Dark - Začátky a konce (2019) (epizoda)

Dá se říct, že stejně jako v první sérii očekávám pomalejší rozjezd a následnou gradaci v průběhu série. První epizoda je spíš taková seznamovačka s timelinem a s novým prostředím, abyste v tom neměli totální guláš, ale jen hodně velký guláš.

Dark - Season 1 (2017) (série)

Ze začátku to vypadalo na německé Stranger Things. Za sebe se musím tvůrcům omluvit, protože s ST to nemělo vůbec nic společného. Je spoustu kladů, které mám na srdci, ale úplně se mi to nechce zakřiknout, tak radši budu držet hubu. "Kupředu!"

Dark - Alfa a omega (2017) (epizoda)

Připojím se k ostatním. Uspěchaný konec. Budoucnost bude pro scénáristy oříšek. 2052, here we come.

Dark - Vše se děje teď (2017) (epizoda)

O dost pomalejší tempo a pár přebytečných scén. Všechno se to vlastně točilo kolem dvou milfek, což zní sice fajn, ale spíš jsem fanoušek toho cestování časem.

Dark - Jak zaseješ, tak sklidíš (2017) (epizoda)

Poprvé mám důvod k plnému počtu. Senzační casting, vizualizace, atmosféra. Jak je Ulrich v celé epizodě hlavní postavou, tak to šlape jako hodinky.

Dark - Rozcestí (2017) (epizoda)

Propojení časových linií začíná fungovat bezvadně. Ale jestli se do toho zapojí další, tak s tou orientací budeme mít co dělat. Celkem se ztrácím už teď.

Dark - Sic Mundus Creatus Est (2017) (epizoda)

Na konci jsem opět skoro přestal dýchat. Atmosféra je stále famózní, ale to rychlejší tempo by opravdu trošku prospělo.

Dark - Pravdy (2017) (epizoda)

Závěr v topu. Ale všechno to zkrátka trvá dýl, než by bylo zdrávo. Lehce přidat na tempu, neubírat na twistech, a plný počet je zaručen.

BoJack Horseman - Tvář deprese (2019) (epizoda)

Upřímně jsem až takové emoce v této epizodě neměl. Možná to lehce pokazili Mr. PB a jeho depresivní kamarád/ka.

BoJack Horseman - Hledá se ledvina (2019) (epizoda)

Toddova backstory mě nějak nenadchla, naopak odpor asistentek se povedl na výbornou. U BoJacka by to chtělo, aby se už odpoutal od svého gejského terapeuta.