímal takové kriplouny jako byl nigga, navíc místní policie musí být jedna z nejhorších na světě, když se povede chlapovi utéct z místa přestřelky policejním autem. Last stand s brokovnicí měl své kouzlo though.

Auta 3 (2017)

Jsem rád, že jsem se mýlil. Čekal jsem solidní pohromu a dostal jsem opak. Já osobně jsem rád za ten konec, nikdo nemůže být na vrcholu nekonečně dlouho, ale to neznamená, že jsou zbyteční. Dvojka jakoby neexistovala což kvituji. Good job!

Lou (2017)

Připomnělo mi to toho sněhuláka jak se chtěl dostat z těžítka, not bad: )

Auta 2 (2011)

pointa?

Šingeki no kjodžin - Season 2 (2017) (série)

Je to anime jak vyšité, o tom žádná, monology, dlouhotrvající pohledy na někoho jak umírá, něco dělá a tak, hodně HODNĚ vzpomínání jak jak to bylo v minulosti a vyvstane ještě více otázek a jen málo jich zodpoví (teda, pro ty kteří nečetli mangu, mezi ně se řadím též) a bohužel docela krátké. Třetí season by měla být ale docela brzo tak rok nebo dva tak snad. Rád bych aby Eren konečně přestal být bitch a někdy použil hlavu a aby chudák Mikasa si přišla na své, ale no, nevidím to příliš pozitivně s tím jak Eren pořád blbne a vyvádí. Asi celkově horší než první season, ale co udělala to musela a snad třetí bude lepší, chudáci animátoři though...

Řím (2005) (seriál)

Není to rozhodne špatné, něco je udělané trochu jinak, ale v zásadě, kdo ve skutečnosti může říct jak se stali věci před 2000+ roky. Jednu věc musím uznat, top notch herecké výkony!

Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (seriál)

Těžko říct co člověk může říct it was a blast. A KDYŽ ŘÍKÁM BLAST, MYSLÍM BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM... Na konci je těžké uvěřit, že vše začalo u kluka, který prostě jen kopal tunely. Říct cokoli více je ohavný spoiler a tudíž neřeknu nic. Samozřejmě, je to anime takže boobies, nosebleed atd. jsou prostě nutnost. A viral man, never forget toho týpka.