• Pohádka

Fantomas (1964)

Filmová klasika s prima hudbou, scénářem (ač trochu bez logiky) a hlavně skvělými hereckými výkony a dabingem. Hodnocení: 80 %.

Čarodějnice (2015)

Spíše slabší film, horor, kde jsem se však nijak nebál. Hodnocení: 40 %

Vzorec pro vraždu (2002)

Zajímavý scénář, bohužel Bullock mi tam prostě nesedí. Přesto netradiční krimi. Hodnocení: 65 %.

Jedna ruka netleská (2003)

Trojan a Macháček bývaly ve filmu sázka na jistotu, dnes už to ale neplatí, tento film má něco do sebe. Hodnocení: 55 %

Král Ubu (1996)

Zajímavý film hlavně po stránce výrazové a kamerové. Hodnocení: 60 %

Oběti války (1989)

Celkem zajímavý scénář, dobrá hudba, k zamyšlení. Ničím extra nevyniká, ale patří k těm lepším filmům z vietnamské války. Hodnocení: 75 %

Philadelphia (1993)

Scénář mne tolik nenadchnul, ale herecký výkon Hankse je opravdu brilantní a pokud jde o celkový soud, tak to se taky dobře koukalo, žel část filmu byla docela nuda a kamera, zvuk mne nijak nevzali a hudba je známá, ale zase mi tolik nepřilezla k srdci. Hodnocení: 80 %

Vendeta (2011)

Herecký výkon Vetchého překonává všechny o jednu třídu, jinak dobrá kamera a zvuk. Ostatní ovšem nebylo nic moc. Hodnocení: 60 %

Smrtonosná past 3 (1995)

Nebylo to špatný, i když kvality 1 ani 2 to nedosahuje. Honička už chvílemi nudí. Hodnocení: 60

Vejška (2014)

Film navazující na gympl s odrostlým Mádlem a Vorlem, který je už méně efektní a méně humorný. Hodnocení: 45 %