mrclTV

okres Košice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 26.7.2019  22:08
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Možno budem znieť kruto, ale seriál by som ohodnotil ako - not great, not terrible. Ja mám o Černobyľe celkom dosť načítaného aj napozeraného a mňa jednoducho seriál až tak nezaskočil. Áno, je to dobre natočené, mám z toho miestami husiu kožu, ale nepozdáva sa mi štýl vyrozprávania príbehu. Niektoré skutočnosti sú zvýraznené, aby vyzneli naliehavejšie (pričom v skutočnosti tak neboli - príklad potápačov, zhadzovanie bóru vrtuľníkmi - nespadol hneď prvý, ale vyznelo to dramaticky, tak prečo to nedať do seriálu), Pričom naopak, iné skutočnosti sú na prekvapenie obídené (pre mňa bola asi najväčšia zákernosť nezrušenie prvomájových sprievodov, aj v neďalekom Kyjeve ľudia vo veľkom korzovali pričom sa o dosahu spadu vedelo. Prečo to tu nebolo, keď seriál chcel tak šokovať? Možno je za tým veľmi všedný dôvod, produkcia nemala prostriedky na tak masové scény.... možno) Nebola lepšia možnosť ukázať neohrabanosť a tvrdohlavosť komunistického režimu (a tragickú kompetentnosť nesprávnych ľudí na dôležitých miestach). Toto nebol hraný dokument alebo reprodukcia, no niekedy sú sucho podávané fakty ešte šokujúcejšie a hrozivejšie ako zaujímavo podané príbehy. Preto napríklad Bitku o Černobyľ hodnotím vyššie. Tento seriál je vlastne "len" seriál podľa knihy, kde tak dajme tomu 80 percent vychádza zo skutočnosti. Až tak ma seriál teda nezobral, ale musím uznať, že posledná časť je jedno veľké filmové majstrovstvo.

• 18.7.2019  22:07

Nakoniec sa mi poradilo pozrieť si najnovších Avengerov v kine (stihol som posledný premietací deň) a musím povedať, že to bolo presne to, čo som čakal (bohužiaľ). Zatiaľ čo Infinty War priniesol jednoznačný element prekvapenia, tu také nič nebolo. Spravme si rýchly rozbor filmu: Prvá tretina sa nesie v jednoznačnej súťaži, "kto je viac v depresii z toho, že sme prehrali". Na zostávajúcich hrdinov dopadla riadna deka. (I keď niektoré scény ako z postapokalyptického filmu sú prinajmenšom otázne - všade sú porozhadzované autá - to ich nikto ani nezobral do šrotu?, športove družstvá zanikli a prečo? Veď im zomrela "len" polovica zostavy (jednoducho povedané). Taký Jaroslavľ v skutočnosti prišiel o celý tým a do dvoch rokov už opäť hral KHL?) Nasleduje druhá tretina filmu, kde sa vykreše iskierka nádeje a postupuje sa podľa záchranného plánu. Ale samozrejme, nepôjde všetko tak ako má, to by potom film predsa nemal kurva tri hodiny, ale len nejakých smiešnych 90 minút. Nasleduje pochopiteľne veľkolepý finálny súboj a závere je doslova presýtený nekonečným pátosom a nikdy nekončiacim končením. Je vidno, že jedna éra Avengerov skutočne zrejme končí a tých cca 10 rokov, ktorých im herci a tvorcovia venovali je jednoznačne cítiť. Také niečo len tak neodpálujkete jednou spomienkovou scénou. Ale je to miestami až tak Americky presladené. Veľká priamočiara výčitka - Prišlo mi to trochu ako umelo vytvorené citové vydieranie, kedže postava, ktorá mohla stratiť najviac aj zomrela = jednoznačná nátlaková hra na city (+ OK zabúdam na tu druhú, čo to nedala do konca, ale tá sa mi do komentáru práve nehodí :D) Ja som starý cynik a asi som s filmom nebol úplne kompatibilný, jeho prehnaná patetickosť a hrdinskosť mi zrejme nechcene v dvoch prípadoch vyčarila úsmev na tvári (mám za to, že pôvodný zámer tvorcov bol vyvolať v divákovi skôr opačne émocie) - 1. scéna. Získanie kameňa duše a situácia "Ja sa obetujem" "Nie, ja sa chcem obetovať" "Nie JA" To bolo fakt "cringeworthy". a 2.scéna - Záverečné zvolanie "Avengers! Ansemble" (mimochodom zaznie vôbec po prvý krát v celej sérii) - Ako, čakal som nejakú podobnú scénu, ale toto bolo fakt mimo môjho chápania. Viac postáv by sa do "obrazu" snáď už ani nevmestilo, veď tam dali úplne všetky postavy všetkých minulých, súčasných a určite aj budúcich filmov (dvierka na budúce crossovery a reštarty sú pootvorené). Prišlo mi to strašne smiešne a vybuchol som od smiechu. Všetkým zvyšným 15 ľuďom v kine to ale očividne smiešne neprišlo. A ďalšia vec čo mi na filme vadila - to, že je hrdinov až tak veľa, že sa len zmohnú na neprehľadnú veľkú melu, kde sa aj tak len všetci mlátia rukami a nohami. Kde sú špeciálne schopnosti hrdinov? Až na pár výnimiek sa k nim ani nedostaneme. V tom bol Infinity War lepší (oproti Endgame vlastne komorný a prehľadný mini film.) A ďalší trapas, jednodznačne najsilnejšia postava MCU - Captain Marvel, tak tú nechajú ostatní pobehovať si po galaxii, nech si robí, čo chce. Vo filme je síce tak 2 minúty, ale dosiahne toho viac ako všetci ostatní dokopy... mohla priložiť viac ruku k dielu, ako len stále chodiť po galaktických kaderníkoch...... Dobre, končím už s kritizovaním. .Vyzerá to tak, že som na Endgame toho našiel poriadne veľa, rozhodne nevyhrá špeciálne miesto v mojom srdci. Objektívne? By som mu dal zrejme asi len 2*. Ale nemôžem jednoducho opomenúť to desaťročné veľkolepé budovanie filmového vesmíru Marvelu. Určite, zďaleka nie každý film sa mi páčil, ale to odhodlanie, počet filmov a prepojených príbehov (a v neposlednom rade aj celosvetovo zarobených peňazí, čo si budeme hovoriť, i keď to automaticky nie je meradlo kvality)... vytvoriť a udržať takúto značku, to sa každému len tak nepodarí. A jedna významná etapa práve skončila. Skončila so cťou.

