Ranhojič (2013)

Teda skopčáci se vycajchnovali tak, že i Verbální podškrabek měl pocákané prostěradlo noční polucí. Člověk by nevěřil že slepák se směle řadil vedle moru. A i takový velmistr jako je Beník Kingsleyů z toho měl hlavu v pejru..... No prostě fanoušci božské Angeli,se od kurvičky Stephanie a kokota z hor posunuli na poněkud vyšší level!!!

Kawasakiho růže (2009)

Hřebejk a Jarchovský tak jak je máme rádi, jenže tentokrát na vážnou notu a musím říct že mi to chutná stejně jako jejich komedie. Pan Huba jako vždycky se stoickým, klidným výkonem. Daniela Kolářová si místy sáhla až za hranice svých možností. A Lenka Vlasáková s pro mne nepříliš známým Mikulčíkem taky velmi dobře. Naše "hodoňačka" Peťka,byla opět zatraceně sexy. A kdyby se mně teď někdo zeptal jak vypadá ďábel,řekl bych že jako doktor Sova.

Vietcong: Real Life (2016)

Jakože dobré. Na Esteru až moc😂 Ta čtvrtá je pro Dona Beera😂😂😂😂

Contratiempo (2016)

Thriller jako když vyšije! Bez nějakého hluchého místa, či nudné pasáže.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Opravdový skvost mezi českými seriály... Tvrdý,neoblomný otec, úředník a majitel domu v podání Mistra Nedbala,je jen jeden klenot na koruně tohoto díla. Všichni od Abrháma až po pana Kovaříka v maličké roli dědečka, hrají snad lépe než kdy předtím. Prostě skvěle napsané, skvěle zahrané. A tak by to mělo vypadat.

Leatherface - zrození (2017)

Čekal jsem bezduchý, brutálně krvavý výplach a dostal jsem bezduchý výplach.

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Zuřivá masturbace Marka Daniela na téma česká politika... Myslím že jeho kariéru lze zařadit do pořadu Zašlapané projekty...

Dr. House (2004) (seriál)

Jen by mě zajímalo,proč má Dr. House o sedmdesát jedna procent víc než Doktor z hor. Možná by mi to Maralkey by mi to mohl vysvětlit.

Batman (1966) (seriál)

Tenhle seriál mě den co den prikovával ke křeslu a rakouská stanice ORF pro mne byla No. One! Neznalost německého jazyka neomlouvala,ale ani nevadila😂. Dnes jen stěží najdete něco víc ulítlého a úchylného,ale pro mne to navždycky zůstává kultem.