Duna (2021)

Za mě je to úplně obyčejný film, který je strašně rozvleklý a téměř nic se tam neděje i přes vražednou stopáž, a to je ještě teprve první díl. Některý věci tam byly pěkně udělaný, hlavně se mi líbily vrtulníky. Jinak zápletka o těžbu koření a boj o moc v mocném impérium byla za mě celkem nuda. Že bych v tom spatřoval nějaké mistrovské dílo, jak se nám snaží masivní kampaň vnutit to ne. Asi jsem na takový věci imunní, je to, jako se seriálem Hra o oliheň. Já sem v klidu a názor si udělám sám.

Skryté zlo (2018)

Týpek, co hrál psychopata, byl vybranej dobře. A bylo vidět, že je zvyklý, že jako boháč je absolutně nedotknutelný a nemůže se mu nic stát. Nějaký napětí tam bylo a celkem to ubíhalo.

Skryté zlo (2017)

Začátek byl perfektní, jako z Pulp fiction. Jenomže pak se tam přestal úplně řešit děj a celé se to cvrklo na dětskou říkanku. Nevím, jestli jsem se měl bát škrábanců na zdi či co. Je to škoda, potenciál tam byl.

Stáhni mě do pekla (2009)

Tak začátek, kde bylo opravdu pár dobrých lekaček až jsem nadskočil ze židle, mi napovědělo, jakým směrem se to bude ubírat. A musím říct, že až asi do poloviny jsem byl opravdu spokojený. Pak, ale přišlo na řadu medium a vyvolávání ducha a já se neudržel a musel jsem se při některých scénách smát. Nějak nerozumím tomu zlomu, takže velkolepé finále s šokujícím děsivým vyústěním mě tím pádem minulo.

Čas (2021)

Utahaný, nezáživný, bez nápadu. Absolutně žádná akce. Mám pocit, že jsem při sledování spíš zestárnul já.

Zajatci času (2017)

Námět je zajímavý, ale tím to taky rychle končí. Zpracování mi připadá, jako bych se díval na pirátskou kopii někdy z devadesátek. Už chybí akorát ten týpek co daboval vše stejným unylým hlasem…

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Tak jsem byl na ten seriálový hit zvědavý a po prvním díle jsem si říkal, že je to s námi lidmi už opravdu špatný, když tohle má být nějaký kult. To šílenství kolem toho absolutně nechápu. Nicméně jsem to samozřejmě dokoukal a rozumím, že tam jsou monety, kdy stupňující se tlak na soutěžící rozvíjí jejich opravdový charakter, ale celkově to bylo pro mě spíše zklamání. Ohromná zábava, vážně k popukání, sledovat, jak se lidi navzájem zabíjejí.

Chata (2019)

Ze začátku to vypadalo, jako velmi příjemná duchařina. Nevadilo mě ani pomalejší tempo, to k těmto snímkům patří. Pár momentů, tam bylo celkem pěkně udělaných, ale celkově jsem musel jít s hodnocením trochu níž. PS-Nikomu neschovávejte prášky, nevíte, jak moc je potřebuje…

Viník (2021)

Snímek si na malém prostoru vystačí a napětí si udržuje celou stopáž. Nechybí ani nějaké to překvápko. Já byl celkem spokojený.

Sputnik (2020)

Myslel jsem, že to bude lepší. Začátek byl slibnej a zrůdička z vesmíru byla roztomilá a pěkně hladová. Ale celé se to jenom smrsklo na to, jak.... Určitě to mělo větší potenciál, ale i tak se to dalo.

Časové pásmo bylo změněno