• 16.7.2019  22:24

Uff slabota, dve hodiny svojho času som premrhal na podpriemerný film s ťažkopádnym príbehom a nešikovne podaným odkazom o girl-power Zdá sa mi to, alebo Brie Larson nevie dobre hrať? Tie smiešne pohľady, čo hádzala v úvode filmu pri prechádzke vlakom, vyzerali naschvál ako zo zlého školského predstavenia?

• 14.7.2019  13:38
    Venom (2018)

Inak podpriemerný film ťahá ako zvyčajne Tom Hardy. Hrajúci to, čo vie, agresívneho šialenca (pre zmenu agresívneho šialenca proti svojej vôli). Ten sa snažil, priložil aj jednu či dve vtipné hlášky, ale na viac ako dve to nestačilo.

• 13.7.2019  12:52

Pekná rodinná akčná komédia, podobne ako prvý diel. Rovnaké hodnotenie, trošku to malo pomalší rozjazd, ale vtipné momenty a rodinné hodnoty (to znie, ako keby som kázal ako nejaký farár) nakoniec dorazili aj tu, síce boli zahltené pod nekonečným prúdom múdrych replík vedátorov, ale no.... v pohode.

• 11.7.2019  21:58
    Deadpool 2 (2018)

No neviem, takmer rovnaké ako jednotka. ale fakt rovnaké, a ja sa dvakrát na tom istom vtipe nezvyknem smiať. To by musel byť úplne dokonalý, to nebol ani Deadpool 1 a nieto Deadpool 2, ktorý sa zbytočne tvári byť vážny, ale nejde mu to. Čaro jednotky rýchlo vyprchalo.

• 8.7.2019  19:30

Tých desať rokov stavania Marveláckej frančízy (a nekonečného teasovania Thanosa - ktorý je nakoniec poriadny hajzel a nie nejaký druhotriedny záporák) bolo konečne na niečo dobrých. Výsledok - už sú takmer vsetci. Niekto by povedal super, ale ja sa až tak neteším. Ja sa bohužiaľ veľmi nekamarátim so Strážcami Galaxie ani s Čiernym Panterom, čo mi zrážal zážitok z inak veľmi kvalitného bijáka. Akcia je aj vážna a vtipná, ale aj primerane kreatívna, každý priloží ruku do diela so svojimi špeciálnymi schopnosťami. Vo filme sa toho deje tak veľa, že na jednotlivé skupiny hrdinov sa dostane bežne až po pol hodine. Úplne vám môže z hlavy vyfučať z hlavy (tak ako mne), že tu je napríklad aj Iron-Man, Spider-Man a Doctor Strange. Doslova pretlak. Poriadny komixák. PS: S prehľadom najtemnejší film a to myslím doslova, drvivá väčšina scén sa odohráva v noci, alebo v temných komorách vesmírnych lodí a iných interiéroch. Fakt je tam tma.

