V síti 18+ (2020)

Nejdrsnější verze, opravdu jsem viděl tuto 18+ verzi... aneb není radno otevírat premenstruační studánky. Bohužel musím konstatovat, že jsem v této ostré verzi viděl i nějaké ty ztopořené jitrnice chlípných jedinců ready obcovat a vůbec to nebyl hezký pohled. Nejsledovanějši dokument poslední doby o největších úchylech. Mnoho chlapů někdy zatouží třeba po šestnátce, ale toto je už opravdu přes čáru. Ač nerad, musím dát plnou pálku. Každopádně všem doporučuji tuto verzi 18+, kde jsou všechny explicitní záběry... Citace: "Já jsem jako ještě panna, já jsem ještě jako s nikým nespala..." "Přijde ti v pohodě prostě psát, že mě chceš análně znásilnit?" "No tak víte co, pracujete s dětma, připadá vám v pohodě prostě oslovovat mladý holky a posílat jim, to co jim posíláte?" No ty píčo, fakt drsné... P.S : Ti chlapi mají teď úplně zničený život, zvlášť když měli jen trochu rozostřený obličej, správně proti nim policie podniká kroky (i když nevím, jestli proti všem 2458 mužům, kteří oslovili tyto domnělé puberťačky), ale můžou si za to sami...

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Takto vysoko hodnotím jako notně nostalgickou vzpomínku na super zábavu, když mi bylo méně než deset let.

Chinaski: Báseň (2020) (hudební videoklip) odpad!

Čínalyže byla skvělá skupina s mnoha hity, ale co v posledních letech dělají za výkaly, to se fakt nedá poslouchat. Poslední jejich dobrá píseň je sedm let stará - "Každý ráno". Kdykoliv slyším tento výtěr o snaze básnit, okamžitě přepínám stanici. Nejvíc mě ale irituje fakt, že všechna rádia propagují jen ty nejnovější výplody, ať je to sebevětší potrat.

Žaluji! (2019)

Před mým hodnocením měl tento film přesně 666 ďábelských zářezů na pažbě, veskrze pozitivních, jen 6 zářezů bylo téměř smrtelných (jedna hvězda) a jeden z diváků sledování tohoto filmu nepřežil (čistý odpad). Byl jsem zvědav, jaký osud čeká mě, euforii u Polanského posledních filmů je nemožné očekávat. Ne že bych neměl rád konverzační soudní dramata, řadu jsem jich viděl a některé jsem hodnotil nejvýše, ale zde musím na Polanského žalovat! Romčo, žaluji tě z bezdůvodného opakovaného točení nudných slátanin jako "Bůh masakru", "Venuše v kožichu" nebo tento výtvor! Kdybys radši místo točení těchto výtvorů točil zmrzlinu na Champs-Élysées, udělal bys pro mé duševní zdraví nebývalou službu. Bohužel jsem se přidal k oněm šesti nebožákům, kteří měli co dělat, aby sledování tohoto počinu vydýchali bez zástavy srdce.

Drahokam (2019) odpad!

Tento klenot je výjimečný způsobem natočení, bohužel. Vůbec mi nesedl, ale hlavně je to nuda k ukousání i proto je mé hodnocení, jako již tradičně, absolutním protipólem hodnocení Tsunami_X :). Bratrské režisérské duo Benny Safdie a Josh Safdie má na kontě mj. skvělý film "Dobrý časy", ale tento nový "drahokam" bych nechtěl ani zadarmo.

Pokoj (2003)

The Room je ideální sledovat s flaškou roomu, ale jelikož room nepiju, dal jsem zavděk dobrému Rubinetu. U tohoto spektáklu jsem nevěděl, co si mám myslet a co mám cítit. Mám se smát, brečet nebo cítit lítost k Tommymu Wizourovi? Neopakovatelná směsice pocitů u neopakovatelného a absurdního veledíla. První polovina byla velmi výživná, v té druhé už "filmu" docházela šťáva, ale upřímně, já bych určitě nedokázal natočit lepší. Ale jaktože nezískal Zlatou malinu? Nedá se s jistotou říct, který "film" je nejhorší v dějinách: Robot Monster (1953) nebo Plan 9 from Outer Space (1959) nebo The Room. Každopádně vím, který "film" je nejhorší z mého pohledu: Sex, lži a video (1989) - bezdějová sračka, která nemá obdoby.

Vzkaz na zdi záchodků (2020)

Opravdu kouzelný film, který si mě okamžitě získal. Pacienti se schizofrenií to mají neskutečně těžké a často je okolí nechápe anebo se jich bojí. Jsem na tom tak trochu podobně jako Adam, i když obrazové halucinace zde zpodobněné byly zřejmě dost přehnané. Tenhle film mi připomněl některé skvělé nezávislé filmy z přelomu tisíciletí a taky je v něčem podobný snímku "Můj bratr Tom" z roku 2001. Na rogerebert.com bylo mj. napsáno: "Příběhy o teenagerech jsou obzvláště přesvědčivé, protože boje dospívání jsou univerzální; jsou neodmyslitelně zvýšené a proto neodmyslitelně dramatické." To je určitě pravda, proto mám tyto příběhy tolik v oblibě.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Každý má právo rozhodnout o svém žití, či nežití. V tomto smyslu Jacka Kevorkiana hluboce uznávám a všichni ti jeho odpůrci (hlavně ti náboženští, ze kterých mám opravdu jen legraci) ať jdou... ...k šípku. Až po druhém zhlédnutí, kdy jsem u toho nepopíjel vínečko, jsem docenil sílu poselství tohoto filmu. Stejně jako Galadriel, i mně je doslova špatně ze země, která mohla odsoudit člověka, který pomohl spoustě lidí ukončit jejich trápení. Vždyť komukoli z nás se může stát, že v životě bude trpět takovým způsobem, že eutanázie bude jediným řešením. Jen doufám, že eutanázie bude jednou legální aspoň v civilizovaném světě.

Miss Hanoi (2018)

Tento film jsem zhlédl pouze a jen kvůli překrásné Ha Thanh Špetlíkové, rozhodně nemám v plánu kvůli ní sledovat Ordinaci, tento snímek jsem považoval za menší "zlo". Zato Novotný zde hrál pěknýho nesympaťáka, takového poldu bych nechtěl potkat. Rozhodně toto dílo bylo pro mě velkým zklamáním. Njn, český "film", navíc hlavní partner byla TV Nova.

Hanele (1999)

Jsem agnostik a rozhodně neuznávám žádné náboženství, které slepě vyznávají ovce všude na světě. Organizované náboženství vždycky bylo největší mor lidstva, teď je to sice lepší, ale přesto si s ortodoxním věřícím zřejmě nezajdu na "jedno", i kdyby mu to jeho víra dovolila. Nevím, do jaké míry tento film sledoval skutečné chování Židů, ale jestli pro ně bylo ukamenování menším hříchem než svatba s nevěřícím, tak to v hlavě moc srovnané neměli. No co, aspoň Hanele ukázala kozy (i když nic moc), což kvitoval zejména uživatel KrestanFilms. :) Ortodoxní Židi - ách jo.