Velký (1988)

- “𝚆𝚑𝚊𝚝 𝚒𝚜 𝚜𝚘 𝚜𝚙𝚎𝚌𝚒𝚊𝚕 𝚊𝚋𝚘𝚞𝚝 𝙱𝚊𝚜𝚔𝚒𝚗?” - “𝙷𝚎'𝚜 𝚊 𝚐𝚛𝚘𝚠𝚗 𝚞𝚙.”

Vřískot 4 (2011)

nenavidim, kdyz se vrah na konci filmu zacne chovat hloupe… ok, chapu ten thrill, ale stacilo trosku zpomalit a dala bych tomu lepsi hodnoceni. — napad s natacenim vrazd se mi moc libil (snuff movies; zrovna na tenhle zanr neni moc filmu a to je skoda) i necekane odhaleni hlavniho zaporaka. vlastne nakonec se mu splnilo to, po cem tak touzil - byl slavny a mel fanousky (ktery jsou rozhodne dulezitejsi nez vlastni rodina!). || ❝𝐓𝐡𝐢𝐬 𝐭𝐢𝐦𝐞…𝐡𝐞’𝐬 𝐦𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐞 𝐦𝐨𝐯𝐢𝐞.❞ 🎥🔪

Motel smrti 2 (2008)

tenhle dil se mi mozna libil vic, nez predchozi. nejvice me vice zaujala backstory psychopatickeho vraha a majitelu motelu - aneb jak se z prodavani klasickych porno filmu stane prodavani snuff movies. — v prvnim dile se mi nelibil rychly konec, to same se mi nelibilo i v tomto prequelu. nevime, co se nakonec stalo s jessicou, kde skoncil mr. smith (byl porad manazer v motelu, nebo to prenechal masonovi z prvniho dilu?), atd.. proste otazky, na ktere se nikdy nedozvime odpoved. a to je skoda. || ❝𝐈𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠, 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐡𝐞𝐬𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞 𝐭𝐨 𝐬𝐜𝐫𝐞𝐚𝐦.❞ 📼🩸

Plod noci (1990)

dva psychopati v jednom filmu?! a oba maji bryle?! what are the odds? uz jen kvuli tomu jsem si to strasne uzila. nejvic se mi libil ten zaber, kdy si captain eigerman zapalil doutnik ohnem z toho vybuchu na konci :D classic psychopath move👌🏻

Fateful Findings (2014)

nadhera. neil breen jako odvazny hacker, ktery ukaze svetu pravou tvar vlady a navic znovu nalezne svou ztracenou lasku... sci-fi, drama, horor; to vse a jeste vice uvidite v tomto oscarovem snimku... neuveritelne herecke vykony, uchvatna rezie (scena, kde meli veceri byla dokonala) a ten konec! krasny neiluv usmev jen vse podtrhuje. — hlasku “𝘐 𝘤𝘢𝘯'𝘵 𝘣𝘦𝘭𝘪𝘦𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦. 𝘐 𝘤𝘢𝘯𝘯𝘰𝘵 𝘣𝘦𝘭𝘪𝘦𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦. 𝘏𝘰𝘸 𝘤𝘰𝘶𝘭𝘥 𝘺𝘰𝘶 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘥𝘰𝘯𝘦 𝘵𝘩𝘪𝘴? 𝘏𝘰𝘸 𝘤𝘰𝘶𝘭𝘥 𝘺𝘰𝘶 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦?” umim nazpamet. ano, az takto je ten scenar pusobivy. dekuji, neile. (𝗙 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗰𝗵𝗮𝘁 𝗳𝗼𝗿 𝗮𝗹𝗹 𝘁𝗵𝗲 𝗹𝗮𝗽𝘁𝗼𝗽𝘀 𝗵𝗲 𝗯𝗿𝗼𝗸𝗲) ❤️‍🔥

Zakladatel (2016)

je vazne neskutecny, jak vam jeden clovek umi zkazit zivot. hlavni (anti)hrdina okradl bratry mcdonaldovi o jmeno a oni s tim nemohli nic udelat. pripomnelo mi to the social network; vzdycky vam nekdo muze ukradnout vas napad a vydelat na tom vic, nez vy. — mam radost za june martino, ktera se stala castecnym vlastnikem spolecnosti a byla prvni zenou, ktera obchodovala na burze new york stock exchange.♥️