• 5.7.2019  21:46

Dafuq? Dobre a teraz vážne, nielen, že tento film je tragický fantasy blábol (o zázračnej krajine-nekrajine za siedmymi horami a dolinami, o ktorej nikto, ale fakt nikto, nič nevie, kde je kráľ zároveň aj James Bond/Spider-man. Pričom tento národný hrdina krásne zjednotí svoju rozmanitú krajinu, vybojuje si právoplatný trón popri tom bude bojovať za "náš" národ (čo sa neustále mení podľa potreby situácie, raz to znamená Wakandu a raz zase všeobecne černošskú populáciu) a na záver sa samozrejme stane z neho spasiteľ sveta a Ghándi v jednej osobe, keď sa krásne vyrozpráva na pôde OSN.) - ten moment keď je aj Super-man reálnejší (viem toto kritizovať pri komixe, ale nejaké hranice súdnosti by mohli existovať...)... Navyše, oči sa mi prevracajú ako si film vo svete (hlavne teda v USA) vydobíl nálepku - prvý černošský superhero film. Hancock, Bladeova trilógia, Catwoman s Halle Berry alebo Steel ľudom (presnejšie súčasnej snowflake generácii) nič nehovoria? A to som si spomenul len na tie, čo som videl, bohvie koľko ďalších tam môže byt...

• 4.7.2019  21:02

Tretí Thor prichádza s novinkou, stáva sa z neho situačná komédia, za ktorú by sa nehanbili ani Priatelia alebo Dva a pol chlapa. Je to dobre? Čo ja viem, je to hlavne úplne iné ako ostatné diely. Podivnosť, ktorá mi veľmi nesadla, už od 40 minúty som rátal každú sekundu do konca tejto "večnosti". Dva body za snahu urobiť niečo inak. (Dokonca sa tvorcovia znížili na vtip s americkým Uránom - jazykári vedia) PS: Tom Hiddleston vyzerá ako Tommy Wiseau, čo na celej komediálnosti filmu dáva úplne nový, ešte strašidelnejší rozmer :D

• 3.7.2019  22:09

Tomu, čo teraz poviem (napíšem) som ani sám neveril. Zo začiatku som veľmi tomuto filmu na chuť prísť nevedel, zdalo sa mi, že film pravidelne prebieha z trápne-smiešneho, do smiešne-trápneho - čo sú dva rozdielne pojmy kvality. Ale postupne ma dostal. Zaujímavá poznámka bokom, mne sa v tomto filme zdalo, že Spider-man je vedľajšia postava vo vlastnom filme, vždy iba Stark, Stark, Avengers, Stark..... Je to možno prekvapivé, ale pre mňa je toto asi najlepší filmový Spider-man, i keď na druhej strane je nutné dodať, že nemá veľkú konkurenciu - oproti prestarnutému Maguireovi, alebo slabému Gargfieldovi to nepotrebovalo veľa úsilia. Tom Holland vyzerá a a aj sa správa ako 15 ročný puberťácky fagan, ktorý vás dokáže rozčúliť i kvôli úplnej prkotine. Také špinavé štyri. PS: Potitulkový trolling v úplnom závere bol taký drzý, že by sa hodil skôr do Deadpoola :D

• 2.7.2019  22:09

Ak sa vám páčil prvý diel, bude sa vám páčiť aj tento, ale ak sa vám nepáčil prvý diel (rovnako ako mne), budete to mat opäť ťažké....ešte horšie ako predtým, menej vtipov a naopak ešte viac prázdnych a neuveriteľne umelých rečí o tom ako sú všetci rodina a musia si pomáhať....blivajz.

