Procházka v oblacích (1995)

Jeden z lepších romantických filmů. Koukali jsme na něj s přítelkyní a jejím tátou a vypili jsme u toho docela dost. Možná proto se mi líbil víc, než je u mě na romantický film normální. Poctivých 50%

Scary Movie 4 (2006)

Vtipné momenty rozdrobené v jinak nesourodé splácanině. Tvůrci chtěli až moc parodovat a to co šlapalo ve trojce, tady kulhá. S přihmouřením očka 45%.

Scary Movie 5 (2013)

Vyčpělé natahování legendární parodické série. Hodně fekálhumoru jak já říkám a pár míst, kde jsem se s chutí zasmál. Je to prostě kravina na ntou, ale to ke Scary Movie patří. Bohužel nedosahuje kvalit předešlých dílů, hlavně prvních třech. 30%.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Pocta Khanovu hněvu, nabitá akcí a efekty. Film má spád, už od začátku jsem se výborně pobavil. Hlavní hrdinové mají oproti jedničce mezi sebou daleko lepší chemii, Quintovo Spock mě bavil víc než v prvním díle. Cumberbatch posune snad každou postavu, kterou hraje, na úplně jiný level. Warp battle byl třešničkou na dortu. 3x hurá a je to za 90%.

Star Trek: Film (1979)

Seriálový fenomén přenesený na stříbrná plátna. Pro mnoho lidí hodně těžko stravitelný kousek, velká část děje je jen omáčka. Ale to ke Star Treku patří, neni to jen o zběsilé akci, ale i o plánování a přemýšlení. Zajímavé rozuzlení se řadí k nejlepším, co se Trekkie světa týče. Na rok vzniku skvělé efekty, i po letech neurazí. 70%.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Moc dobrá Trekovská jízda, kde dostane Kirk a spol. pěkně zabrat. Dokonce i Spock není tak prkený, jako v prvním díle reboot série a navazuje na své zlidštění z druhého dílu. Perfektně jsem se bavil a konečná bitva je prostě lahůdka. Vysokých 85%.

Pompeje (2014)

Slušný historický film, s pěknými efekty a sympatickými hlavními hrdiny. Příběh klasický a ničím nepřekvapivý, všichni už stejně jen čekají, kdy už vybuchne Vesuv a začne chaos alá Sopka nebo Rozpoutané peklo. Celkem film který neurazí, ale žádná pecka to není. Závěr pro mě zklamání, filmu by celkem seděl happyend, ale hrálo se na dojemnou notu. Zdejší hodnocení je všeříkající, Pompeje by si zasloužili lepší zfilmování. 50%.

Chraň nás od zlého (2014)

Dobrý a správně temný horor, hustá atmosféra a pár lekaček. Super zážitek, který od hororu chceme. Navíc můj oblíbený Eric Bana. 70%.

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

Nejlepší Star-Trek. Aneb: "Dnes se podíváme do minulosti na to, jak začal svět Star Treku". Nejoblíbenější Trekkie film už od dětství. Krásných 90%.

Star Trek IX: Vzpoura (1998)

Jeden z nejlepších Star Treků. Vždycky jsem měl radši Novou generaci a tenhle díl je pro mě jeden z nejoblíbenějších. Zajímavá zápletka, napětí, akce, Enterprise v boji, všechno tu je. Poctivých 85%