Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Škoda zdlouhavého zbytečného začátku, ale to k vyprávění skutečného příběhu patří ... a konečně to začalo být zajímavé až při výcviku, kdy jsem už málem rozkopla i televizi, když neustále odmítal si vzít zbraň, moje nervy😃 a při samotném boji už film dostával tu správnou šťávu, zeména při zachraňování raněných na uzlu "podprsenky"...

Hancock (2008)

Jak denně ožralý superhrdina zachraňuje svět a nadělá více škody než užitku. Jeden dobrák ze zachráněných se ho ujme a bude ho učit jak se slušně chovat, zachraňovat bez dalších nehod a spolupracovat s policií. "Dobrá práce. Dobrá práce. DOBRÁ PRÁCE!"

Hardcore Henry (2015)

Film natočený očima hlavního hrdiny, který je přeoperovaný na půlrobota a chtějí ho zabít a tak celý film jen utíká a přitom lítají useklé hlavy. Bavila mě jen první třetina filmu, pak už to bylo furt dokola to stejné a předvídatelné. Skvělá hudba.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Po shlédnutí pár dílů jsem si řekla, že už další český sitcom nechci nikdy vidět. Je to snad trapnější než Nováci.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Jak Hitch, Will Smith radí jak získat svou vyvolenou lásku a přitom si sám neumí dát svůj osobní život do pořádku. Vtipná, romantická a zábavná komedie se sklenkou vína je na večer ideální.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Doufala jsem, že Zprávy na Primě budou lepší než na Nově, jsem zklamaná. Na Nově jsou sice samá negativa, ale tady se nedozvím už vůbec nic a Divácké zprávy katastrofa. Jednu hvězdu zachránily Krimi zprávy.

Hodinářův učeň (2019) odpad!

Tento styl pohádek není můj šálek kafe. A byla to vůbec pohádka???

Holky z lepší společnosti (2003)

Praštěná komedie o holčičce, co si hraje na dospělou a nechce být děckem a slečně, která je furt děckem a nechce být dospělá. Takže to shrnu : dá se na to dívat. . .

Hon (2012)

Film poukazuje na současnou dobu, co dokážou nevinné děti a rodiče, co je vší silou brání. Zničit jeden nevinný život po celé jeho žití je opravdu napováženou.