• 27.6.2019  16:53

Viete, na aký film som si v úvode spomenul? Na Vesmírnu Odyseu. Doktor Strange trochu vyzerá ako táto vizuálne upgradnutá sci-fi klasika od Kubricka. I ked dejovo je to skôr niečo ako veľmi drahé náborové video Silvie Šuvadovej a Dana Nekonečného. Ale vyzerá zaujímavo to sa musí nechať. Chcel som dať tri, ale tie zúfalé vtípky odkazujúce na modernú dobu to strašne zrážali. Mám na mysli - heslo na wi-fi, či knihovník s menom Wong (Adele, Beyonce a podobne...) Úchvatné efekty nie sú všetko.

• 26.6.2019  21:50

To, že doteraz pri činnosti Avengerov - pri ich ochrane pred všetkou hrozbou sveta, zomierali asi aj stovky civilistov bokom, to doteraz nikoho netrápilo. Ale v tomto filme náhodou exne 11 civilov a všetci sú "triggered". Trápne. A do toho všetkého aj úplne nelogické dôvody vzoprenia sa Kapitána Rogersa, ktorý sa ako jediní zachová ako úplný blbec. Fakt blbá zápletka. Nechápem, ako sa im podarilo už dva filmy vyplniť nezaujímavým Winter Soldierom. Aby to nestačilo, k tomu sa úplne kŕčovito poskladajú jednotlivé postavy, aby navzájom proti sebe a z filmu je jedno nekonečne artistické divadlo, ako keby som pozeral supermodernú gymnastickú súťaž na olympiáde. Asi doteraz najslabší Avengers/Captain America... PS: V Bukurešti sú nemecký policajti. Dobre, na detaily sa tu veľmi nehrá, ale toto si všimne každý... Zdá sa mi, že čím viac Marveloviek som videl, tým menej sa mi páčia.

• 25.6.2019  19:32
    Deadpool (2016)

Miestami veľmi prízemná, pubertálna a silená zábava, ale nájde sa dosť skutočne vtipných pasáží, vďaka ktorým vám tento nekonvečný hrdina vyčarí úsmev na tvári v slušných objemoch. "Love is blind Wade!" "No, you are blind!" - niektoré hlášky stoja za zapamätanie. "Fake laugh hiding real pain." - toto a ďalšie tepať a tepať.... PS: Navyše si tvorcovia aj Reynolds samotný vedia poriadne vystreliť aj zo seba samých, a to sa často nevidí.

• 23.6.2019  21:23
    Fantastická čtyřka (2015)

Gratulujem, myslel som si, že sa to ani nedá, ale táto Fantastická štvorka je skutočne horšia ako predchádzajúce dva nešťastné pokusy....Tu skutočne nie je čo hodnotiť.

• 22.6.2019  17:13
    Ant-Man (2015)

Celkom pozerateľná jednohubka, tak akurát šikovná, vtipná a nenáročná. Ale viac ako raz film nemám potrebu sledovať. PS: Tie scény ako Michael Peña vysvetľuje ďalšie fušky sú vynikajúce. :D Bohužiaľ zvyšné sú len priemer....

• 21.6.2019  19:43

Táto dejová linka s uvraveným deduškom, ktorý utiekol z Matrixu a rozhodol sa upraviť svet podla seba ma veľmi nechytila. Sto krát videné, a ani to, že sa okolo motajú Avengers z biedy nevytrhne. Akcia šialená, ale to je tak všetko.

• 20.6.2019  19:55

Videl som všetky (musím sa opraviť - skoro všetky, jedine Captain America z 1990teho roku mi uniká, ale bohužiaľ som zažil už aj Káčera Howarda...) čiže ešte raz, videl som takmer všetky predchádzajúce filmy z Marvel univerza, ale ja aj tak vôbec netuším, čo sa deje v tomto filme! Kto je proti komu, kto je s kým, kto je odkiaľ...toľko vecí, na ktoré nemám odpoveď a nemám chuť kvôli tomu listovať cez nekonečné množstvo farebných brožúriek...Prvých 20 minút sa film s divákom nehrá, len chrlí jeden názov planéty za druhým a postavy sa hmýria pred obrazovkou... Našťastie film je klasická schéma - nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ, akonáhle v tom cinknú poriadne peniaze. Čakal som viac, hlavne ako mi všetci tvrdili, že je to hlavne vynikajúca komédia. To by som sa musel pri vynikajúcej komédii zasmiať častejšie ako raz za polhodinu. Nerozumiem, mýlia sa všetci ostatní, alebo iba ja? Vyrástol som z cieľovej skupiny alebo čo? Ved to bol obyčajný podpriemer o bande zlodejíčkov, čo sa chabo doberali a behom dvoch sekúnd sa zmenili z darebákov na správňakov zachraňujúcich galaxiu.......

