• Thriller

I Melt with You (2011)

Taková překombinovaná záležitost. Asi si to budu muset někdy šlehout znovu, páč buď mi něco ušlo, a nebo jsem úplně pitomej. A protože mi ta druhá varianta ne úplně vyhovuje, tak se asi skutečně pokusím tomu dát ještě možnost, páč nějak v bříšku cejtím, že to úplně blbý nejní.

Rychlejší (2010)

Z basy vyleze týpek, co má svaly jak terminátor. Větší. A místo aby sekal dobrotu a byl rád že je venku, naseká na holou všem jinejm týpkům, co ho před tím než vlez do tý basy nasrali. A jak se tak motá tím světem, rozmlátí na co příjde, a nikomu to dvakrát moc nevadí. Dobrej film.

Zítra snad bude líp (2010)

Zajímavý námět, snadno mě to nalákalo, a vyjevila se z toho nestoudně plytká slátanina totálně o ničem.

Muž z oceli (2013)

Ou jes, jestli na tohle čuměl i Batman, musí hanbou zhebnout :-) Se mi tak zdá, že meleme li jeden příběh dokola nekonečně dlouho, dřív nebo později se to prostě zalíbí všem. Přesně v duchu hesla ..My letci máme ocelové ptáky. Konečně příběh, kterej mi celýho supermana polopaticky objasnil. Jen jsem chvíli čekal, že se nakonec se Zodem obejme a vyměněj si polibky na prdel. Naštěstí k tomu nedošlo, a závěr byl velmi decentní, s citem, takový pohodový zakončení bez zbytečnejch keců. Akurát mi neseděl Morpheus v roli teplouše, místo kanclu s kafem, mu měli dát roli Zoda, ale léta asi poběhly, a stařík by to asi už neudejchal.

Odvrácená strana měsíce (2015)

Ale jo. Pět hvězd. proč?? Protože to je fakt dost dobrý. Je to o tom: Na začátku se trochu připosere, a jeden druhýmu sebevraždou připomene co je lidství.. Ten to nechápe, tak trochu prudí, zbaští houbu a povraždí pár bytostí. Do toho Lucile.. jo ta je dobrá, lepší než ta Ursova suchá kráva.. no a pak Urs pochopí, že svět nejsou jen prachy, řáry a báry, naleštěný káry, ale že to jaksi musí vše dát do pořádku. A tak se to pomotá, zamotá, a výsledkem je fakt docela slušnej biják.

Pravidla moštárny (1999)

No, ty krávo.. tak to je tak silný, že mě to posadilo na prdel, vyrazilo dech a skoro jsem to nerozdejchal.. no ne, vážně.. jeden z nejhezčích a nejsilnějších filmů co jsem měl možnost shlédnout. Dokonalé dílo, vedoucí k silnému prožitku. Nebo tak nějak...

Vesmír mezi námi (2017)

Nemůžeme říkat co si skutečně myslíme lidem se kterými je nám hezky.. Proč? Protože by jsme mohli třeba... být štastni. Začátek je takovej normálně nijakej, start rachejtle, cesta na Mars, normálka, sem tam blbost.. Pak se to zvrtne, stává se z toho nádherná Road movie, city, láska, zdrhačka, cestování, nebezpečí, ztráta hlavního hrdiny.., a... hodně, hodně moc povedenej otevřenej konec. :-)

Probudím se včera (2012)

Návrat. Zpátky. Fungující náhled do doby, kdy jsme ještě žili..

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

No, čo toto.. Mix herních efektů s vcelku nic neříkajícím dějem. Tvůrci chtěli patrně vydojit jedničku, trochu přebarvit a vytřískat maximum doláčů. Aby do nich smrtka hryzla. Já se vcelku těšil, že se zas hezky pobavím, a místo toho, jsem se nehezky nasral. Hlavní Hrdina: vcelku trapnej, děj vykradenej, a tímto se mi to stává ukradeným a nechci se tím už zabývat.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Kingsman překvápko, a tím že jsem se k tomuto spisování dostal až po shlédnutí 2.dílu, mohu pouze konstatovat následující: Výborný film, vcelku nápaditý, má to spád, dalo by se říct, fajná akčná pohádka. Na rozdíl od dvojky, jinak Kingsman je asi nejujetější Londýnskej krejčí na obleky...