Inferno (2016)

Nevím co si mám pořádně o tomto filmu myslet. Jak může tak kvalitní režisér tak nudně točit ? Sterilní a monotónní. Samozřejmě se najdou velmi zajímavé momenty a ze začátku velmi rychlé tempo. Jenomže já vidím potřetí vlastně stejný film a už od začátku vím jak vlastně dopadne. Pro příští pokračování bych doporučil atraktivnější a zajímavější režii. Hodnocení: 60%.

Mělčiny (2016)

Těšil jsem se ! Ale z dobrého konceptu se stala nudná záležitost. Najdou se světlejší momenty,dobré nápady a celkově je to kvalitně natočeno, ale na snímek, který má jen 87 minut jsem se až moc často nudil. Hodnocení: 60%.

Orel Eddie (2016)

Pohádka s trochou okořenění skutečnými událostmi, která vykrádá Forresta Gumpa. Narozdíl od skvělého Forresta je tohle až hnusně naivní rychlovka, která kromě kvalitního hereckého osazenstva nemá co nabídnout a čím přispět. Hodně přechválený film ! Hodnocení: 62%.

Pustina (2016) (seriál)

Naprostý český skvost, kterého si prostě musíme vážit když vznikl v naší zemi kde se kvalitního seriálu dočkáme jednou za 10 let. Práce s postavy výtečná, režie výtečná, scénář a intro výborné. Doufám, že se tímto dílem poučí spousta českých tvůrců ať máme aspoň jednou za rok něco kvalitního v naší zemi na co koukat. Hodnocení:85%.

Srážka (2016)

Zábavná bejkárna, která vás neurazí a obsahuje kvalitní akci a automobilové naháněčky. Hodnocení: 62%.

Tajemná řeka (2003)

Velmi kvalitní krimi-drama, ve kterém nikdo nezůstane bez viny. Hodnocení: 87%.

Půlnoční vlak (2008)

Po druhé projekci tohoto snímku zvyšuji na 4*, protože film si vás získá svojí zajímavou atmosférou a tajemstvím okolo hlavního zabijáka. Jediné co mi kazí dojem i při druhém zhlédnutí jsou některé digitální mordy, které působí béčkově a lacině. Hodnocení: 75%.

Assassin’s Creed (2016)

Díky bohu, že jsem ty lístky neplatil a měl kino zadarmo jinak bych se ještě asi doteď mlatil kovovou trubkou do hlavy se slovy: Proč jsem takový vůl? Já se na film docela i těšil, měl úžasné obsazení, mohl čerpat z povedené herní adaptace. Film zkrátka mohl uspět o dost víc, než kterýkoliv jiný snímek natočený podle herní adaptace. Příběh je logikou na bodu nula, akce jak od Megatona ( sestříhané a zrychlené, že se v tom prase nevyzná ), zkrátka hrůza... Největší zklamání tohoto roku, druhý nejhorší film po Já, kocour tohoto roku, na kterém jsem byl v kině. Měl jsem si radši zaplatit a jít na Pasažéry, protože věřím, že by to bylo určitě lepší než tato slátanina, která neměla ani hlavu ani patu. PS: Fassbender hraje jak po kastraci a nikdo v tomto filmu ( krom Ironse ) nepodává ani zdaleka dobrý výkon. Hodnocení: 35%.

Sedm statečných (2016)

Nečekané překvapení, které si mě získalo díky skvělé výpravě, chemií mezi hlavními hrdiny filmu a napaditou akcí. Opravdu jsem nečekal, že by mě tento film tak kvalitně zabavil. Hodnocení: 76%.