• 12.6.2019  21:55

Och, tento film tak hrozne nebavil....nerád to slovo používam, ale toto bola jedna veľká nuda. A ten sračkoidný záver.....

• 11.6.2019  21:17

Od prvého Iron Mana konečne solídny Marvelácky film. Rozmýšľal som chvíľu nad 4-mi hviezdičkami, ale časom som od nich opustil. Podla mňa filmu uškodilo prehnané tlačenie sa k prvému filmu a samotná postava Zimného vojaka a jeho pôvod bol nadbytočný. Skôr hodnoteniu uškodil ako pomohol.

• 10.6.2019  19:31

LOTR sa stretáva so Star Wars - ako inak by sa dal nazvať boj nordických bohov s rohatými démonmi a orkami nosiacimi pancierové päste....zaujímavý svet vizuálom (dôjde aj na laserové meče a vesmírne lode), ale po obsahovej stránke preveľká slabota. Zlé aj na pomery komixov. Takmer som nedopozeral do konca, ale vydržalom som....

• 9.6.2019  14:19
    Iron Man 3 (2013)

Tento Iron Man sa mi veľmi nepáčil. Ako keby varil z vody. Ťažkopádny (zbytočne zložité - kto s kým a prečo, skupina vedľajších postáv úplne podkopaná nešťastným vyrozprávaním deja) a zostarnutý príbeh o "moslimskom teroristovi", ktorý mohol prísť tak pred 8 rokmi. V dvojke bol dej síce jednoduchý, ale úderný, ten film zlyhával na závažných logických chybách, trojka zlyháva na iných veciach - zbytočnej skostnatenosti a zlých replikách. Celá tá časť "Tony je s malým chlapcom v Tennessee" je jednoducho odpudivá. Vo výsledku je tretí Iron Man snáď ešte slabší ako jeho predchodca. LLT za dve.PS: Ben Kingsley odviedol ako už tradične prvotriednu prácu aj v novej, netradičnej úlohe.

• 7.6.2019  22:08

Samozrejme, nedá sa nevyhnúť porovnávaniu s trilógiou Samiho Raimho a zisťujem, že jediná výhoda tohto filmu je, že Andrew Garfield hrá mladého truľka oveľa presvedčivejšie ako Tobey Maguire. Ale inak je film nejako poslabší. Príde mi tak narýchlo na kolene robený, plný smiešne vyznievajúcich "moderných" situácii - školský tyran sa sa ospravedlňuje Parkerovi, Spiderman vo svojom oblečku spokojne telefonuje na ulici, či Peter sa dostane skutočne všade, aj do laboratórií veľkej nadnárodnej spoločnosti, len tak, vojde si do dverí.. Nemalo ďaleko len od jednej hviezdičky.

• 6.6.2019  19:26
    Avengers (2012)

Dostal som od prvých Avengerov presne to, čo som tušil - postupná zvolávačka hrdinov, vzájomné podpichovanie a nezhody, nájdenie spoločnej reči a samozrejme zvládnutie krízy. Ale myslel som, že to bude lepšie - predstavovačka postáv je taká nemastná-neslaná (ono predstavovať ani veľmi nie je koho), podpichovačky a vtípky nefungujú (zasmial som sa dvakrát, rátal som si to) a nebyť slizkého Lokiho tak z príbehovej časti nie je čo vypichnúť. A akcia je samozrejme prvotriedna, ale to sa dalo čakať. Mal som vyššie očakávania.

