Příběh služebnice (2017) (seriál)

Hodně silné. Ze začátku táhlé, ale pak nejde přestat.

Miranda (2009) (seriál)

Dokonalý seriál pro příznivce britského humoru. Seriál disponuje originalitou a tolika klišé zároveň, že je to na tak perfektní úrovni, jakou vidíme v Mirandě. Tak absurdní, až je to geniální. Jak by řekl Zdeněk Polreich: Je to taková pěkná píčovina. Such fun!

Riverdale (2017) (seriál)

Jak jen se z celkově slušného teen dramatu stala fraškoidní sračka? Jak? Tři hvězdy letěly dolů jak nic.

To the Bone (2017)

Jako vždy půvabná a absolutně výtečná Lily Colins. Film natočený na ožehavé téma - díkybohu s herečkou, která tomuto tématu zblízka rozumí, čili se skutečně dokáže vžít do postavy. Elen je překvapivě reálná postava, která uvažuje a reaguje jako normální člověk, film má smysl, spád, prakticky žádná hluchá místa. Vše do sebe zapadá.

Dovolená s Andělem (1952)

Nejhorší film s Marvanem. Pro něj naprosto nepředstavitelná a neodpovídající otravná role, která mu absolutně nesedí a také to tak vypadá. Jedna hvězdička za karamboly s manželi, jinak děs.

Okja (2017)

Pravda, tohle fakt může napadnout jen nějakýho Asiata.. Ale vlastně proč ne.

Tomb Raider (2018)

Netřeba komentáře, vše tu už bylo řečeno. Alicia Vikander je prostě a jednoduše božská. Od Anny Kareniny po Laru Croft, snad o této herečce uslyšíme mnohem víc

50x a stále poprvé (2004)

Prakticky bezchybná komedie. Originální nápad, nápadité provedení, jedničkové obsazení. Pecka.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Jednoduše mě to nebavilo. Pořád jsem překlikávala mezi filmem a facebookem, o kterém jsem věděla, že mi žádná zpráva nepřijde a stejně bylo zajímavější na ni čekat, než sledovat Vol. 2. Za mě nah. Ale Grota zbožňuju. Jdu se vychcat, to jako vážně? I na Strážce je to dost laciný.

Strážci Galaxie (2014)

Nic moc film. V porovnání s ostatními superhrdiny je tohle lehký podprůměr. Je to spíše celé postavené na Prattovi a jeho komediálnímu vystupování. Společně s Kapitánem Amerikou bude tahle pětka vypadat směšně. Patlanina plná emzáků, na kterých se Lee potřeboval vyřádit. Samostatně, ok, ale jako Avengers, no way.