Mexičan (2001)

Průměrná romantická krimi/komedie se sympatickým obsazením. Přes pěkné výkony všech protagonistů mě nejvíce zaujal James Gandolfini v roli homosexuálního zabijáka. Julia Roberts je jako obvykle trošku šáhlá a histerická. Brad Pitt měl samozřejmě už daleko lepší role a tato v jeho filmografii zapadne do širokého průměru. Přesto jako celek film potěší a překvapí. Za mě dobrý!

Resident Evil: Apokalypsa (2004) odpad!

Jednoznačně nejhorší díl série. Naprosto odfláknutý a zbytečný film, který kazí pověst vcelku povedené hororové sérii.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Nechápu proč to má tak vysoké hodnocení. Vždyť je to strašný. Nuda obřích rozměrů rozprostřená do 137 minut. Jediný kvalitní herci jsou Ewan MCGregor, Natalia Portman a CH.Lee jinak je to děs běs. Ústřední postava Anakina je Haydenem Christensenem zahrána strašně - přímo odporně a hlavně díky němu jsou pro mě nové hvězdné války trapným odvarem starých - dobrých dílů, kde exceloval kupříkladu Harrison Ford. Dokonce i Ewan McGregor, kterého mám, díky Trainspottingu, Hlídači mrtvých či Hranici Života opravdu rád mi v této roli nesedí a výběr jeho, nebyl podle mne nejšťastnější. Smůla, jiné Hvězdné války nejspíš už nebudou, a bohužel sem tomu rád. Už tento díl, který je zaručeně z celé série ABSOLUTNĚ nejhorší a nebylo by mi nejlépe kdyby mou oblíbenou sérii pohřbily snad ještě horší epizody.

Růžový panter (2006)

Vůbec jsem nepochpil proč film tak propadl a všeobecně se moc nelíbil. Mě se Steve Martin líbil moc a i když očekávaně původnímu Clouseaovi se nevyrovnal, tak bych řekl, že přesto překvapil. Sekundující Reno moc příležitosti nedostává, přesto jeho postava je sympatická a kvalitně zahraná. Vtipy se střídají s kvalitními i trapnějšími, těch je tam však pomálu a celkem jsem se bavil po celou dobu stopáže. Těším se na další díl! A přeji mu vřelejší přivítání!

Duch jezera (2004)

Ačkoliv se jedná o hodně chudý snímek z hlediska rozpočtu, obsahem i zpracováním si myslím, že nejhorší není. Ba naopak. Herci jsou jiní než v nekonečném množství amerických hororů a neokoukaní. Temná atmosféra severu dodává Duchu jezera tíživou studenou atmosféru. Podle mého názoru nejsou nutné velké finance na počítačová monstra a hektolitry krve. Stačí troška chutě a nápadu. Jsem tu asi sám, ale já byl maximálně spokojený.

Sin City - město hříchu (2005)

Jednoznačně můj nejoblíbenější film všech dob! Viděl jsem ho snad desetkrát a nikdy mě nenudil. Každá scéna je perfektní. Výběr herců naprosto famózní. Přesto Benicio Del Toro asi vyčnívá nejvýš. Hraje pouze vedlejší roli přesto pro mě nezapomenutelnou. Rodriguez mě fakt potěšil a už se těšim na pokračování.

Přísaha (2001)

Knihu jsem četl jedním dechem, film už tak senzační není, ale díky "opět šílenému" Jacku Nicholsonovi jde o nadprůměrný zažitek. Ke všemu potěší hvězdné vedlejší role psycholožky Helen Mirren, dementního indiána Benicia Del Tora, detektiva Aarona Eckhrta či minirole Mickeyho Rourka.

Jolly Roger: Masakr v zálivu (2005)

Na sobotní odpoledne na pobavení stačí. Ale horor to fakt není, spíš docela vtipná komedie.

Sedm (1995)

Nejlepší krimi/thriller všech dob!!! Není co víc dodat. Kdo neviděl, dělá velikou chybu..Kdyby to bylo možné hodnotím sto hvězdiček. Bohužel mohu pouze pět :-)

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Přesto, že Mrtvá nevěsta je o něco horší než ukradené vánoce i tak nemohu jinak, než za plný počet. Burton je ve svém živlu, který ovládá dokonale. Nádherná animace, hutná až děsivá atmosféra (scéna kdy spadne prsten na kořen a ten se změní v mrtvou nevěstu je úchvatná a pro mě kultovní), parádní hudba a...už nevím co bych ještě vychválil. Nutnost vidět. Burton opět ve formě!