• 4.6.2019  20:06

Pred samotným komentárom prichádza upozornenie na malé jubileum. Toto je môj komentár s poradovým číslom 700! Veľká kopa výplodov môjho mozgu, ale zďaleka nie tak veľká ako napríklad Godzilla. NO POĎME K FILMU: Godzilla: King of Monsters v skratke - agresívna ekoagitka odohrávajúca sa na násilne ťahanej tragédii rozvrátenej rodiny. Čože?... znie to síce divne, ale v skutočnosti je to klasický monster film, kde v momentoch, keď postavy rozprávaju radšej nevnímate čo hovoria, lebo to dosť často je: za a) sto krát omletá prázdna fráza o ľudstve alebo za b) totálna za vlasy pritiahnutá vtákovina. a za c) a možno 10% je počúvateľná výplň. Hlúpy dej a smiešne dialógy vám nestačia? Dobre, ako bonus príde aj jeden totálne uletený dejový "zvrat", pri ktorom si človek bude ťukať na čelo... Ale nikto predsa na monster film nejde s očakávaniami o filozofickom filme alternatívneho režiséra spomínajúceho na svoju psychadelickú múzu zo svojho modrého obdobia, že? Ide sa pozerať ako sa nadrozmerné jašterice mlátia po hlavách... Ouuuuu a to by ste mali vidieť. Žiadny zdĺhavý teasing ako v predchádzajúcom filme sa nekoná, akcie je veľa, je veľkolepá, ohlušújca, je nádherná..... Skupinové bitky? - checked, bláznivé "power-upy" - checked, brutálne fatality? -checked, totálna deštrukcia? - checked.... kvôli tomu som išiel do kina, aby som na tie dve hodiny vypol mozog a pozeral sa. No je tu veľa negatív, ktoré rušia zážitok, okrem skôr spomenutých mi vadilo aj toto. Moderné západné monster-verzum je vybudované extrémne rýchlo. Pochopiteľne nie každý ma čas na 10 samostatných origin príbehov ako napríklad Marvelácke MCU, čiže tu divák dostane skutočne z rýchlika zo 3 akože origin poviedky, ktoré trvajú tak 10 sekúnd a k ďalším zo 15-tim sa vo filme ani nedostaneme. Čo je samozrejme úplne pochopiteľne, no z toho vyvstávajú nasledovné problémy. Ak napríklad divák nie je oboznámený s japonskými originálmi, niektoré veci budu preňho záhadou, napríklad špeciálne schopnosti Mothry, alebo prečo sa v jej okolí objavuje toľko dvojčiat. Zhrnutie - dej radšej nekomentujem, akcia na výbornú, typický film na vypnutie mozgu., ktorý sa jednoznačne hodí sledovať v kine, lebo bez veľkého obrazu a zvuku môžte rovno strhnúť jednu hviezdičku dole. PS: Kyle Chandler je asi prvý človek na svete, čo vyhral staring contest s Godzillou - a to dokonca dvakrát. Povyšujem ho týmto na hodnosť Zaklínača Kaiju (po vzore Zaklínača vlkov Roberta Redforda) :D

• 3.6.2019  21:54
    Ghost Rider 2 (2011)

Je smutné, kam až Nicolas Cage klesol a rovnaká vec sa dá povedať aj autoroch tohto filmu. Podarilo sa im prekonať prvý diel, vo všetkých ohľadoch, vo všetkých zlých ohľadoch. Tak zlé, že je to až vážne smutné.

• 2.6.2019  17:47

Vrcholne naivná patriotická zlátaninka. Zľutujem sa a dám 1 hviezdičku, najprv som rozmýšľal nad dvomi, ale to sa mi zdalo priveľa.

• 1.6.2019  14:22
    Thor (2011)

Neviem, nejako ma nič nenapadá, čo by som k Thorovi napísal, taký normálny priemer. Chýbala tomu šťava a emócie, posledných 5 minút nie je záchranou.

• 29.5.2019  19:56
    Iron Man 2 (2010)

Iron Man 2 je masívna tlačenka jedného ego maniaka, o tom aký on je skvelý pre svetový mier a ostatní sa môžu ísť vypchať. "Poteší" nás aj hrozná akčná scéna z Monaka (to bola dobrá blbosť!) a navyše ukričaný prihlúply zbrojársky pako ako hlavný záporák tiež nie je výhra. Toto veľmi nevyšlo. Akcia celkovo v tomto filme stojí za biedny halier (ešte aj vyzerá, že sa všetok čas aj peniaze investovali do veľkého finále) aspoň hallway scene sa ráta ako plus. PS: Film ma prekvapivo veľa logických chýb. Moja najobľúbenejšia je tá, keď vo finále bezpečáci povedia, že sú vyradené telefónne siete a začína sa útok a doslova sekundu nato Pepper vytiahne mobil a zavolá policajtov.....

• 28.5.2019  22:05
    Kat: Válečná zóna (2008)

Vyjasnime si jednu vec hneď na začiatku, filmy s Punisherom som pozeral iba preto, že su od Marvela. Takýto štýl filmov vôbec nevyhľadávam a vôbec sa mi nepáčia... no tento Punisher je zo všetkých troch najhorší...bezduchý krvák.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25