• Pohádka

Krvavá laguna (2007)

Nízkorozpočtový film cucal maximum z jednoho námětu, ale i vycucnutá deka je někdy příliš. Herci nemastní a neslaní a celkově málo uvěřitelné. Scény nebyly ani strašidelné, ani napínavé, ani akční. Hodnocení: 50 %

Hranice smrti (2007)

Takový průměr, hodně krve, ale už je toho moc a chybí mi tam víc napětí a vtažení do děje a postav, takhle mi bylo úplně jedno, kdo tam koho pozabíjí, s žádnou postavou člověk nesdílel osud, byla mu ukradená. Hodnocení: 55 %

Oběť zla (2007)

Zajímavý horor, sice ne moc originální, ale aspoň nějaký nápad tam byl. Hodnocení: 60 %

Kanibalové (1980)

Poměrně kultovní film velmi naturalisticky natočený, kterému lze celkem věřit, některé scény jsou skutečně reálné a to více děsí, zejména to zabíjení zvířat, ale i s lidmi se tam nezachází v rukavičkách. O to působivější to je, na druhou stranu celkově režie, střih, příběh a vše ostatní je trochu mimo mísu a na úrovni amatérismu. Hodnocení: 50 %

Kanibalové 2 (1978)

Tak pár zajímavých scén, jinak tradiční kanibalský podprůměr. Navíc ty herci tam jsou jak supermani, bez škrábanců a zranění, vypadá to příliš nerealisticky, hlavní herečka se po těm kanibalských zajetích stihla snad i nalíčit, namakeupovat. Ach jo. Hodnocení: 30 %

Ženy od hluboké řeky (1981)

Zajímavý film, který překvapuje drsností a autentičností záběrů, kterým lze snadno uvěřit. Zklame však nulové napětí, velmi chabé herecké výkony, amatérská kamera a střih a celkově lacinost celého filmu. Hodnocení: 40 %

Jsem číslo čtyři (2011)

Po všech stránkách spíše podprůměrný scifi film, který zaujme jen celkem hezkýma holkama a pár efekty, jež jsou až moc počítačové. Hodnocení: 50 %

Dvojčata (1988) (TV film)

Příjemná pohádka na nedělní odpoledne, nic více nic méně. Zaujma Neckář s Urbánkovou a příjemné melodie písní s dětinskými verši. Každopádně herecké výkony jsou spíše utrpení a na ne moc hezké princezny ve dvojroli se nedá moc koukat. Hodnocení: 50 %

Dvojčata (1988)

Snaha o vtip moc nezabírá, oba se pitvoří, jak se dá, ale Arnold patří do akčních filmů a ne do přiblblých dětských komedií, za pěkné ženy a ztvárněnou zápletku aspoň dávám něco. Hodnocení: 50 %

Co ty jsi za číslo? (2011)

Odpočinkové pokoukání s mírně erotickými scénami, žel hlavní představitelka není žádná kráska, ale koukat se na to dá, ale koukat na to podruhé bych opravdu nemusel. Hodnocení: 35 %